Jogurtimasinad

3 items total

Jogurtitegijad - nautige omatehtud naturaalse jogurti retsepte

Mis on jogurtimasin?

jogurtimasin on spetsiaalselt kodus jogurti valmistamiseks mõeldud köögi seade. See pakub kääritamiseks reguleeritud atmosfääri, mis võimaldab teil hõlpsasti valmistada värsket ja maitsvat jogurtit.

Meie jogurtitegijad aadressil Kulina on valmistatud selleks, et saaksite kodus valmistada kõige naturaalsemat, probiootikarikast jogurtit. Lõpptoode on jogurt, mis ei sisalda suhkrut, lisaaineid ega säilitusaineid - põhimõtteliselt ehtsat kraami!

Kuidas töötab jogurtitootja?

Jogurtit valmistatakse tavaliselt piima kuumutamisel teatud temperatuurini, piimhapet tootvate bakterite lisamisel ja seejärel segu jahutamisel enne maitsestamist või pakendamist.

Piim segatakse bakterikultuuride starteriga, mis sisaldab vähemalt lusikatäis tavalist, poest ostetud jogurtit, enne kui see pannakse jogurtimasin anumasse, mis hoiab segu käärimise ajal kaheksa kuni kaksteist tundi sobivas temperatuurivahemikus.

Käärimisprotsess võib sageli lõppeda üleöö, kuid see võib sõltuvalt jogurtimasin tüübist varieeruda. Jogurt muutub sageli seda hapukamaks, mida kauem see kääritatakse.

Jogurtit tuleks enne tarbimist hoida külmkapis vähemalt kolm tundi pärast kääritamist.

Mida saab veel teha jogurtimasin?

jogurtimasin võib peale jogurti valmistamise kodus ka muudel eesmärkidel, näiteks kääritatud keefiri, hapukoore või petipiima valmistamiseks, kasutada.

Lisaks sellele on jogurtimasinreguleeritud temperatuurikeskkond sobiv taina küpsetamiseks, kiirendades pärmi aktiveerumist ja taina kerkimist. Sellest saab valmistada ka muid koduseid juustusid, nagu ricotta ja paneer. Isegi probiootikarikkaid jooke, nagu kombucha, saab valmistada mõne jogurtitootja võimalusi või lisandeid kasutades.

Selleks, et olla kindel, et teie ostukorvi lisatav jogurtimasin sobib nendeks täiendavateks eesmärkideks, on oluline vaadata selle individuaalseid omadusi ja võimalusi.

Kui sulle meeldib toitu valmistada siseruumides, võid tutvuda ka meie teiste köögimasinatega, näiteks leivaküpsetajate, jäätisemasinate ja hotdogimasinatega.