Kingid inimestele, kel on kõik olemas

Popis

Kingid neile, kel on kõik olemas

Kas teate neid inimesi, kel on kõik olemas - või vastupidi - kes ei vaja mitte midagi? Nemad on alati õiget kinki valides "jõuluaja lemmikute" nimekirjas. Oleme mõelnud teie jaoks Kulinas pikalt ja kaua ning siin on meie kinginimekiri, millel on jõud tuua naeratus suule ka kõige suuremate skeptikute seas, ka kõige ära hellitatumate seas ning neile, kes on praktilisuse osas äärmuslikud.

 

Purunematu? Tõesti? Tõestage!

Nad ütlevad, et liiga palju klaase ei saa kodus olla, sest need kipuvad katki minema. Aga see ei pea nii olema... Ka vastupidavast, keskkonnasõbralikust plastikust valmistatud klaasid võivad head välja näha ega lähe katki! Klaasid, mida pakume tulevad Club kollektsioonist, mille valmistajaks on saksa bränd Koziol, mis pakub praktilisi, 100% jätkusuutlikke tooteid igapäevaseks kasutuseks. Pole vahet, kas teie majast läheb läbi tornaado või hunnik lapsi, klaasid on selleks valmis

Popis Popis Popis

Noh, see on küll jama...

Need esemed on loonud amailma juhtivad disainerid, kes kuuluvad itaalia brändi juurde Alessi. Nende eesmärk on meeld lahutada ja provotseerida, aga nad ei tahtnud, et nende disain oleks lihtsalt sõu. Seega, kui küsite endalt, miks mul nendeks päevadeks kobrast on vaja, vaadake lähemalt. Võimas, särav kobras hammustab teie pliiatsit ega lase lahti kuni see on žilett-terav. Tavalised pliiatsid pole moestkadunud ning seda pole ka koprad. Vaadake ka meie teisi kontoritarvikuid.

Popis

Punk pole surnud

Punk pole surnud. Ja võite tõesti tunda end mässajana, kui valate pärast rasket päevatööd endale oma lemmikjoogi ühte Nachtmann Punk klaasikollektsiooni klaasidest. Briti disainiüliõpilane Anke Buchmann disainis selle eduka kogu saksa klaasitehase jaoks osana NextGen programmist. Tüüpilise punk "kaelarihmaga" väikesed püramiidid annavad traditsioonilisele klaasile ebakonventsionaalse krutski.

Popis

Te ei vaja seda. Aga te tahate seda.

Tal on juba kõrgekvaliteediline kokanuga. Seda muidugi. Aga... kas tal on mõõk? Milleks tal mõõka vaja on? Noh, pudeli avamiseks muidugi! Kui tahate sõprade ees uhkustada (olgu nad töökaaslased või peiupoisid), siis te ju ei ava šampanjat lihtsalt niisama, eks?

Ilusad kööginoad sulatavad iga kokandussõbra südame. Vahel on nad sellest salaja unistanud, aga ei osta seda endale ning selleks oeltegi teie (ehk jõuluvana) siin. Kategooriast "Mul pole seda tegelikult vaja" leiate steiginoad. Iga kokandus- ja lihaarmastaja tahaks neid väga, kuid süda võitleb mõistusega. Aga, kui olete neid proovinud, ei taha te enam kunagi liha tavalise noaga tõsta.

Popis PopisPopis
34 items total
Pildialbum IT'S ABOUT US, must, Printworks
50 € –26 %
37 €
PRPW00514
Pliiatsi teritaja CASTOR, Alessi
58 €
ALRT02
Steiginoad, 6 tk komplektis, kinkekarp, WMF
89,99 € –20 %
71,10 €
WM1289616046
Jäänõu veinile MANHATTAN 12 cm, WMF
69,99 € –20 %
55,80 €
WM0683969990
Jaapani kokanuga SUJIHIKI 24 cm, Dellinger
354 €
DNGRSXL9309
Järjehoidja RACING MOUSE 12,5 cm, hõbedane, Philippi
15,90 €
PHP195123
Joonistamiskomplekt EMERGING ARTIST, Printworks
60 € –35 %
39 €
PRPW00456
Lauakamin SPIN 120, kuldne, Höfats
199 €
HO00021
Laualamp STANDING MONKEY 54 cm, must, Seletti
340 €
SLT14920
Petrooleumilamp HK50, kroomitud messing, Petromax
304 € –21 %
240 €
PET700013
Pildialbum YOU ARE SUNSHINE, hall, Printworks
50 € –18 %
41 €
PRPW00513
Pliiatsihoidja HELICOPTER 15 cm, hõbedane, Philippi
39,90 €
PHP245032
Rahaklamber THREESOME 6 cm, hõbedane, Philippi
19,50 €
PHP193308
Reisi kohvimasin AESP-312, Akai
197,99 € –11 %
175 €
AKAESP312
Stressivastane kaunistus BALLANCE 15 cm, must, Philippi
79,90 €
PHP193283
Stressivastane kaunistus MALO DELUX 7,5 cm, hõbe, Philippi PHP264004
Tsitrusepress JUICY SALIF, Alessi
85 €
ALPSJS
Tulesüütaja FIREBIRD, roosa, Alessi
75 €
ALGV34P
Vaas KINTSUGI 32 cm, valge, Seletti
255 € –5 %
242 €
SLT09675
Visiitkaardihoidja NIC 10 cm, must, Philippi
28,90 €
PHP120032
Visiitkaardihoidja SLIM 10 cm, must, Philippi
19,90 €
PHP233003
Up
More products

