Holmegaard

Holmegaard - aastal 1825 asutatud disainiikoon on üks Skandinaavia tuntumaid kodu ja laua klaastoodete valmistaja - ilusad veini ja muud klaasid, karahvinid, vaasid, laternad ja muu. Armuge klaasi Holmegaardiga.
59 items total
Šampusepokaal REGINA, 250 ml, Holmegaard
84,95 € –15 %
72 €
HMG4302700
Brändiklaas FONTAINE 670 ml, Holmegaard
34,95 € –19 %
28 €
HMG4300145
Dekanteri kuivatamishoidik PERFECTION, Holmegaard
27 €
HMG4802320
Klaas PERFECTION, 6 tk komplektis, 230 ml, läbipaistev, Holmegaard HMG4802418
Klaas REGINA 190 ml, Holmegaard
59,95 € –21 %
47 €
HMG4302703
Kokteiliklaas FONTAINE 250 ml, Holmegaard
34,95 € –19 %
28 €
HMG4320648
Õlleklaas CHARLOTTE AMALIE 300 ml, Holmegaard
32,95 € –21 %
26 €
HMG4304912
Pikk klaas FONTAINE 250 ml, Holmegaard
24,95 € –19 %
20 €
HMG4320646
Up
More products

Holmegaard - klaasid ja väikesed ehted klaasiarmastajatele

Holmegaard, Taani disainiikooni ja tuntud nii suupuhutud kui ka masinaga puhutud klaasi tootja, asutas 1825. aastal krahvinna Henriette Danneskiold-Samsøe. Ta järgis oma lahkunud abikaasa unistust klaasitööde loomisest ja muutis selle kunstiliseks ja esteetiliseks kaubamärgiks, mis on endiselt - isegi 200 aastat pärast selle sündi - asjakohane ja mõjus, kui tegemist on kodu sisustuse ja funktsionaalse disainiga.

Kaubamärgi lugu algab paari väikese klaasitöökojaga, millest aastatega kujunes suur ja kaasaegne ettevõte. Kõige olulisemad hetked brändi ajaloos olid järgmised kuupäevad ja kujundused:

  • 1906. aastal kavandati esimene veiniklaaside seeria,
  • 1928. aastal lõi Jacob E. Bang kuulsa JEB 65 vaas
  • 1942. aastal alustas Per Lütken tööd kaubamärgiga ja andis elu rohkem kui 3000 klaasist tootele
  • 1969. aastal kujundas Michael Bang Fontaine'i prillisarja
  • 1985. aastal Holmegaard liitus Royal Copenhageniga
  • 2008. aastal võttis Holmegaard üle Rosendahl Design Group

Holmegaard - kõrgeima kvaliteediga suupuhutud ja masinaga puhutud klaas

Holmegaard on üks populaarsemaid Skandinaavia kaubamärke, mis pakub masinaga ja suupuhutud klaasi, mis on toodetud kõige uuemat ja arenenumat tehnoloogiat kasutades. Iga suupuhutud klaastükk on ainulaadne ja klaasipuhuja poolt käsitsi valmistatud.

Masinpuhutud klaas seevastu läbib täiustatud tootmismeetodi, mis nõuab spetsiaalselt valmistatud tööriistu ja suurt täpsust, et tagada sama kõrge kvaliteet kui suupuhutud klaas.

Holmegaard on populaarne oma eri kujude, suuruste ja värvidegadekoratiivsete vaaside poolest, dekoratiivsed, kuid samas praktilised kausid, ilusad laternad ning lai valik klaase alkohoolsete ja mittealkohoolsete jookide jaoks.

Ettevõtte missioon ja visioon

Holmegaard kui kaubamärk jääb oma pärandile truuks. Selle missiooniks on luua funktsionaalseid ja dekoratiivseid tooteid, mille loomisel on kirg käsitöö vastu. Ettevõte püüab ületada klaasiga töötamise võimaluste piire ja püüab näidata oma klientidele, kuidas valgus klaasist peegeldub. Optiliste efektidega mängimine on oluline osa igast Holmegaard kataloogi disainist.

Holmegaardeesmärk ei ole mitte ainult toota funktsionaalset klaasi (näiteks veiniklaase), vaid ka pakkuda kaasaegsetele kasutajatele klaasist esemeid, mida nad saavad kasutada väikeste luksuslike esemetena oma igapäevaelus või eksponeerida klaasikunstina oma kodus.

Holmegaarddisainerid ja disainiikoonid

Aastate jooksul on paljud disainerid ja kunstnikud aidanud tagada Holmegaardarengut ja populaarsust. Tänaseni aitavad mõned Taani parimad kunstnikud kaasa sellele, kuidas Holmegaardklaas välja näeb.

Kuulsate disainerite seas, kes töötasid Holmegaard jaoks, olid Per Lütken, Jacob E. Bang, Cecilie Manz, Maria Berntsen, Peter Svarrer ja Arne Jacobsen - üks20. sajandi kuulsamaid skandinaavia disainereid ja funktsionaalse disaini isa.

Kaks Holmegaard disainiikooni on Peter Svarreri disainitud Cocoon Vaas ja Per Lütkeni disainitud Provence'i kauss.

Peter Svarrer (valguse meister ) on töötanud Holmegaard jaoks alates 1997. aastast ning lisaks Cocoon vaas disainimisele, mis 2023. aastal tähistab oma20. sünnipäeva, on ta loonud ka tuntud ja funktsionaalse Future ja Cabernet kollektsiooni ning teevalgustite hoidjad sarjast Reflections.

Aastate jooksul on Per Lütkeni Provence'i kaussi, millel on õrnad vormid, pehmed värvid ning naiselik ja õrn välimus, puhutud paljudes erinevates värvides ja suurustes. Iga Provence'i kauss on ainulaadne ja puhutud ilma vormi kasutamata ning seetõttu võivad seeria kausid erineda suuruse ja kuju poolest.

Vaadake, mida meil on teile Kulina ja armuge Holmegaard klaastoodetesse, millest saavad teie laua ja kodu elegantsed kaunistused.