Kaasaskantav jahutuskast

5 items total
Jahutuskarp KX25, 25 l, oliiviroheline, Petromax
226 € –5 %
213 €
PET790366
Jahutuskast KX50, 50 l, beež, Petromax
339 € –15 %
288 €
PET790397
Korv jahutuskastile KX50, Petromax
20 €
PET790281
Külmakast CLASSIC 12 l, kollane, Polarbox
32 €
PLBXPB12Y

Reisikülmikud - ideaalne kaaslane teie puhkuseks

Reisikülmikud - teie kuumade suvepäevade parimad sõbrad

Reisikülmik säilitab teie toidu ja jookide ideaalse temperatuuri, kui olete reisil. Ükskõik, kas soovite eelarve-sõbralikku mudelit, et hoida lõunasööki külmas, või piisavalt suurt jahutuskappi, et alustada pidu, meil on teile sobiv toode.

Miks osta reisikülmikut?

Reisikülmiku ostmise peamine eelis on see, et see hoiab teie toidu külmas ja seega ohutult tarbitavana, kui olete teel, kuid on veel palju muid suurepäraseid põhjusi, miks peaksite selle soetamise üle mõtlema:

  • Sa ei pea muretsema, et kannad kaasas arvukalt kotte koos toidu ja jookidega - pakid kõik vajaliku ühte tugevasse konteinerisse.
  • Saate ise teha jääkuubikuid jäävormide abil ja võtta need kaasa, nii et te ei pea neid enam kunagi ostma.
  • Suure reisikülmiku omamine võimaldab teil säästa raha ja süüa tervislikumalt, sest saate kaasa võtta palju kodust toitu, kui lähete randa või järvele. See on väga kasulik , kui teil või teie lastel on mingeid toitumispiiranguid või toiduallergiaid või kui te jälgite oma kaloreid.
  • Reisikülmiku olemasolu tähendab, et ükski teie toit (salatid, võileivad jne) ei ole sihtkohta jõudes purustatud
  • Reisikülmikut saab kasutada ka ravimite jahedana hoidmiseks, tagades, et teie insuliin või muud temperatuuritundlikud ravimid ei rikneks teel olles.

Kuidas valida parim reisikülmik?

  • Võimsus

Jahuti mahutavuse kirjeldamiseks kasutatakse sageli joogipurkide või -pudelite arvu ja nende jahutamiseks vajaliku lisajää kogust. Kui teil ei ole autos vähe ruumi, siis on sisemõõtmed paljudes aspektides oluliselt olulisemad kui välismõõtmed.

  • Materjalid ja vastupidavus

Plastikust valmistatud reisikülmikud kaitsevad sees olevat toitu purunemise eest ning on kerged, rebenemiskindlad, veekindlad, kergesti pestavad ja lekkekindlad.

Kulina pakub laias valikus suurusi, värve ja mahutavusi, mis sobivad täpselt teie järgmiste puhkuste vajadustega, ning pakub reisikülmikuid sellistelt kaubamärkidelt nagu Polarbox ja Petromax.

Stiilsetel reisikülmikutel Polarbox ei ole mitte ainult väga atraktiivne retrodisain, mis on saadaval suuremas valikus pastelsetes värvides, vaid need võivad ka vees ujuda, mis on suurepärane, kui veedate oma puhkuse basseinis. Kujutage lihtsalt ette päikest, basseini ja teid basseinimadratsil lamamas... Sa sirutad käe ja haarad stiilsest reisikülmikust külma arbuusi ja joogid. Jah, see on seda kindlasti väärt!

Veelgi jahedamaks välitingimustes viibimiseks võite vaadata ka meie lõunakastide, veepudelite ja jääkuubikute valikut.