Kingitused inimestele, kellel on kõik olemas

Mida saab tegelikult kinkida inimesele, kellel on kõik olemas?

Igaüks teab kedagi, kellele on peaaegu raske ostu teha, sest neil on juba kõik, mida nad kunagi vajavad või soovivad, neile ei meeldi materiaalsete esemete saamine või nad on valivad.

Ostude tegemine neile võib olla keeruline, nii et lisaks mõnele sopakale soovitusele oleme allpool kokku pannud meie parimad valikud - sealhulgas söödavad hõrgutised ja mõned loomingulised ideed, mis aitavad teil üllatada ja vaimustada isegi kõige keerulisemat saajat.

Kingituse valimisel inimesele, kellel on kõik olemas, on oluline kaaluda, mida saaja tõesti väärtustaks ja naudiks. Siin on mõned soovitused, mis aitavad teil alustada:

 • Kogemused: Näiteks piletid kontserdile, toiduvalmistamise kursusele, spaasse või kuumaõhupalliga sõitmisele. Kogemused loovad püsivaid mälestusi ja võivad olla tähenduslikumad kui materiaalsed asjad.

 • Ostutšekid: Lase neil valida, mida nad tahavad. Pakume piiramatuid kinkekaarte aadressil Kulina, et nad saaksid koos meiega luua oma kodu loo.
 • Hõrgutised: Ostke neile maitsvat, kvaliteetset teed, orgaanilist vürtsisegu või oliiviõli koos trühvlitega. Hõrgutised on kingitused, mis ei lähe kunagi moest välja ja meeldivad isegi inimesele, kellel on kõik olemas.
 • Isikupärastatud kingitused: Valige isikupärastatud esemed, näiteks eritellimusel valmistatud kunstiteos, monogrammiga aksessuaar või eritellimusel valmistatud ehted. Need näitavad lisamõtlemist ja -panustamist.

 • Heategevuslikud annetused: Tehke annetus heategevusorganisatsioonile või põhjusele, mis on kooskõlas nende väärtustega. See näitab, et nad arvestavad oma kirgedega lisaks materiaalsele omandile.

 • Tellimusteenused: Kinkige neile tellimus teenusele, mis neile võiks meeldida, näiteks gurmee toidu tellimus, raamatuklubi, voogedastusteenus või igakuine veini või tee tellimus.

 • Aeg ja ettevõte: Mõnikord on kõige väärtuslikum kingitus kvaliteetaja veetmine kellegagi. Planeeri eriline väljasõit, õhtusöök või päev, mil nad tegelevad neile meelepärase tegevusega.

 • Ainulaadne antiik- või kollektsioonikaup: Otsige haruldasi või vanaaegseid esemeid, mis vastavad nende huvidele, näiteks antiikseid raamatuid, vanaaegseid kellasid või kollektsioneeritavaid esemeid.

 • Klassid või õpitoad: Registreerige nad töötuppa või kursusele, mis võiks aidata neil avastada uusi huvisid või hobisid, näiteks keraamikat, fotograafiat või puidutööd.

 • Koduteenused: Korraldage koristusteenus, maastikukujundus või gurmeekokk, kes valmistab nende kodus sööki. Need teenused võivad muuta nende elu mugavamaks ja meeldivamaks.

 • Digitaalsed kingitused: Kaaluge digitaalseid kingitusi, nagu veebikursused, e-raamatud või platvormide liikmemaksud, mida nad võiksid nautida.

