17 items total
Kohvikapslite organiseerija, Eva Solo
39,95 € –39 %
24 €
ES501101
Kohvijaam 145781, Graef
Outlet
49 € –25 %
Kohvijaam 145781, Graef
Veebis laos (1 pcs)
36,75 €
GF145781
Kohvi säilituskarp KULT, WMF
77,60 € –15 %
Kohvi säilituskarp KULT, WMF
Veebis laos (>5 pcs)
65,96 €
WM0630976030
Kohvijahvati 5KCG8433EAC, kreemjas, KitchenAid
347,40 €
KA5KCG8433EAC
Kohvijahvati 5KCG8433EDG, matthall, KitchenAid
512,80 €
KA5KCG8433EDG
Kohvijahvati 5KCG8433EOB, must, KitchenAid
314,80 €
KA5KCG8433EOB
Kohvijahvati ARTISAN 5KCG8433EMS, hõbehall, KitchenAid KA5KCG8433EMS
Kohvijahvati KM 3879, Severin
Kohvijahvati KM 3879, Severin
Veebis laos (>5 pcs)
37,50 €
SEVEKM3879
Kohvijahvati STELIO, WMF
94,99 € –20 %
Kohvijahvati STELIO, WMF
Veebis laos (4 pcs)
75,73 €
WM417070011
Kohvijahvati JOLLY DOSATO, must/hõbedane, La Pavoni
437 € –6 %
409 €
LPVLPGJDL01EU
Kohvijahvati CGF01BLEU, must, Smeg
289 € –6 %
269 €
SMECGF01BLEU
Kohvijahvati SLOW COFFEE 21 cm, roostevaba teras, Alessi
New
ALKT01

Vajalikud tarvikud kõigile kohvisõpradele

Mida armastavad kõik kohvisõbrad?

Paljud kohvisõbrad lihtsalt armastavad värskelt keedetud kohvi maitset ja lõhna. Olgu see siis tumeda röstimise rikkalik ja julge maitse või heleda röstimise peened noodid, kohvil on ainulaadne maitse, mida paljud inimesed peavad nauditavaks. Kohvi on palju erinevaid sorte, alates erinevatest röstidest kuni erinevate valmistamismeetoditeni. Paljud kohvisõbrad naudivad katsetamist erinevate kohvisortide ja valmistamisviisidega, et avastada uusi maitseid ja kogemusi. Lõhn võib olla samaaegselt ergutav ja rahustav. Mõne kohvisõbra jaoks on kohvi valmistamine ja joomine rituaal, mida nad ootavad iga päev. Alates ubade valimisest kuni kohvi valmistamiseni võib see protsess olla rahustav ja nauditav kogemus.

Kohvi nauditakse sageli koos sõprade, pere või kolleegidega, mis teeb sellest sotsiaalse tegevuse. Olgu tegemist siis kohvitreffidega, kohvitassi taga ajaveetmisega või äritegevuse arutamisega kohvikoosoleku ajal, kohvisõbrad hindavad võimalust suhelda teistega kohvi kõrvale.

Veebilehel Kulina pakume erinevaid kohvimasinaid ja -masinaid, mis vastavad kõigi kohvisõprade nõudmistele ja maitsele ning lasevad neil kodus nautida parimat maitset.

Aksessuaarid kohvisõpradele

Kohvisõpradele on palju erinevaid tarvikuid, mis võivad nende kohvivalmistamise kogemust parandada. Allpool leiate vaid mõned neist.

 • Kohvijahvati: kohvijahvati on kohustuslik tarvik kohvisõpradele, kes eelistavad värskelt jahvatatud kohvi. See võimaldab teil jahvatada kohvioad soovitud tekstuuri, mis võib mõjutada teie kohvi maitset ja aroomi.

 • Termostass: Kohviarmastajatele, kes on alati liikvel, on termostass või termotass hädavajalik tarvik. See hoiab kohvi tundide kaupa kuumana ja hoiab ära kohvilaigud, mis teeb selle mugavaks valikuks töölesõiduks või reisimiseks.

 • Kohvimallid, mida tuntakse ka kui latte art šablooni või kohvimallid, on lõbus ja loominguline aksessuaar kohvisõpradele, kes naudivad visuaalselt atraktiivsete kohvijookide valmistamist. Need on väikesed õhukesed plast- või metallplaadid, millest on välja lõigatud kujundid, näiteks südamed, tähed ja kujud.

  Kohvišablooni kasutamiseks asetate selle oma kohvijoogi, näiteks latte või cappuccino, peale ja puistate šablooni peale kakaopulbrit, kaneeli või muid kaunistusi. Kui eemaldate šablooni, jääb kujundus kohvi vahu või kreemi peale.

  Kohvimustrid on suurepärane võimalus lisada oma kohvijookidele isikupärane hõng või avaldada sõpradele ja perele muljet oma latte art'i oskustega. Neid on saadaval mitmesugustes kujundustes ja suurustes ning mõned neist on isegi komplektidena, nii et saate luua mitu kujundust.

 • Kohvilusikas: Kohvilusikas on väike lusikas, mis on mõeldud kohvipaksu mõõtmiseks. See võib olla stiilne ja praktiline aksessuaar kohvisõpradele, kes hindavad oma kohvivalmistamise peenemaid detaile.

 • Kohvi säilituskarp: kohvi säilituskarp on hoiukonteiner , mis on mõeldud kohviubade või jahvatatud kohvi säilitamiseks. See aitab säilitada kohvi värskust ja maitset, kaitstes seda niiskuse ja õhu eest.

 • Piimavahustaja: piimavahustaja on mugav tarvik kohvisõpradele, kes naudivad vahustatud piima oma kohvis. Seda saab kasutada cappuccino, latte ja muude erikohvijookide valmistamiseks.
 • Kohvifiltrid: Kohvifilter on ühekordselt kasutatav või korduvkasutatav filter, mida kasutatakse kohvipaksu eraldamiseks keedetud kohvist. See on vajalik lisatarvik kohvimasinatele, mis vajavad filtrit, nagu näiteks tilkkohvimasinad.