92 items total
BATOS käterätikukonks 14 cm, läikiv, roostevaba teras, Zack
New
ZACK40089
CARVO käterätikukonks 6 cm, matt, roostevaba teras, Zack
New
ZACK40483
CARVO käterätikukonks 6 cm, valge, roostevaba teras, Zack
New
ZACK40813
DUPLO käterätikukonks 5 cm, must, roostevaba teras, Zack
New
ZACK40446
DUPLO käterätikukonks 5,5 cm, läikiv, roostevaba teras, Zack
New
ZACK40072
DUPLO käterätikukonks 5,5 cm, matt, roostevaba teras, Zack
New
ZACK40206
DUPLO käterätikukonks 5,5 cm, must, roostevaba teras, Zack
New
ZACK40447
DUPLO käterätikukonks 5,5 cm, valge, roostevaba teras, Zack
New
ZACK40155
EXIT käterätikukonks 4,1 cm, valge, roostevaba teras, Zack
New
ZACK40831
Käterätikuhoidja CARVO 44 cm, matt, roostevaba teras, Zack
New
ZACK40491
Käterätikuhoidja CARVO 44 cm, must, roostevaba teras, Zack
New
ZACK40511
Käterätikuhoidja CARVO 51 cm, matt, roostevaba teras, Zack
New
ZACK40485
Up
More products

Rätikuhoidjad - mugav ja stiilne viis rätikute korrastamiseks

Mis on rätikuhoidjad?

Rätikute korraldamine võib olla kurnav ülesanne, eriti mitme pereliikmega peredes. Samuti võib olla raske leida kohta, kuhu rätik hommikul duši all käies või riietudes üles riputada. Õnneks pakuvad rätikuhoidjad sellele probleemile lihtsat ja atraktiivset lahendust.

Rätikuhoidja on ese, mida kasutatakse rätikute turvaliseks riputamiseks vannitoas või mõnes muus ruumis. Neid on saadaval mitmes stiilis ja materjalist, sealhulgas roostevabast terasest, plastikust, rauast ja isegi alumiiniumist, ning need jagunevad kolme kategooriasse: konksud, rööpad ja hammasrihmad.

Rätikuhoidjad aadressil Kulina on valmistatud tuntud tootjate poolt, nagu Blomus, Brabantia ja Hübsch ja neid saab riputada seinale, ukse kohale või isegi iseseisvalt.

Milliseid rätikuhoidjaid on saadaval veebilehel Kulina?

Vabalt seisvad rätikuhoidjad ja rätikuhoidikud: Need riputid on iseseisvad ja ei vaja paigaldamist ega paigaldamist. Need on tavaliselt mõeldud paljude rätikute korraga hoidmiseks. Iseseisvad rätikuhoidjad sobivad vannitubadesse, kus on piiratud seinapinda või neile, kes ei soovi teha seinale auke.

Seinale paigaldatavad rätikuhoidjad: Kõige populaarsem rätikuhoidja tüüp on seinale paigaldatav rätikuhoidja. Neid on saadaval erinevates stiilides ja suurustes ning need on mõeldud seinale kinnitamiseks kruvide või kleeplindi abil. Need on ideaalsed põrandapinna säästmiseks ja rätikute käepärasteks hoidmiseks.

Rätikuga redel: Rätikulaud: Rätikulaud on vabalt seisev rätikuhoidja, mis meenutab redelit. Need on väga stiilsed ja saadaval mitmes suuruses ning mahutavad korraga palju rätikuid. Käterätikute redelid on elegantne ja praktiline lisa igasse vannituppa ning kuna need on sageli valmistatud roostevabast terasest või puidust, sobivad need suurepäraselt skandinaavia, rustikaalse või tööstusliku interjööriga.

Ukse kohal olevad rätikuhoidjad: Need rätikuhoidjad on mõeldud ukse kohale riputamiseks, seega ei ole vaja puurida ega paigaldada. Need sobivad suurepäraselt väikestesse vannitubadesse või neile, kes ei taha oma seintesse auke puurida. Need on ka kaasaskantavad, mistõttu on need suurepärane valik inimestele, kes liiguvad või reisivad sageli. Neid saab riputada duši ukse, vannitoa ukse või garderoobi ukse kohale.

Rätikuhoidjad hoiavad teie vannitoa alati puhtamana, arukamana ja atraktiivsemana. Vaadake meie duširiiuleid ja -aluseid, paberipuidupesasid, seebidosaatorja muid vannitoatarvikuid, et tuua oma vannitoapinna juurde ilu.