Kiirkeedupotid

16 items total
Säilituskaas COOK4ME pannile XA612010, Tefal
Sticker
6,99 € –14 %
5,95 €
TEFXA612010

Kiirkeedupotid – kiired ja tõhusad vahendid teie kööki

Mis on pliidil kasutatav kiirkeedupott? Kuidas kiirkeedupott töötab?

Pliidil kasutatav kiirkeedupott on spetsiaalset tüüpi pott, mis hoiab kuumutamisel tekkivat auru alles. Auru kogunedes tõuseb rõhk ja temperatuur, mis muudab toiduvalmistamise palju kiiremaks. Suletud kaas hoiab auru sees, mis tavaliselt eraldab toidust rohkem maitset. Pliidil kasutatavad kiirkeedupotid kasutavad teie pliiti soojusallikana ja on kiiremad kui elektrilised kiirkeedupotid.

Milleks saab kiirkeedupotti kasutada?

Kiirkeedupotid on väga mitmekülgsed ja neid saab kasutada:

 • hautamiseks
 • aurutamiseks
 • pruunistamiseks
 • aeglaselt kuumutamiseks

ja selliste toitude nagu hautised, supid, karrid, puljongid, läätsed, oad, kartulipuder, köögiviljad, kana jne valmistamiseks.

Millised on kiirkeedupotiga toiduvalmistamise eelised?

On palju põhjuseid, miks nii paljud inimesed kasutavad kiirkeedupotte ega kujutaks enam ette toiduvalmistamist ilma nendeta, kuigi nende kasutama õppimine võtab aega. Kiirkeedupottide peamised eelised on järgmised:

 • kiirkeedupotiga toiduvalmistamine on kiirem ja muudab teie elu lihtsamaks,
 • kiirkeedupotid on väga mitmekülgsed ja võimaldavad valmistada palju erinevaid toite,
 • need võimaldavad säästa aega ja energiat,
 • kõrge temperatuur lühendab küpsetusaega ja eraldab toidust rohkem maitset, muutes teie toidud maitsvamaks,
 • toidu valmistamisel läheb toidust vähem toitaineid ja vitamiine kaotsi, mis muudab toidud tervislikumaks,
 • ühes potis küpsetamine tähendab, et pärast küpsetamist on teil vähem puhastamist ja pesemist ning suletud kaas kaitseb teie tööpindu pritsmete eest.
 • pliidil kasutatavad kiirkeedupotid on kiiremad kui elektrilised

Millised on kiirkeedupoti miinused?

Te ei saa kiirkeedupotti avada, et kontrollida, kas toit on valmis ja selle kasutama õppimiseks kulub veidi aega, mis võib alguses viia toidu üleküpsetamiseni, kuid kui olete veidi harjutanud, soovite te kiirkeedupotti kasutada kogu aeg. Seda saame me garanteerida! Samuti tasub meeles pidada, et kiirkeedupotiga küpsetades tuleb kõiki koostisaineid küpsetada täpselt sama kaua ja see ei sobi igat tüüpi roogade jaoks.

Kulinast leiate palju töökindlaid pliidil kasutatavaid kiirkeedupotte, mis on suurepärane investeering (vaadake meie enimmüüdud kiirkeedupotte siit) . Kvaliteetne seade, mis on hästi hooldatud, teenib teid palju aastaid. Kui otsite head kiirkeedupotti, mis kestab terve elu, vaadake Tefali või WMF-i kiirkeedupotte – kaubamärgid, mis on spetsialiseerunud töökindlatele ja ohututele kiirkeedupottidele, mis sobivad kõikidele soojusallikatele ning ühendavad endas tehnoloogia ja disaini.