MIJ

MIJ - Valmistatud Jaapanis - unikaalne käsitsi valmistatud jaapani savist kollektsioon. Valmistatud traditsiooni ja armastusega igale silmapaistvale köögile, kus serveeritakse roogasid üle kogu maailma.
423 items total
Eelroa taldrik WHITE FADE 21 cm, beež, MIJ
New
14,29 €
MIJC0674
Eelroa taldrik WHITE SPIRAL 21,5 cm, valge, MIJ
New
14,29 €
MIJC8176
Eelroataldrik TENMOKKU 17 cm, MIJ
Outlet
11 € –30 %
7,69 €
MIJC8076
Eelroataldrik TENMOKKU 20 cm, MIJ
Outlet
14 € –28 %
10 €
MIJC2448
Kastmekauss 11 cm, 100 ml, metallik, MIJ
Outlet
11 € –30 %
7,69 €
MIJC6343M
Kastmekauss IBUSHI 13 x 9 cm, must, MIJ
Outlet
9,89 € –30 %
6,92 €
MIJC7937
Kauss GREEN FADE 300 ml, ovaalne, roheline, MIJ
New
12,09 €
MIJC4003
Kauss WHITE FADE 300 ml, beež, MIJ
New
10,99 €
MIJC1433
Pastakauss WHITE FADE 700 ml, beež, MIJ
New
23,09 €
MIJC1434
Ramen kauss RIDGED ALABASTER 900 ml, kreemjas, MIJ
New
24,19 €
MIJC2262
Saketops EARTH 50 ml, pruun, MIJ
New
5,99 €
MIJC5167
Serveerimiskauss TENMOKKU 13 cm, 200 ml, MIJ
Outlet
9 € –31 %
6,15 €
MIJC2455
Serveerimiskauss TENMOKU 28 cm, 1,5 l, MIJ
Outlet
50 € –30 %
34,99 €
MIJC2449
Serveerimistaldrik BB BLACK 29,5 x 12 cm, ristkülik, must, MIJ
New
MIJC4047
Serveerimistaldrik BB BLACK 29,5 x 12 cm, ristkülik, must, MIJ
New
MIJC4049
Up
More products

Made in Japan – käsitsi tehtud Jaapani keraamilised lauanõud

Made in Japan brändi ajalugu

Made in Japan (MIJ) loodi Peter Longmore-i poolt, kes reisis esmakordselt Jaapanisse üles 35 aasta tagasi ja ei suutnud vastu panna Jaapani lauanõude šarmile. Ta otsustas võtta Austraaliasse, Melbourne-i kaasa Jaapani perefirma põletusahjus tehtud taldrikud ja kausid. Firma peakontor asubki Melbourne-is. Made in Japan keraamilistest lauanõudest õhkab traditsioonilist Jaapani käsitöö oskust; kõik toodete osad tehakse siiani käsitsi Jaapanis.

MIJ – missioon

Made in Japan firma missioon on tuua söögilauale rõõmu, et koos einestamine oleks holistiline kogemus, kus inimesed, atmosfäär, muusika, rääkimine, naermine, lauakatted ja lauanõud aitavad teil kogeda „just seda hetke" – toidu head maitset ja ka elu maitset. Nad usuvad ka kokkade seas tuntud vanasõna "Esmalt söö oma silmadega" , mis ei käi ainult toidu välimuse, vaid ka lauanõude kohta. Maitsev supp tehtud käsitsi valmistatud aasiastiilis kausis, nuudlid, mida serveeritakse ilusalt käsitsi tehtud taldrikult, need kõik võivad võimendada naudingut ja toidu maitset.

Tooted, kollektsioonid ja nende kvaliteet

Enamik Made in Japan toodete materjale saadakse ja tehakse valmis väikestes, pereettevõtetele kuuluvates põletusahjudes Gifu-l, mis on Honshu keskel asuv saar ja ülejäänud osad tulevad Jaapani teistest kohtadest. Enamik savist, mida tootmisprotsessis kasutatakse, ja mis ilmselgelt on üks põhikomponente, tuleb samuti Gifu-lt, Honshu keskel asuvalt saarelt. Glasuuri värve on aastate vältel edasi arendatud ja viimistletud. Glasuuride värve saadakse erinevate pulbervärvide segamisel, mis pärinevad kõik naturaalsetest allikatest ja mis segatakse kokku erinevates kohalikes põletusahjudes – iga kollektsioon tuleb erinevast Jaapanis asuvast põletusahjust.

Made in Japan pakub palju erinevaid kollektsioone, millel kõigil on erinev tunnetus, erinevad värvid ja viimistlused ja iga tooteseeria sisaldab taldrikuid ja kausse, mis on erineva kuju ja suurusega, suuri serveerimiskausse ja väikseid kastme- või snäkikausse.

Tooted on hoolega käsitsi tehtud käsitööliste poolt, kes on Jaapanis sündinud ja treeninud ja kes on tihti pojad, kes õppisid oskusi oma isalt. Seda tehakse traditsioonilisel viisil, andes põlvest põlve edasi oskusi, armastust ja pisiasjadele pühendumist. Made in Japan lauanõud on masinpestavad ja neid võib kasutada mikrolaineahjus. Lisaks peavad need hästi vastu korduvale kasutamisele. Nõud näevad head välja isegi peale aastatepikkust igapäevast kasutamist ja just seetõttu meeldivad need restorani omanikele väga!

Kõige populaarsemad MIJ kollektsioonid on:

  • Aurora
  • Black Pearl
  • Copper Swirl
  • Earth & Sky
  • BB Black
  • Indigo Blue

Kust leida Made in Japan tooteid ja miks on need nii populaarsed?

Made in Japan lauanõusid armastavad kõik toitu armastavad inimesed, restoranide kokad ja hea disaini armastajad. Neil on särav glasuur, naturaalsed värvid, mõnus tekstuur ja originaalne disain, tänu millele pakuvad nad ka silmailu, pannes teid lauanõudest isegi teistmoodi mõtlema. Just seetõttu on MIJ tooted leitavad parimates restoranides ja hotellides üle terve maailma. Taldrikud ja kausid on tuntud ka kodukokkade seas. Samuti ka toidublogijate seas, et esitleda oma toitu ja taldrikuid, postitades sotsiaalmeediasse retsepte, mis on tehtud Made in Japan keraamikat kasutades.