Bugatti

Avasta Bugatti - Itaalia bränd, mis ei paku ainult stiilseid köögiseadmeid, söögiriistu ja köögitarvikuid, kuid samuti ka "Igapäevaseid üllatushetki". Stiilne meeldetuletus hinnata neid väikseid asju, mis ümbritsevad ja liigutavad meid iga päev.
47 items total
Elektriline mahlapress VITA 0,6 l, hõbedane, roostevaba teras, Bugatti BGTT55SVITACR
Elektriline mahlapress VITA 0,6 l, must, roostevaba teras, Bugatti BGTT55SVITAN
Elektriline mahlapress VITA 0,6 l, punane, roostevaba teras, Bugatti BGTT55VITAC3
Elektriline mahlapress VITA 0,6 l, roheline, roostevaba teras, Bugatti BGTT55VITACM
Elektriline mahlapress VITA 0,6 l, valge, roostevaba teras, Bugatti BGTT55VITAC1
Elektriline veekeetja GIULIETA 1,2 l, kuld, roostevaba teras, Bugatti BGTT02GTDLNU
Elektriline veekeetja GIULIETA 1,2 l, must, roostevaba teras, Bugatti BGTT02GTNNU
Elektriline veekeetja JACKIE 1,2 l, must, roostevaba teras, Bugatti BGTT02JKNNU
Elektriline veekeetja VERA EASY 1,7 l, kuld, roostevaba teras, Bugatti BGTT14SVERADL
Elektriline veekeetja VERA EASY 1,7 l, must, roostevaba teras, Bugatti BGTT14SVERAN
Elektriline veekeetja VERA EASY 1,7 l, punane, roostevaba teras, Bugatti BGTT14SVERAC3
Elektriline veekeetja VERA EASY 1,7 l, valge, roostevaba teras, Bugatti BGTT14SVERAC1
Espressomasin DIVA 0,8 l, kreemjas, roostevaba teras, Bugatti BGTT15DIVAC
Espressomasin DIVA 0,8 l, lilla, roostevaba teras, Bugatti BGTT15DIVACL
Espressomasin DIVA 0,8 l, must, roostevaba teras, Bugatti BGTT15DIVAN
Espressomasin DIVA 0,8 l, oranž, roostevaba teras, Bugatti BGTT15DIVAO
Espressomasin DIVA 0,8 l, punane, roostevaba teras, Bugatti BGTT15DIVAC3
Up
More products

Bugatti - luksuslikud, Itaalia köögiseadmed ja tarvikud

Bugatti on kaubamärk, mis toodab kaasaegseid söögiriistade, lauanõude, köögitarvete, termopudelite ja väikeste, kuid innovatiivsete köögiseadmete kollektsioone, mis on kõik läbi imbunud intelligentsusest. Ühendades esteetilist uurimist ja tehnoloogiat koos selgepiirilise Itaalia tunnetusega, loob see bränd esemeid, millel on rafineeritud stiil ja funktsionaalne eesmärk. Lisaks sellele ühendab Bugatti tulevikku suunatud filosoofia sujuvalt ehtsad kohalikud traditsioonid, mille tulemuseks on ainulaadne ja autentne toode.

Bugatti kollektsioonid ei keskendu mitte ainult disaini esteetilisele aspektile, vaid integreerivad ka igapäevaste majapidamistarvete jaoks vajalikku praktilisust. Kõigis nende kollektsioonides uuritakse ilu mõistet.

Bugatti brändi ajalugu

Bugatti on rikas arengulugu (mis ulatub tagasi 1923. aastasse), alustades nikeldatud hõbedast ja hõbetatud messingist söögiriistade tootmisega tegelevast professionaalsest töökojast. Seejärel oli ettevõte teerajajaks Bugatti sulami väljatöötamisel ja sellest ajast alates on sellest saanud kaasaegne köögitarvete kaubamärk. Algselt kandnud nime F.lli Bugatti fu Amadio, mis on austusavaldus ettevõtte asutanud viie venna isale, on Bugatti alati lähtunud tugevatest perekondlikest sidemetest ja sügavatest sidemetest Lumezzane piirkonnaga Itaalias.

Kui rääkida brändi kõige kaasaegsemast ajaloost, sisenes Bugatti turule 2005. aastal oma esimese väikese köögiseadme, Andreas Seegatzi disainitud Diva espressomasina turuletoomisega. Sellest ajast alates on ettevõte jätkanud oma tootevaliku laiendamist, pakkudes erinevaid tooteid, millel on oma iseloomulikku kaubamärki ja tipptasemel DNA-d.

Hoolimata oma pikast ajaloost on Bugatti jätkanud innovatsiooni piiride avardamist disaini, esteetika ja tehnoloogia vallas. Ettevõte on pühendunud oma pärandi ja vaimu lisamisele igapäevastesse esemetesse, luues värvilise ja põneva elustiili, mis on täis lugusid, mida tasub jagada.

Bugatti filosoofia - ootamatu argipäev

Tõstes igapäevaelu lihtsaid rituaale soojuse, maagia ja imestusega, soovib Bugatti rikastada igapäevaseid harjumusi, mida me oma koduses keskkonnas teeme, muutes need intiimsemaks ja ühendades meie sügavaimad soovid, kutsudes esile väärtusliku ja emotsionaalse reisi läbi ilu ja disaini.

Bugatti"Unexpected Everyday" filosoofia rõhutab väikeste asjade tähtsust, mis võivad mõjutada meie igapäevaelu. See filosoofia edendab ideed, et me saame luua tähendusrikkaid elamusi, kui võtame omaks eriti tõelised, soojad ja hingelähedased hetked, mis on ainulaadsed ja üllatavad. See on stiilne meeldetuletus, et hinnata väikseid asju, mis meid iga päev liigutavad.

Bugattitootevalik - kus Itaalia stiil kohtub innovatsiooniga

Bugatti, tuntud ka kui Casa Bugatti, pakub laias valikus kodutarbeid, sealhulgas köögiseadmeid, veepudeleid, söögiriistu ja köögitarvikuid. Nende tooteid eristab nende ainulaadne ja uuenduslik disain, mis ühendab endas nii vormi kui ka funktsiooni. Bugattitooted ei ole mitte ainult visuaalselt atraktiivsed, vaid ka tõhusad ja praktilised igapäevaseks kasutamiseks. Nad kasutavad kvaliteetseid materjale ja pööravad tähelepanu ka kõige väiksematele detailidele, tagades, et nende tooted on vastupidavad ja kauakestvad. Lisaks sellele on Bugatti pühendunud jätkusuutlikkusele ja keskkonnasõbralikkusele, kasutades materjale ja tootmisprotsesse, mis vähendavad nende mõju keskkonnale.

Kõik Bugatti väikeköögiseadmed tõlgendavad Itaalia stiili uuesti, pakkudes kaasaegset esteetikat koos tipptasemel inseneriteadmiste ja tipptasemel tehnoloogiaga, nagu IoT (Internet of Things), mida kasutatakse Bugatti B Chef App'is, ja GTH (Glass Tech Hot Semiconductor Technology), mida kasutatakse revolutsioonilises nutikas toiduvalmistamisseadmes Noun.