Konserviavajad

15 items total
Pudeliavaja UTILO, kreemjas, Blomus
25,45 €
BM64288
Purgiavaja CAN-DO PLUS, roheline, Joseph Joseph
27 €
JS20005
Purgiavaja TIN UP, plastikust käepidemega, WMF
21,99 € –22 %
17 €
WM1873399990
Purgiavaja, must, Victorinox
Purgiavaja, must, Victorinox
Veebis laos (4 pcs)
20 €
VN768573
Purgiavaja CAN-DO PLUS, valge käepide, Joseph Joseph
24,49 €
JS20098
Purgiavaja DUO, punane, Joseph Joseph
17 €
JS80015
Purgiavaja PIVOT 20172 3-ühes, valge, Joseph Joseph
19 €
JS20172
Purgiavaja PRO, Zwilling
Purgiavaja PRO, Zwilling
Veebis laos (>5 pcs)
34 €
ZW37160038
Purgiavaja TOM, läbipaistev hall, Koziol
8,95 € –11 %
7,90 €
KOZ3712014
Purgiavaja TOM, läbipaistev, Koziol
10 €
KOZ3712011
Korgitser LIQUID LOUNGE 16 cm, must, plastist, Eva Solo
New
34,95 €
ES822018

Konservide avajad - lihtne viis oma konservide avamiseks

Millised on erinevad purgiavajad?

Konservipurgi avajad on erineva konstruktsiooniga, kuid neid kõiki saab liigitada kas käsitsi või elektriliselt avatavateks purkide avajateks.

Käsitsi avatav: Seda keeratakse käsitsi ja sellel on hammastatud ratas, mis lõikab käepideme pööramisel purki kaane.

Elektriline purgiavaja: Elektriline purgiavaja on elektriga töötav masin, mis keerab purki automaatselt ja lõikab kaane tera abil läbi. Need võivad maksta rohkem kui käsitsi kasutatavad purgiavajad, kuid neid on ka lihtsam kasutada ja need võivad olla sobiv valik vanemaealistele kasutajatele, nõrga käelihase või kehva käteosavusega inimestele.

Milline on õige viis käsitsi avatava purgi kasutamine?

Käsitsi kasutatava purgiavaja kasutamisel tuleb olla ettevaatlik, sest tera võib olla terav ja ohtlik, kui seda valesti kasutada. Järgnevalt on esitatud sammud käsitsi avatava purgi õigeks kasutamiseks:

  • Asetage purgi avamisseadme asukoht: Konservipurgi avaja tuleb asetada nii, et tera ratas on otse konservipurgi kaane peal.
  • Klammerdage purgiavamisseadet: Avage purgiavaja käed ja kinnitage need kindlalt purgi ülaosa külge. Kanistri kaas peaks toetama terarattaid.
  • Lõika purk: Pöörake tera ratast, keerates purgi avamiskäepidet, et lõigata läbi purgi kaane. Rakendage piisavat survet, et luua puhas lõige, hoides terarattad samal ajal keskeltläbi purgi kaane ülemise osa kohal.
  • Eemaldage kaas: Kui kogu kaas on ümber lõigatud, kasutage purgiavaja väikeseid sisseehitatud tangid, et tõsta kaas purgilt ära. Seejärel tuleb purgi kaas turvalisse kohta ära visata.

Pärast kasutamist puhastage purgiavaja, pühkides seda niiske rätikuga, et eemaldada prahi. Seejärel pange see oma köögisahtlisse.

Miks mu purgiavajad alati katki lähevad?

Teie purkide avajad võivad sageli puruneda mitmel põhjusel, sealhulgas halva kvaliteedi, hooletu käsitsemise, korrosiooni, kulumise ja isegi ladustamise korralduse tõttu.

Halva kvaliteediga: Odavatest, ebakvaliteetsetest materjalidest valmistatud purgiavajad lähevad väga sageli katki. Pakume vastupidavaid ja kvaliteetseid purgiavajaid Kulina tuntud tootjatelt nagu Victorinox, Zwilling, WMF või Fissler.

Rooste: Kui te ei pese ja kuivata oma purgiavajat kohe pärast kasutamist, võivad selle osad hakata roostetama ja tõenäoliselt puruneda. Rooste vältimiseks hoidke oma purgiavaja kuivana ja plekita.

Meie pakkumisest leiad ka mugavad purgiavajad ja elegantsed pudelite avajad.