Köögimõõtmised

7 items total
Kastmetops GRAND CRU 250 ml, must, Rosendahl
26,95 € –7 %
25 €
RSD16096
Mõõtekann 500 ml, klaas, WMF
Mõõtekann 500 ml, klaas, WMF
Veebis laos (>5 pcs)
22,40 €
WM0605962000
Mõõtetopsid DUO, 4 tk komplektis, Joseph Joseph
10 €
JS80020
Mõõtetopsid, 4 tk komplektis, de Buyer
23,49 € –33 %
15,70 €
DB482702
Mõõtetopsid, 4 tk komplektis, de Buyer
15,49 € –24 %
11,70 €
DB482701
Pasta mõõtetarvik VOILE, Alessi
29 €
ALPG01

Köögimõõteriistad - valmistage toiduvalmistamist grammi täpsusega

Köögimõõdud ja mõõtmisvahendid

Köögimõõte kasutatakse soovitud roa valmistamiseks vajaliku koostisosa täpse koguse arvutamiseks ja määramiseks. Retseptides on koostisosade kogused määratud kaalu, mahu või tasside või lusikate kaupa. Õige koguse mõõtmiseks on vaja praktilisi mõõtmisvahendeid, näiteks mõõtetassid, mõõtekannud või köögikaalud. Mõõtekannud ja -kruusid sobivad suurepäraselt nii vedelate kui ka kuivade koostisosade mõõtmiseks.

Selleks, et te saaksite täpselt mõõta oma koostisosi ja saada soovitud tulemusi, on Kulina saadaval erinevaid köögimõõteriistu tuntud kaubamärkidelt nagu WMF, Joseph Joseph ja de Buyer.

Miks on vaja köögimeetmeid küpsetamiseks?

Olenemata sellest, kas küpsetate kooki, muffineid või küpsiseid, koostisosade täpne mõõtmine on eduka toote saavutamiseks hädavajalik. Küpsetamine on tegelikult lihtsalt rida keemilisi reaktsioone, mis toimuvad koostisosade vahel, et saada lõpptoode, ja seega peab koostisosade suhe olema täiuslik, mistõttu on täpsed mõõtmised üliolulised.

Millised on mõõtetasside ja mõõtekannude erinevused?

Mõõteklaasid ja mõõtekannud on kaks peamist mõõtmisvahendit. Mõõtekannud on paremad, kui soovite mõõta suuremaid koguseid koostisosi või vedelikke, näiteks vett, piima, koort või puljongit. Mõõtekausid on paremad väikeste koguste kuivainete, näiteks sooda, kaneeli, jahu, suhkru jne mõõtmiseks.

Tavaliselt on mõõtekannud valmistatud klaasist või plastist, läbipaistvad ja sageli käepidemega. Seintel on mõõtmed, mis sobivad erinevat tüüpi koostisosade jaoks - vedelad, kuivad, erinevad tekstuurid jne.

Mõõteklaasid on tavaliselt valmistatud plastist või metallist ja neid on eri suuruses ja mahutavusega.

Mida arvestada mõõtekannude või -kruusi ostmisel?

Kuigi te võite alati oma retsepti jaoks vajalike koostisosade koguse välja mõõta tassi või lusikaga, on alati lihtsam ja turvalisem kasutada mõõtekannu ja -karpi. Need on käepärased, täpsed ja hädavajalikud igas köögis. Kui valite köögi mõõtmisvahendeid, veenduge alati, et nende pakutavad mõõtmed on esitatud teile tuttavates ühikutes.