tee- ja kohviklaasid

28 items total
Kohviklaas COFFEE TIME 225 ml, 4 tk komplektis, WMF
21 €
WM0948642040
Kohviklaas NOBLESSE BARISTA, komplekt 2, 347 ml, selge, Nachtmann
New
NM104907
Caffe latte klaas, 2 tk komplektis, 320 ml, topeltseinaga, Blomus BM63655
Espressoklaas NERO, 2 tk komplektis, 80 ml, topeltseinaga, Blomus BM63652
Jäätee klaas ICETEATIME, 2 tk komplektis, topeltseinaga, WMF WM0936382000
Kohviklaas KIOSK, 4 tk komplektis, 350 ml, klaas, Hübsch HU660915
Kohviklaas NERO 200 ml, topeltseinaga, Blomus
31,40 €
BM63653
Up
More products

Tee- ja kohviklaasid - Elegantne viis jookide serveerimiseks

Teie igapäevane kohvi- või teepidu sõpradega tundub meie kohvi- või teeklaasidega veelgi rafineeritum. Meie tee- ja kohviklaasid on stiilsed ja ilusad, lisades teie tavapärasele tee- ja kohvitarbimisele erilise ja kaasaegse külje.

Meil on ka kahekordse seinaga klaasid, mis on ideaalsed jääkohvi või -tee jaoks, sest need aitavad hoida teie jooke kauem jahedamana. Meie kahekordse seinaga kohvi- ja teeklaasid on valmistatud ka selleks, et hoida kuumad joogid soojana ja teie käed turvaliselt, mistõttu on need ideaalsed talvisel ajal, kui soovite jääda soojaks ja hubaseks.

Otsid midagi muud kui tee- ja kohviklaase? Tutvu kõigi meie kruuside valikutega ja vaata ka tasside ja taldrikutega , mis on saadaval aadressil Kulina.

Kuidas hooldada ja hooldada oma tee- ja kohviklaase?

Kohvi- ja teeklaaside käsitsemisel ja puhastamisel on alati soovitatav olla ettevaatlik. Ebakorrektselt puhastatud ja kuivatatud tee- ja kohviklaasidesse võib jääda soovimatu lõhn ja saasteained, mis mõjutavad teie jookide maitset.

Peske alati iga paari tee- ja kohviklaase käsitsi enne nende esmakordset kasutamist . Mehhaanilise koormuse vähendamiseks vältige nende leotamist koos teiste klaasidega. Kasutage pesemiseks mitteabrasiivset käsna või lappi koos sooja vee ja sobiva pesuvahendiga.

Vältige tee- ja kohviklaaside panemist nõudepesumasinasse, kui soovite vältida koledaid veeplekke või purunemist. Kahekordsete klaaside panemine nõudepesumasinasse võib samuti põhjustada vee sattumist klaasi seinte vahele.

Kus on parim koht tee- ja kohviklaaside hoidmiseks?

Seadke tee- ja kohvijaam selle koha lähedale, kus teekeetjat hoiate. Pange oma tee- ja kohvitarvikud köögikappi veekeetja kohale (kuid mitte liiga kõrgele, sest te kasutate oma klaase, tassid ja teekannud üsna sageli).

Veebisaidil Kulina leiate laia valiku kaasaegseid tee- ja kohviklaase usaldusväärsetelt tootjatelt, nagu Viva Sandinavia, Blomus, WMF ja Zwilling. Meil on ka mitmesuguseid kohvimasinad, mida saate kasutada kohvi valmistamiseks.