Aeglased mahlapressid

1 items total
Aeglane mahlapress EVO820, metallikhall matt, Kuvings
549 €
KVGSOKE820GMM

Aeglased mahlapressid - tervislikum viis värskete puuviljade nautimiseks

Milliseid puuvilju saab aeglane mahlapresspressida?

aeglane mahlapress, mida tuntakse ka kui mastigeerivat mahlapressi, on mahlapressi tüüp, mis töötab traditsiooniliste tsentrifugaalmahlapressidega võrreldes madalamal kiirusel. Aeglased mahlapressid on tuntud oma võime poolest ekstraheerida mahla, säilitades samal ajal puu- ja köögiviljadest rohkem toitaineid, ensüüme ja maitseaineid. Nad saavad hakkama paljude erinevate puuviljadega ja siin on mõned tavalised puuviljad, mida saab tavaliselt aeglane mahlapressabil pressida:

  1. Tsitrusviljad: Tsitrusviljadest, nagu apelsinid, greipfruitsid, sidrunid ja laimid, mahla eraldamiseks on aeglased mahlapressid suurepärased. Aeglane pressimisprotsess aitab säilitada nende puuviljade looduslikke maitseid ja toitaineid.

  2. Õunad: Õunu saab mahlata aeglane mahlapress, sealhulgas nii magusaid kui ka hapukaid sorte. Enne mahlade valmistamist eemaldage kindlasti seemned ja südamik.

  3. Marjad: Maasikad, mustikad, vaarikad ja murakad: aeglased mahlapressid saavad hakkama selliste marjadega nagu maasikad, mustikad, vaarikad ja murakad. Need puuviljad ei pruugi anda nii palju mahla kui teised, kuid neid saab siiski mahlata.

  4. Viinamarjad: Viinamarjadest saab värsket viinamarjamahla valmistada aeglane mahlapress abil. See hõlmab nii punaseid kui ka rohelisi sorte.

  5. Pirnid: Pirnid võib mahlaks teha pärast seemnete ja südamiku eemaldamist. Nad lisavad mahladele magusat ja mahedat maitset.

  6. Granaatõunad: Aeglane mahlapress on tõhusad granaatõunade mahla ekstraheerimisel. Aeglane protsess aitab arillidest (seemnetest) rohkem mahla välja saada, ilma neid purustamata.

  7. Melonid: Melonid, nagu arbuus ja melon, saab mahlata aeglane mahlapress. Siiski on neil suur veesisaldus ja nad ei pruugi toota nii kontsentreeritud mahla kui tihedamad puuviljad.

  8. Ananassid: Ananassid saab mahlata aeglane mahlapress. Enne mahlade valmistamist eemaldage kõva väliskoor.

  9. Kiivit: Kiivit võib pärast koorimist mahlaks teha. Nad lisavad mahladele hapukust ja värskendavat maitset.

  10. Kivipuu viljad: Puuvilju, nagu virsikud, ploomid ja nektariinid, saab mahlata aeglane mahlapress. Enne mahlade valmistamist eemaldage südamikud.

  11. Mangod: Mangosid saab mahlaks teha aeglane mahlapress pärast naha ja koore eemaldamist. Nad lisavad mahladele troopilist ja magusat maitset.

Ärge unustage, et valmistate puuviljad enne mahlade valmistamist korralikult ette. See hõlmab tavaliselt nende põhjalikku pesemist, vajadusel koorimist ja seemnete, südamike või kõvade osade eemaldamist. Kuigi aeglased mahlapressid on mitmekülgsed, võivad mõned puuviljad anda rohkem mahla ja toitaineid kui teised, seega on hea katsetada erinevate kombinatsioonidega, et leida oma eelistatud maitsed.

Mis vahe on aeglasel ja tavalisel mahlapressil?

Aeglased mahlapressid erinevad tavalistest mahlapressidest selle poolest, et kuumuse suhtes tundlikud vitamiinid, mineraalained ja muud olulised toitained võivad tavalise mahlapressi töö käigus kaduma minna. Selle põhjuseks on asjaolu, et tavalise mahlapressi terade hõõrdumine tekitab soojust.

Tavalised elektrilised mahlapressid lõikavad puuvilja tükkideks kiire kiirusega, mis ületab sageli 20 000 pööret minutis, et eraldada mahl. aeglane mahlapressseevastu pöörleb 30-200 korda minutis.

Tavalised mahlapressid suurendavad ka mahlale lisatava hapniku kogust mahlapressimise käigus, mis kiirendab oksüdeerumist ja võib põhjustada ka toitainete kadu. Seega pakuvad aeglased mahlapressid üldiselt kvaliteetsemat mahla, mis sisaldab rohkem toitaineid ja on naturaalsema maitsega.

Millised on aeglase mahlapressi kasutamise eelised?

aeglane mahlapresskõige olulisemaks eeliseks on selle võime luua mahla, milles on rohkem vitamiine, mineraalaineid ja muid toitaineid. Nad ei tooda teile mitte ainult paremat mahla, vaid ka paremat maitset!

Lisaks sellele saab aeglase mahlapressi abil mahlata lehtköögivilju, nagu münt, lehtkapsas, nisurohi ja muud rohelised köögiviljad. Pähkleid ja kohvioad saab samuti töödelda sellega. aeglane mahlapress eeliseks on ka see, et sellesse saab panna kogu puuvilja. Mahl eraldatakse mahlapressiga ja suunatakse otse mahutisse. Koored, viljaliha, seemned ja varred pannakse teise mahutisse.

Samuti on need oluliselt vaiksemad kui tavalised mahlapressid.

Teised tuntud firmade mahlapresside kollektsioonid on saadaval aadressil Kulina, sealhulgas elektrilised mahlapressid ja käsitsi kasutatavad tsitrusviljade pressid.