Lauanõude komplektid

32 items total
Sushi komplekt BLUE DRAGONFLY, 6 tk komplektis, MIJ
54 € –40 %
32,40 €
MIJRW0010
Kastmekauss BLACK & WHITE SAKURA , 4 tk komplektis, 100 ml, MIJ MIJC0318
Kastmekauss STYIZED FLOWERS , 4 tk komplektis, 100 ml, MIJ MIJC0306
Serveerimiskauss BLUE DRAGONFLY , 4 tk komplektis, 300 ml, MIJ MIJRW0009
Serveerimiskauss MANEKI CAT, 4 tk komplektis, 300 ml, MIJ MIJRW0002
Serveerimiskauss STARBURST BLUE , 4 tk komplektis, 300 ml, MIJ MIJRW0004
Söögikauss NAVY & PINK SAKURA , 4 tk komplektis, 300 ml, MIJ MIJRW0018
Söögikauss WHITE WITH PINK SAKURA, 4 tk komplektis, 200 ml, MIJ MIJRW0016
Up
More products

Sööginõude komplekt – Elegantne lisa teie söögilauale

Looge ühtlane välimus oma söögilauale stiilse sööginõude komplekti abil ja andke oma söögilauale elegantne välimus. Kaussidest või taldrikutest koosnevad sööginõude komplektid on ideaalsed põhiesemed ja saate sinna juurde veel valida ka samasuguse söögiriistade komplekti, klaasid ja serveerimiskausid. Kõik see meeldib teie kindlasti teie külalistele.

Meilt saate osta sööginõude komplekte tuntud tootjatelt ja lisaks ilule, on tooted ka kvaliteetsed ning nõudepesumasinas pestavad, et saaksite nautida toite koos kallite inimestega ja siis pärast puhata. Mõte on selles, et veedaksite rohkem aega oma külalistega ja vähem aega koristades.

Milliseid sööginõude komplekte saan ma Kulinast osta?

Kulinas saadaolevad sööginõude komplektid on:

  • Söögitaldrikute komplekt

Toite serveerides on taldrikud palju enamat kui lihtsalt funktsionaalsed. Lisaks aitavad nad luua elegantset välimust ja lisavad lauale ainulaadsuse tunnetust. Pakume laia valikut erinevaid valikuid, mis sobivad igaks sündmuseks ja pakuvad lisaks maitseelamusele ka silmailu.

Meie eksklusiivne sööginõude komplektide valik katab kõike, alates hommikusöögist kuni formaalsete õhtusöökideni. Meie sööginõude komplektid on kooslus funktsionaalsusest ja disainist, tagades, et teie laual on alati ainulaadne puudutus.

  • Kausside komplekt

Kausse saab kasutada erinevateks asjadeks, näiteks salatite serveerimiseks või müsli jaoks hommikusöögiks või näiteks supikausina lõunasöögiks. Pakume laia valikuid erinevate suuruste, materjalide ja disainiga kausse, mis sobivad iga maitsva roa serveerimiseks. Lisaks sööginõude komplektidele pakub Kulina ka pastakausse, snäkikausse ja kausse Aasia suppidele, salatitele ja kastmetele. Need on ideaalsed ka ühepajatoidu serveerimiseks.

Meie sööginõude komplektid on saadaval erinevates vormides, suurustes ja disainides, et saaksite valida just need, mis sobivad teie ürituse ja interjööriga.

Kuidas oma sööginõude komplekti eest hoolt kanda?

On mitu viisi oma sööginõude komplekti heas korras hoidmiseks. Nagu oleme juba maininud, enamus neist on nõudepesumasinas pestavad ja sööginõude komplekti brändil Made in Japan on näiteks väga hea vastupidavus kulumisele ja neid saab kasutada isegi restoranides. Need ei murdu kergesti, kuid hoidke neid siiski hoole ja armastusega.

Kriimustuste vältimiseks kasutage alati käsna, kui pesete keraamikat käsitsi.