 • Käsitsi kirjutatud kirjad või päevikud: Südamlik kiri, milles väljendate oma tunnustust ja head soovid, või kaunilt kujundatud päevik võib olla hinnatud kingitus.

 • Luksuslik toit või jook: Valige kvaliteetne vein, haruldane viski või gurmee-toiduained, mida nad ei pruugi varem proovinud olla.

 • Taim või puu: See võib sümboliseerida kasvu ja pikaealisust. Vaadake meie lillepottide või vaaside pakkumist lillede juurde.

 • Tehnilised vidinad: Kui nad armastavad tehnoloogiat, kaaluge uusimaid vidinaid või nutiseadmeid, mis võivad lisada mugavust või meelelahutust.

Pea meeles, et kingitusse panustatud mõte ja vaev on see, mis on tõeliselt oluline. Selle asemel, et keskenduda materiaalsele väärtusele, püüdke valida kingitus, mis vastab nende huvidele, kirgedele või kogemustele, mida nad saavad väärtustada.

Kuidas valida täiuslik kingitus? Milliseid aspekte peaksite kingituse ostmisel arvestama?

Ideaalse kingituse valimine eeldab vastuvõtja huvide, eelistuste ja sündmuse läbimõeldud arvestamist. Siin on põhiaspektid, mida kingituse ostmisel arvesse võtta:

 • Saaja huvid: Kohandage kingitus vastavalt saaja hobidele, huvidele ja tegevustele. Kingitus, mis on seotud millegagi, mida nad armastavad, näitab, et olete näinud vaeva, et valida midagi mõttekat.

 • Juhus: Mõelge kingituse põhjusele - kas tegemist on sünnipäeva, aastapäeva, puhkuse või mõne erilise verstapostiga. Üritus võib teid suunata sobivate kingivalikute poole.

 • Suhted: Suhted saajaga on olulised. Kingitus lähedasele sõbrale võib erineda kingitusest töökaaslasele või pereliikmele.

 • Vanus: saaja vanus võib mõjutada seda, milline kingitus oleks sobiv. Lastele, teismelistele ja täiskasvanutele mõeldud kingitused võivad oluliselt erineda.

 • Isikupärastatud puudutus: Isikupärastatud kingitused saaja nime, initsiaalide või erilise kuupäevaga võivad lisada unikaalse ja sentimentaalse puudutuse.

 • Praktilisus: Kaaluge, kas kingitus on saaja igapäevaelus kasulik. Praktilised kingitused, mis vastavad nende vajadustele, võivad olla läbimõeldud ja hinnatud.

 • Kvaliteet: Valige kvaliteetne kingitus, mis peegeldab teie hoolivust ja hoolivust. Hästi valmistatud esemed kestavad kauem ja jätavad positiivse mulje.

 • Üllatusfaktor: Kui võimalik, lisage kingitusele üllatuselement või uudsus. Midagi ootamatut võib muuta kingituse veelgi meeldejäävamaks.

 • Sentimentaalne väärtus: Kingitus, millel on tunnetuslik väärtus, nagu näiteks armastatud mälestus või sisemine nali, võib luua sügava emotsionaalse seose.

 • Kultuuritundlikkus: Võtke arvesse saaja kultuurilist tausta ja uskumusi, et teie kingitus oleks asjakohane ja lugupidav.

 • Eetilised kaalutlused: Valige kingitus, mis on kooskõlas nende väärtustega, näiteks jätkusuutlikud või julmuse-vabad tooted, kui kingisaajal on tugevad eetilised tõekspidamised.

 • Eelarve: Määrake endale sobiv eelarve ja valige kingitus selle piires. Läbimõeldavus on tähtsam kui hinnasilt.

 • Vältige stereotüüpe: Vältige kingituse valimisel klišeedele või stereotüüpidele tuginemist. Mõelge pigem üksikisikule kui üldistustele tuginedes.

 • Kinkekaardid: Kinkekaart tema lemmikpoodi või -restorani võimaldab kingisaajal ise valida, mida ta soovib.

 • Esitlus: Mõelge läbi, kuidas kingitus esitatakse. Läbimõeldud pakendamine või pakendamine võib parandada üldist kogemust.

Pea meeles, et parimad kingitused näitavad, et oled võtnud aega, et mõista ja arvestada saaja isiksust ja eelistusi. Lõppkokkuvõttes teeb kingituse tõeliselt tähendusrikkaks see, et selle taga on mõte ja vaeva.