SMEG

Smeg toob teie kööki lisaks ikoonilisele disainile ka kõrgekvaliteedilised, tipptasemel tehnoloogiad ja köögiseadmed, mis muudavad teie suhtumist toiduvalmistamisse. Toiduvalmistamine on nüüd rõõm ja maitsete pidu!
81 items total
Elektriline veekeetja KLF03PGEU 1,7 l, pastellroheline, Smeg SMEKLF03PGEU
Elektriline veekeetja KLF03WHEU 1,7 l, valge, Smeg
169 €
SMEKLF03WHEU
Filterkohvimasin DCF02WHEU, valge, Smeg
199 €
SMEDCF02WHEU
Röster TSF01RDEU 2 viilu, punane, Smeg
169 €
SMETSF01RDEU
Veekeetja temperatuuri reguleerimisega KLF04BLEU 1,7 l, must, Smeg SMEKLF04BLEU
Võileiva soojendamisrest, 2 tk, TSSR01, Smeg
29 €
SMETSSR01
Automaatne kohvimasin 50'S STYLE BCC02GMEU, smaragdroheline, Smeg SMEBCC02EGMEU
Automaatne kohvimasin BCC01RDMEU, mattpunane, Smeg
629 €
SMEBCC01RDMEU
Elektriline veekeetja 50'S STYLE KLF03RGEU 1,7 l, roosa kuld, Smeg SMEKLF03RGEU
Elektriline veekeetja 50'S STYLE MINI KLF05BLEU, 800 ml, must, Smeg SMEKLF05BLEU
Elektriline veekeetja 50'S STYLE MINI KLF05WHEU, 800 ml, valge, Smeg SMEKLF05WHEU
Elektriline veekeetja KLF03BLEU 1,7 l, must, Smeg
169 €
SMEKLF03BLEU
Elektriline veekeetja KLF03BLMEU 1,7 l, mattmust, Smeg
199 €
SMEKLF03BLMEU
Elektriline veekeetja KLF03GOEU 1,7 l, kuldne, Smeg
199 €
SMEKLF03GOEU
Elektriline veekeetja KLF03PBEU 1,7 l, pastellsinine, Smeg SMEKLF03PBEU
Elektriline veekeetja KLF03RDEU 1,7 l, punane, Smeg
169 €
SMEKLF03RDEU
Elektriline veekeetja KLF03SSEU 1,7 l, kroom, Smeg
199 €
SMEKLF03SSEU
Elektriline veekeetja KLF03WHMEU 1,7 l, mattvalge, Smeg
199 €
SMEKLF03WHMEU
Filterkohvimasin 50'S STYLE DCF02GREU, hall, Smeg
199 €
SMEDCF02GREU
Filterkohvimasin 50'S STYLE DCF02PBEU, pastellsinine, Smeg SMEDCF02PBEU
Filterkohvimasin 50'S STYLE DCF02PGEU, pastellroheline, Smeg SMEDCF02PGEU
Up
More products

Smeg – värv, disain ja tehnoloogia

Smeg, Itaalia köögi- ja koduseadmete tootja

Smeg on Itaalia firma, mis loodi 1948 aastal ja see asus Guastalla külas. Selle nimi tähendab "Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla", mis tähendab tõlkes "emailimisega tegelev ettevõte, mis asub Guastalla külas, Emilia provintsis Põhja-Itaalias." Firma on tuntud on innovaatiliste kodutoodete poolest, mis on kergesti äratuntavad oma erakordse disaini, värvide ja tunnetuse tõttu. Olles suurepäraste toodete sümbol, mis kannab Made in Italy märki, on Smegil ka 5 kõige uuema tehnoloogiaga tehast Itaalias, kus kõik nende tooted läbivad karmid kvaliteedikontrollid, et tagada oma toodete maksimaalne usaldusväärsus.

Smegi missioon ja visioon

Smeg pöörab väga detailset rõhku kvaliteedile ja keskendub energiasäästule, kuid vastab ka samal ajal kaasaegse elamise nõuetele. Smeg soovib, et nende tooted oleksid nii vastupidavad, kuid ka kasutajasõbralikud, et iga Smeg koduseade pakuks maksimaalselt lihtsust ja funktsionaalsust, mis vastab moodsa kasutaja nõuetele.

Kuid Smeg on ka midagi enamat. Asi on stiilis, mis peaks tegema elu köögis, kokkamise ja toiduvalmistamise lihtsamaks, et toit oleks rohkem nauditavam ja võimalikult ilus.

Smeg disainerid ja koostööpartnerid

Smegi otsingud ilu- ja stiilivaldkonnas on nad viinud kokku mitmete maailmakuulsate arhidektide ja disaineritega üle kogu maailma, nagu näiteks Guido Canali, Mario Bellini, Studio Piano Design, Marc Newson, Giancarlo Candeago.

Smeg on teadatuntud 50. stiilis kollektsiooni poolest, millest õhkus nostalgilist, sooja retro disaini (mida on ka märgata peaaegu igas sisedisaini ajakirjas), kuid ka palju julgemate ja värvikamate kollektsioonide poolest – näiteks nagu Sicily is my love loodud koostöös Matteo Bazzicalupo ja Raffaella Mangiarottiga, kelle kollektsioon on tuntud nende sügava disaini poolest ja äratuntav ja loominguline Dolce&Gabbanakollektsioon. Röstrite, mahlapresside, veekeetjate, blendrite ja käsimikserite kollektsiooni iseloomustasid värvikad kollaste sidrunite, tsitrusviljade, lustakate pirnide ja erkpunaste kirsside kaunistused, mis on tüüpilised Sitsiilia kaunistused. Võite neid märgata ka Pedro Almodovar filmis "Pain and glory", milles on ka Antonio Banderas ja Penelope Cruz.

Kulina müüb Smegi kõige populaarsemaid tooteid

Kulina klientidele meeldivad kõik väiksed Smeg köögiseadmed, nagu näiteks röstrid, elektrilised veekeetjad, tsitrusepressid, kohvijahvatid ja kohvimasinad. Saate osta ka terve kollektsiooni, et teie köögi tasapind näeks super stiilne välja või osta vaid ühe või kaks seadet, mis muudavad teie köögi pilkupüüdvaks köögiks – stiilne ja praktiline.

Tundub, et Smeg on tehtud suurepärase, aeglase ja maitsva hommikusöögi jaoks, mis muudab teie päeva suurepäraseks! Toodete vintage välimus ja head värvid sobivad iga moodsa interjööriga – klassikaline, retro, eklektiline või moodne.