Krepimasinad

2 items total
Krepimasin CM 2199, Severin
83,99 € –29 %
Krepimasin CM 2199, Severin
Veebis laos (5 pcs)
59,60 €
SEVECM2199
Pannkoogivalmistaja LONO 33 cm, WMF
106 €
WM0415120011

Kreppide valmistajad - täiuslik seade maitsvate õhukeste kreppide ja pannkookide valmistamiseks

Mis on elektriline kreppide valmistamise masin?

Elektriline krepiküpsetamismasin on köögitööriist, mis on mõeldud õhukeste, ümmarguste ja maitsvate kreppide kiireks ja vaevata valmistamiseks. See koosneb lamedast, ümmargusest küpsetuspinnast, mida kuumutatakse elektrilise küttekehaga ja mis on sageli kaetud mittekleepuva materjaliga.

Teatud mudelid, mis on saadaval aadressil Kulina, on varustatud ka lisatarvikutega, näiteks kreppidepöörajaga või kreppide laialilaoturiga.

Kas teil on vaja kreppide valmistajat?

Kui teete kreppe ainult aeg-ajalt, võite kasutada tavalist pannilehte või kreppipanni, kuid kui teie või teie pere on kreppide armastajad ja valmistate neid pidevalt, on kreppide levitaja hea valik.

Elektrilisi kreppide valmistamise seadmeid eelistavad nii algajad kui ka asjatundlikud kokad, sest neid on lihtne kasutada, need on tõhusad ja tagavad täiusliku tulemuse. Meie elektrilised kreppide valmistajad on hoolikalt valitud sellistelt tuntud tootjatelt nagu WMF ja Severin.

Kuidas kasutada elektrilist kreppide valmistajat?

Kreppide valmistamine elektrilise kreppide valmistajaga? See on lihtne!

  • Valmistage tainas ette ja soojendage masin.
  • Vala väike kogus tainast küpsetuspinna keskele ja laota tainas ühtlaselt kreppide laiali.
  • Seejärel küpsetage kreppi 30-60 sekundit, keerake seda ümber, küpsetage veel 30-40 sekundit, eemaldage see spaatliga ja korrake protseduuri, kuni olete teinud kõik vajalikud krepid.

Seadme käsitsemisel on väga oluline järgida tootja juhiseid ja ohutusabinõusid ning kanda ahjukindaid või muid kuumakindlaid kindaid.

Mida saab küpsetada elektrilisel kreppide valmistajal?

Elektrilist kreppide valmistajat saab kasutada mitmete muude toitude valmistamiseks peale kreppide. Need on vaid mõned neist:

Pannkoogid: Elektrilise kreppmasina abil saab valmistada hõrgutavaid pannkooke. Lihtsalt valage pannkoogitainas kuumale ahjuplaadile ja keerake seda siis, kui mullid tekivad.

Tortillad: Valmistage kodus ise tortillad, kasutades selleks elektrilist kreppide valmistajat. Sega jahu, sool, vesi ja õli tainaks. See tuleb õhukeselt välja rullida ja küpsetada kreppmasinal, kuni see on vaid kergelt pruunistunud.

Grillitud juustuvõileivad: Leiva ja juustu asetage grillile ja küpsetage, kuni juust on sulanud ja leib on krõbe.

Quesadillad: Elektriline kreppide tegija sobib ka krõbedate quesadillade valmistamiseks. Pange oma eelistatud täidis tortillasse, voldige see pooleks ja küpsetage kreppmasinas, kuni see on krõbe ja kuldne.