kokteiliklaasid

18 items total
Džinni klaas 600 ml, Eva Solo
32 € –25 %
Džinni klaas 600 ml, Eva Solo
Veebis laos (>5 pcs)
23,70 €
ES541008
Kokteiliklaas FONTAINE 250 ml, Holmegaard
34,95 € –19 %
28 €
HMG4320648
Martiniklaas 130 ml, Riedel
50 € –20 %
Martiniklaas 130 ml, Riedel
Veebis laos (1 pcs)
40 €
RD641677
Martiniklaas 180 ml, Eva Solo
Martiniklaas 180 ml, Eva Solo
Veebis laos (>5 pcs)
29 €
ES821303
Martiiniklaas KOYOI 110 ml, läbipaistev, klaas, Blomus
New
25,45 €
BM64493

Kokteiliklaasid - kõigile kokteilisõpradele hädavajalik

Mis on kokteiliklaasid ja milleks neid kasutatakse?

Kokteiliklaasid on teatud tüüpi joogiklaasid, mis on valmistatud kokteilide serveerimiseks. Kokteiliklaase on mitmesuguseid, igaühel neist on ainulaadne vorm ja funktsioon. Kõige populaarsemad kokteiliklaasid on loetletud allpool:

  • Coupe Glass: Kupee-klaas meenutab martiniklaasi, kuid sellel on suurem ja madalam kauss. Seda kasutatakse sageli loksutatud või segatud jookide, näiteks traditsioonilise šampanjakokteili või külgkorvi serveerimiseks.
  • Highball klaas: Highball-klaasil, mida nimetatakse ka pikkadeks dink-klaasideks, on sirged servad ning see on pikk ja õhuke. Seda kasutatakse sageli selliste jookide serveerimiseks nagu Gin Tonic või Rum and Coca-Cola.
  • Lowball Glass: Lowball-klaasi nimetatakse sageli kiviklaasiks või Old Fashioned-klaasiks. Sellel on püstine alus ja lühike, lai kauss.

Seda kasutatakse sageli selliste kokteilide serveerimiseks nagu Old Fashioned või Negroni, mida serveeritakse jääga.

Iga kokteiliklaas tüüp on loodud selleks, et tuua esile teatavat tüüpi kokteili maitseid ja aroome, ning õige klaasi kasutamine võib suurendada teie joogikogemust. Kokteilide valmistamisel veenduge, et teil on olemas kõik vajalikud baarmeni tööriistad!

Milliseid jooke saab serveerida kokteiliklaasides?

Kokteiliklaasis saab serveerida lugematul hulgal jooke; siin on vaid mõned näited. Klaasi suurus ja kuju võivad muutuda sõltuvalt serveeritavast joogist.

  • Martini: klassikaline jook, mis on valmistatud džinni või viina, vermutiga ja kaunistuseks oliivi- või sidrunipöördega.
  • Manhattan: Viskipõhine kokteil magusa vermutiga, kibuvitritega ja sageli kirsiga peal.
  • Cosmopolitan: Tuntud vodkapõhine jook, mis sisaldab jõhvikamahla, triple sec ja laimimahla ning mida sageli kroonitakse apelsini- või laimipöördega.
  • Margarita: Tequilapõhine jook, mis on valmistatud laimimahla ja triple sec'iga, mida tavaliselt garneeritakse laimiviiluga ja serveeritakse soolase äärega.
  • Daiquiri: See on rummipõhine jook laimimahla ja lihtsa siirupiga, mida serveeritakse tavaliselt segatuna või jääga raputatuna ja garneeritakse laimirattaga.
  • Külgkorv: See on brändipõhine kokteil, mis on segatud triple sec'i ja sidrunimahlaga ning mida sageli kroonitakse suhkrustatud äärega või sidrunitrühvliga.

Pakume ka erinevaid veiniklaase ja šampanjaklaase, mida saate kasutada teiste jookide nautimiseks. Meie kokteiliklaasid on valmistatud selliste mainekate ettevõtete poolt nagu Eva Solo.