Vispli ja mikseri tarvikud

8 items total
Minilõikuri kinnitus SLICESY Bamix saumikseritele, valge, Bamix BX1500002
Blendri alus DELUXE, must, Bamix
25,50 €
BX3004001
Hakklihamasin S tera, Bamix
Hakklihamasin S tera, Bamix
Veebis laos (3 pcs)
14,70 €
BX3000004
Jahvatikinnitus saumiksrile 100 ml, Bamix
39,50 €
BX3001011
Mõõtekann 1000 ml, kaanega, Bamix
19,70 €
BX3002002
Vahustamisketas saumiksrile Bamix, Bamix
12,70 €
BX3000002
Vispliotsik, Bamix
Vispliotsik, Bamix
Veebis laos (5 pcs)
12,70 €
BX3000003
Blendri alus DELUXE, valge, Bamix
16,70 €
BX3004002

Segisti tarvikud - segisti mitmekülgsuse lisamine

Mis on segistite tarvikud?

Segisti tarvikud on varuosad või lisaseadmed, mida saab segistiga ühendada, et suurendada selle mitmekülgsust ja funktsionaalsust. Meil on mitmeid seadmeid Kulina's segistid. blenderid ja veskid kategoorias, mis sisaldab käsisegistid, riivijad, smuutitegijad, käsisegistid, püstiseade, hakklihamasinad ja lihaveskid.

Saate oma segisti muuta vastavalt oma unikaalsetele nõuetele ja maitsele, kasutades segisti tarvikuid, ning meie veebisaidil pakume erinevaid tarvikuid sellistelt tuntud tootjatelt nagu Bamix ja KitchenAid.

Millised on peamised segisti tarvikud Kulina?

Teie segisti kasulikkust ja kohandatavust saab suurendada mitmesuguste segisti tarvikute kasutamisega.

  • Asendussegamisnõusid: Enamikul segistitest on segamiskauss, mida kasutatakse sisu segamiseks. Kausi suurus sõltub segisti suurusest ja segatavate koostisosade kogusest. Veebisaidil Kulina leiate segistite ja blenderite asendussegamisnõusid, mida valmistavad kõrgekvaliteedilised köögitehnika tootjad, näiteks KitchanAid.
  • Stendid kinnituste jaoks: Mõned kaubamärgid pakuvad segisti lisaseadmete aluseid, mida saab asetada tööpinnale või paigaldada seinale. Need aitavad manuseid turvaliselt ja organiseeritult hoiustada.
  • Lihvimise kinnitus: Saumikserile mõeldud jahvatusotsik võimaldab teil jahvatada oma saumikseriga kõva juustu, kuiva leiba ja igasuguseid pähkleid, teravilja ja seemneid.
  • Isiklikud kannud/konteinerid: Smuutide, suppide jne. hoidmisel ja transportimisel, mida valmistate oma püstiku või saumikseriga, on abiks täiendav smuutikann või konteiner

Need on vaid mõned kõige olulisemad segisti tarvikud, mida meil on pakkuda. Vaadake neid nüüd!

Kuidas hooldada segisti tarvikuid?

Seguri lisaseadmete nõuetekohane ladustamine, täielik kuivatamine ja regulaarne puhastamine on kõik, mida te peate nende eest hoolitsema. Pärast iga kasutamist peske oma tarvikuid sooja seebiveega ja kuivatage need seejärel põhjalikult, et vältida niiskuse kogunemist.

Vältige abrasiivsete puhastusvahendite kasutamist, mis võivad kahjustada pinda, ja hoidke neid kuivas keskkonnas. Väga oluline on regulaarselt kontrollida kulumist ning kõik kahjustatud esemed tuleks võimalikult kiiresti välja vahetada.

Need lihtsad sammud aitavad teil hoida oma segisti tarvikud heas töökorras aastaid.