Aurutuspotid

1 items total
Aurutaja MINICOMPACT VC139810, Tefal
59,90 € –13 %
52 €
TEFVC139810

Aurupannid - tervislik ja mugav viis toiduvalmistamiseks

Millised on toidu aurutamise eelised?

aurutaja, mida tuntakse ka toiduhöövli nime all, on väike köögiseadme, mis kasutab aurusoojust mitmesuguste toitude valmistamiseks või valmistamiseks, hoides toitu suletud anumas, et vältida auru väljapääsu.

Aurutamine on kiire, lihtne, väherasvane ja madala kalorsusega toiduvalmistamismeetod, mis säilitab toidu toitained ja mida kasutatakse mitmesuguste toitude valmistamisel. Üks tuntud aurutamise eeliseid on see, et see on toitev toiduvalmistamise tehnika, mis säilitab vitamiine ja mineraalaineid ning muid toitaineid. See on väherasvane ja madala kalorsusega toiduvalmistamismeetod, kuna ei kasutata õli ega rasva. Võrreldes keetmise või praadimisega on aurutamine samuti kiire ja lihtne toiduvalmistamise meetod. See pakub teile toiduvalmistamise tehnikat, nii et saate söögi valmistamise ajal tegeleda muude tegevustega.

Kuna need pliidid ei lisa toidule mingeid lisamaitseaineid, aitavad nad rõhutada toidu, näiteks köögiviljade loomulikku maitset.

Veebisaidil Kulina leiate ka aurupotid ja -liitmikud.

Milliseid toiduaineid saab aurutajavalmistada?

Köögiviljad, liha, mereannid ja tärklis, nagu aurutatud kuklid, on kõige sagedamini aurus küpsetatud toidud. Kõvemate toitude, nagu praad, asemel auruvad paremini õrnad valgud, nagu lahja kalafilee ja kondita, nahata kanarind.

Mõned puuviljad, nagu virsikud ja pirnid, on samuti ideaalsed valikud auruküpsetamiseks, olenemata sellest, kas soovite valmistada keedetud puuviljakompotti või omatehtud imikutoitu.

Kuidas puhastada ja katlakivist puhastada aurutaja?

Kuna toiduvalmistamine auruti abil ei sisalda mingeid õlisid ega kastmeid, on selle puhastamine üsna lihtne. Kõiki eemaldatavaid aurutamisnõusid, -aluseid ja -kaane, välja arvatud bambusist aurutamisnõusid, võib puhastada käsitsi või nõudepesumasinas vastavalt tootja juhistele. Veenduge, et auruti on enne puhastamist välja lülitatud ja jahtunud.

Vees sisalduvate mineraalide tõttu hakkavad mõned auruti komponendid aeg-ajalt häguseks muutuma ja neid ei ole võimalik eemaldada tavapärase puhastamisega. Selleks, et auruti katlakivist puhtaks saada, laske seda vee asemel valge äädikaga täita ja loputage põhjalikult.

Veebilehel Kulina on saadaval mitmeid muid elektriseadmeid, sealhulgas fritüürid, riisipliidid, vaakumpliidid jne. Kontrollige neid!