LotusGrill

LotusGrill tähistab uut grillimiskogemust - suitsuvaba, tervislik ja ökoloogiline. Innovatiivsed kaasaskantavad söegrillid sobivad ideaalselt terrassile, rõdule või puhkuseks järve ääres!
10 items total
Grilli puhastusvahend 750 ml, LotusGrill
17 €
LTLR750
Grillpintsel, lilla, LotusGrill
11 €
LTPLI22
Grillpintsel, oranž, LotusGrill
10,80 €
LTPOR22
Grillpintsel, punane, LotusGrill
10,80 €
LT44896
Grillpintsel, sinine, LotusGrill
10 €
LTPTB22
Grilltangid, lilla, LotusGrill
Grilltangid, lilla, LotusGrill
Veebis laos (>5 pcs)
18,80 €
LTGZLI33
Grilltangid, punane, LotusGrill
18,80 €
LTGZRO33
Grilltangid, sinised, LotusGrill
16 €
LTGZTB33
Söegrill lauale, lilla, LotusGrill
209 € –10 %
187 €
LTGLI34
Steigi- ja pitsakivi XL LotusGrill grillile, LotusGrill
109,50 €
LTPZSET380

LotusGrill - BBQ lõbu mõne minutiga

LotusGrill on Saksamaal asuv kaubamärk, mis on saavutanud maine innovatiivsete ja kõrgekvaliteediliste grillide tootjana. Kaubamärgi asutas 2010. aastal Ralf Kronmüller, kelle eesmärk oli disainida grill, mis oleks nii praktiline kui ka lihtne kasutada. Sellest ajast alates on kaubamärk märkimisväärselt kasvanud ja tänapäeval on see tunnustatud kui üks maailma juhtivaid grillbrände.

LotusGrillmissiooniks on pakkuda klientidele kvaliteetseid, praktilisi ja lihtsalt kasutatavaid lauagrille, mis on erakordselt tõhusad. Brändi toodete idee on disainida grillid, mida saab kasutada igal pool, igal ajal ja igaüks. Nende eesmärk on muuta grillimine kõigile kättesaadavaks ja nauditavaks, olgu see siis tagahoovis, rõdul või matkal.

See kaubamärk muudab grillimise lihtsaks naudinguks ja võimaldab igaühel nautida liha, kala või köögivilju tüüpilise söegrillimaitsega, kulutamata selleks liiga palju aega ja peaaegu täielikult ilma suitsuta.

LotusGrill pakkumine ja tehnoloogia

LotusGrill pakub laia valikut grille, alates väikestest kaasaskantavatest mudelitest kuni suuremate, tugevamate grillideni, mis sobivad perekondlikeks koosviibimisteks ja pidudeks. Kõik need on puhtad, lihtsad ja turvalised, eri suuruses ja eri värvi. Need on konstrueeritud ainulaadse õhuringluse süsteemiga, mis tagab ühtlase kuumuse jaotumise, võimaldades kiiremat ja tõhusamat toiduvalmistamist. Grillid kasutavad patenteeritud ventilaatorisüsteemi, mis tagab kiire süttimise ja lihtsa temperatuuri reguleerimise. Kaubamärk pakub ka mitmesuguseid tarvikuid, näiteks grillkatte ja kandekotte, mis muudavad grillimise veelgi nauditavamaks ja mugavamaks.

LotusGrilluuenduslik disain on aastate jooksul toonud kaubamärgile mitmeid auhindu. 2012. aastal võitis LotusGrill maineka Red Dot disainiauhinna, millega tunnustatakse silmapaistvat tootedisaini. Kaubamärk on saanud ka muid auhindu ja tunnustusi, näiteks German Design Award ja Design Plus Award.

Miks inimesed armastavad grillida koos LotusGrill?

On mitmeid põhjusi, miks inimesed armastavad LotusGrill. Esiteks on selle kaubamärgi grillid tuntud oma erakordse jõudluse poolest, mis ei tekita peaaegu üldse suitsu, pakkudes iga kord ideaalselt küpsetatud toitu. Grillid on ka hõlpsasti kasutatavad, nende süütesüsteem ja temperatuuri reguleerimine on lihtne ja isegi algajad saavad sellega hakkama. Kaubamärgi grillid on ka väga hästi kaasaskantavad, mistõttu sobivad need ideaalselt telkimiseks, piknikuteks ja muudeks väliüritusteks. Lõpuks, LotusGrill uuenduslik disain ja silmatorkavad värvid teevad neist populaarse valiku nende jaoks, kes hindavad nii stiili kui ka funktsionaalsust.

Kokkuvõtteks võib öelda, et LotusGrill on kaubamärk, mis on oma uuendusliku disaini ja suurepäraste omadustega revolutsiooniliselt muutnud grillituru. Brändi missioon, idee ja visioon on olnud selle edu liikumapanevaks jõuks ning selle grillide ja tarvikute valik on jätkuvalt populaarne tarbijate seas kogu maailmas. Kaubamärgi arvukad disainiauhinnad annavad tunnistust selle pühendumisest tipptasemele ning selle maine kvaliteedi ja jõudluse poolest teeb sellest kaubamärgi, mida paljud armastavad.