Lyngby Glas

Lyngby Glas - ilus ja vastupidav klaas Taani klaasitootjalt. Vaadake läbipaistvaid või värvilisi veinipokaale, vaase ja teisi tooteid ning leidke viise, kuidas tuua lauale rõõmu.
19 items total
Klaas JUVEL, 6 tk komplektis, 390 ml, Lyngby Glas
30,79 €
LYG916257
Õlleklaas, 4 tk komplektis, Lyngby Glas
30,79 €
LYG916185
Pits ROMA, 6 tk komplektis, Lyngby Glas
46,18 €
LYG27585
Veekarahvin PALERMO GOLD 1,5 l, Lyngby Glas
47,49 € –9 %
43 €
LYG15545
Veinidekanter 1,5 l, Lyngby Glas
36,49 € –5 %
34,60 €
LYG23123

Lyngby Glas - klaasi ilu teie laua ilu jaoks

Lyngby Glas on Taani kaubamärk, mis on juba üle 70 aasta valmistanud suurepäraseid klaastarbeid ja dekoratiivklaasist esemeid. 1940. aastal Holger Jepseni poolt asutatud kaubamärk on muutunud kvaliteedi, käsitööoskuse ja ajatu disaini sünonüümiks.

Lyngby Glas eesmärk on luua klaasesemeid ja dekoratiivseid esemeid, mis on nii ilusad kui ka funktsionaalsed.Lyngby Glas valmistab ilusaid klaasesemeid, mis sobivad igale lauakomplektile ja mis toovad lauale rõõmu.

Brändi tooted on mõeldud kasutamiseks igapäevaelus, kuid ka selleks, et neid saaks hoida kui ajatuid kunstiteoseid. Lyngby Glas on uhke oma tähelepanelikkuse ja kvaliteedile pühendumise üle, mis on ilmne igas nende toodetud tootes.

Lyngby Glas tootevalik

Lyngby Glas tootevalik on lai, hõlmates kõike alates veiniklaasidest ja šampanjaklaasidest kuni dekanterite, joogiklaaside, kannude, kausside, kruuside ja taldrikuteni. Nende tooted on loodud nii, et need sobiksid paljudele maitsetele ja stiilidele, alates klassikalisest ja traditsioonilisest (Sorrento kollektsioon), elegantsest ja šikist (Palermo ja Milano kollektsioon) kuni modernse ja kaasaegse (Torino kollektsioon).

Brändi kataloogis on nii läbipaistvad kui ka värvilised, käsitsi valmistatud ja suupuhutud klaasid. Sellised tootedetailid nagu keeratud varred, kuldsed äärised või loomingulised vormid tõestavad selle klaasitehase käsitööliste tipptaset.

Kaubamärk ei paku mitte ainult klaasist sööginõusid, klaase alkohoolsete ja mittealkohoolsete jookide jaoks, vaid ka dekoratiivseid esemeid, nagu eri kujude, suuruste ja värvidega moodsad vaasid.

Kuidas katta oma laud Lyngby Glas?

Kaasaegset lauakatet iseloomustab uue ja vana segamine, erinevate vormide ja värvide segamine ja sobitamine. See muudab iga laua ainulaadseks, lisab interjöörile iseloomu, muudab atmosfääri ja toob söögituppa rõõmu.

Seega, kui otsite ilusaid klaasesemeid, ei pea te jääma ühe stiili ja ühe kollektsiooni juurde. Lyngby Glas on nii palju pakkuda ja te ei pea end kuidagi piirama.