11 items total
Teefiltrid, 100 tk., Kusmi Tea
New
6,60 €
KUSMIFILT1
Liivakell/taimer DUET CLASSIC , Bredemeijer
36,80 €
BREDB0011
Liivakell/taimer MINUTES, Bredemeijer
21,60 €
BREDB0006
purutee organiseerija, 6 purki, bambus, Bredemeijer
46 €
BRED184000
Tee hoiustamise purk 1 l, Continenta
31 €
CONT3913
Teekannu asenduskaas MOON, valge, Rosenthal
39,99 € –27 %
29 €
RS1960080000114142
Teekannu kaas MAGIC GARDEN BLOSSOM, Rosenthal
38,49 € –22 %
30 €
RS1445742631314232
Teekannu kaas MOON 3, valge, Rosenthal
43,49 € –31 %
30 €
RS1960080000114232
Teekannu soojendaja MARCEL 17 cm, hõbedane, Philippi PHP135005
Teekottide organiseerija, 6 lahtrit, aknaga, bambus, Bredemeijer BREDTB006BN

Aksessuaarid teesõpradele - olulised esemed igale teesõpradele

Tee on vaieldamatult kõige populaarsem ja levinum jook. See on üks vanimaid taimseid jooke ja on pikka aega olnud nii eliidi, sealhulgas kuninglike perekondade kui ka tavainimeste lemmik.

Inimesed, kes joovad regulaarselt teed, on kindlasti tuttavad väljendiga "teesõber" Teekunstnik on inimene, kes armastab ja armastab teed sügavalt ning on sellest erakordselt entusiastlik. Nad on teadlikud paljudest teesortidest, tootmismeetoditest ja -võtetest ning loomulikult naudivad nad tee joomist.

Milliseid olulisi asju vajan ma teekunstnikuna?

Tassikese tee joomine on universaalne nauding ja tee valmistamine on rituaal, mida inimesed kogu maailmas armastavad kalliks pidada.

Veebilehel Kulina pakume teesõpradele palju praktilisi tooteid (sh teetassid, teekannud, teekannud, teeklaasid, kruusid ja muud), maitsvaid segusid, aga ka allpool loetletud toredaid aksessuaare. Võite vaadata ka meie tee valmistamise ja serveerimise ostujuhendit, mis võimaldab teil teed valmistada nagu profi.

  • Teefiltrid ja -kotid

Teefiltrid on sageli valmistatud selleks, et hoida lahtiseid teelehti, võimaldades samal ajal vee läbilaskmist ja tee leotamist. Teekotid on pisikesed, poorsed mahutid, mis mahutavad kindlaksmääratud koguse teelehti.

Mõlemad on sageli valmistatud kuumakindlast paberist, riidest või võrgust. Need on praktilised ja lihtsad kasutada, vajades tee tõmbamiseks ja keetmiseks vaid kuuma vett.

  • Teemõõdud ja kühvlid

Teekühvlid ja -mõõdikud on seadmed, mida kasutatakse lahtise tee mõõtmiseks. Neid kasutatakse selleks, et tagada teelehtede järjepidev ja täpne mõõtmine keetmiseks, mis võib mõjutada saadud joogi tugevust ja maitset.

  • Tee säilitamise konteinerid

Teekonteinerid on purgid, mis mahutavad teekotte, lahtist teed või lisatarvikuid nagu kühvlid ja filtrid. Need on mõeldud selleks, et kaitsta teed selliste tegurite eest, mis võivad kahjustada selle maitset ja kvaliteeti, nagu õhk, valgus ja niiskus.

Teekonteineritel on tavaliselt õhukindlad tihendid või kaaned, mis säilitavad teed ja takistavad selle lõhnade imendumist ümbritsevast keskkonnast.

  • Tee soojendajad

Teesoojendid on seadmed, mis hoiavad tee kaua aega soojana ja õigel temperatuuril. Need on erineva suuruse ja disainiga, kuid tavaliselt on neil kaks põhikomponenti: kütteallikas, milleks on sageli väike küünal või elektriküte, ja anum või taldrik, millele pannakse teekann .

  • Teekotletid

Teekatted on katted, mida kasutatakse teekanntemperatuuri ja sisu pika aja jooksul säilitamiseks. Teekohvikud võivad olla ka dekoratiivsed, sest see annab teetegemisele ainulaadse varjundi.