Elektriline hakklihamasin

2 items total
Elektriline hakklihamasin HV8 PLUS NE685838, must, Tefal TEFNE685838
Elektriline hakklihamasin HV4 SUCCESSOR NE477838, must, Tefal
New
TEF1510002324

Elektrilised lihaveskid - teie võimas köögi abimees

Mis on elektriline hakklihamasin?

elektriline hakklihamasin on köögis kasutatav seade, mida kasutatakse liha jahvatamiseks, nagu nimigi ütleb. Võrreldes käsitsi kasutatava lihaveskiga on need praktilisemad ja tõhusamad. Liha jahvatatakse mootoriga pöörleva tera abil ja jahvatatud liha kogutakse seejärel kausikujulisse anumasse.

Kuidas puhastada lihaveskit?

Ei tohiks olla üllatav, et teie veskit tuleb kohe pärast iga kasutamist korralikult puhastada, sest te töötate toorelihaga, et vältida ristsaastumist ja toiduga levivaid haigusi. Alustage masinale ühe kuni kahe leivaviilu söötmisega.

See aitab kõrvaldada kõik väikesed lihatükid, mis on sisse jäänud. Pärast seda võtke süsteem pärast selle lahtiühendamist ettevaatlikult lahti. Kontrollige kasutusjuhendist, kas mõni osa võib minna otse nõudepesumasinasse. Käsitsi pesemiseks leotage esmalt kõiki eemaldatavaid osi paar minutit soojas seebivees, et eemaldada õlid ja muud jäägid, ja seejärel puhastage õrnalt käsin.

Elektrilise mudeli tegelik mootoripõhi ei tohiks kunagi olla kastetud, kuid selles ei tohiks olla ka mingeid lihatükke. Mootori korpuse sise- ja välisosa saate puhastada niiske lapiga. Rooste ja muude varajaste kahjustuste vältimiseks kuivatage kõik osad pärast puhastamist kiiresti nõudepesurätikuga. Ärge kunagi monteerige lihvimismasinat enne, kui osad on 100% kuivanud.

Kas lihaveskid võivad kondid jahvatada?

Paljud jahvatajad suudavad jahvatada kanade, partide, muude väikelindude ja küülikute pehmeid luid. Kalkuniliha peetakse samuti pehmete luudega, kuid kuna selle liha on oluliselt tihedam, võib teie hakklihamasinal olla väga raske seda töödelda.

Paljud kodused lihaveskid ei suuda purustada suurte loomade, näiteks veiste, sigade, lambaliha, ulukiliha ja muude loomade sitkeid luid. Pange alati tähele, et on väga oluline kontrollida oma masina käsiraamatut, et teada saada, mida see suudab ja mida mitte, ning ärge mingil juhul suruge külmutatud liha läbi veski, sest see võib selle osi kahjustada.

Pakume ka rohkem köögitarbeid, sealhulgas saumikserid, püstikud, hakklihamasinad, riivijad ja muud seadmed aadressil Kulina.