Kingitused kohviarmastajatele

Popis
 

Kingid kohviarmastajatele

Kingid neile, kes naudivad hommikul head tassitäit kohvi. Sest õigete tööriistadega valmistate täiusliku tassitäie kohvi!

Nagu kohvipoes

Need kohviarmastajad, kes armastavad traditsionaalset kohvivalmistamist on vaimustuses stiilsest presskannust. Kodu jaoks, mis lõhnab peaaegu kogu aeg kohvi järele, on parim kink automaatne kohvimasin, tilkuv kohvimasin või stiilne käpaga kohvimasin, et valmistada kohvi nagu tõeline barista. Alati liikvel olevad kohviarmastajad rõõmustavad kindlasti kapselkohvimasina üle.

Popis Popis Popis

Piimavaht hetkega

Kas nad armastavad cappuccinot, jääkohvi või caffe lattet? Siis pakivad nad rõõmuga lahti stiilse piimavahustaja. See vahustab piima sekunditega!

Popis

Serveerimiseks

Te ei pea kohvi serveerima vaid kruusist või tassist. Kohviklaasid on veidi retro, aga väga trendikas. Ning näevad ilusad välja, kui serveerite piimavahuga kohvi.

Popis Popis Popis
46 items total
Mocca espressokann OSSIDIANA 150 ml, must, Alessi
78 €
ALMT183B
Moka espressokann MOCHA 300 ml, Alessi
49 €
ALDC066
Caffe latte klaas, 2 tk komplektis, 320 ml, topeltseinaga, Blomus BM63655
Espressoklaas NERO, 2 tk komplektis, 80 ml, topeltseinaga, Blomus BM63652
Espressolusikas NUOVA, 6 tk komplektis, WMF
17,99 € –5 %
17 €
WM1291386040
Espressotass CARACTERE 80 ml, pruun, REVOL
13 €
RV652692
Filterkohvimasin KA 4813, koos kohviveskiga, Severin
204,90 €
SEVEKA4813
Kohvi säilituskarp KULT, WMF
Kohvi säilituskarp KULT, WMF
Veebis laos (>5 pcs)
77,60 €
WM0630976030
Kohvijahvati STELIO, WMF
94,99 € –6 %
Kohvijahvati STELIO, WMF
Veebis laos (4 pcs)
89,10 €
WM417070011
Kohviklaas COFFEE TIME 225 ml, 4 tk komplektis, WMF
21 €
WM0948642040
Kohviklaas NERO 200 ml, topeltseinaga, Blomus
28,05 €
BM63653
Kohvitass CARACTERE, pruun, REVOL
14 €
RV652690
Kohvitass koos alustassiga PILAR 200 ml, helehall, Blomus
39,73 €
BM63911
Moka espressokann 9090, 300 ml, pruun käepide, Alessi AL90906
Moka espressokann PULCINA 70 ml, must, Alessi
68 €
ALMDL021BB
Mug CARACTERE 80 ml, pähklipruun, REVOL
13,40 €
RV652686
Piimavahustaja SPUMA 700, Severin
162,99 € –21 %
128,60 €
SEVESM3587
Up
More products

Parimad kingitused kohviarmastajatele

Sobiva kingituse leidmine kohvisõbrale võib olla keeruline, sest igaühel on erinev maitsemeel ning on palju erinevaid valmistamisviise ja varustuse alternatiive.

Kohvisõbrad võib jagada kahte rühma: need, kes vajavad kofeiini vaid ärkamiseks, ja need, kes mõõdavad, jahvatavad, filtreerivad ja segavad oma kohvi, et saavutada ideaalne tõmmis. Ükskõik, millisesse laagrisse teie saaja ka ei kuuluks, tõenäoliselt on aadressil Kulina olemas kingitus, mis parandab tema hommikuse rutiini.

Mis on ideaalne kingitus kohvisõpradele?

Kohvisõbrale kingitust valides võtke arvesse tema kirge kohvi vastu ja tema eelistatud kohvijoomise kogemust. Siin on, mida otsida:

 • Kohvi eelistus: Uurige, kas nad eelistavad terveid ube või jahvatatud kohvi. Kaaluge ka seda, kas nad naudivad tavalist kohvi, espressot või spetsiaalseid segusid. Kulina leiate valiku kohvimasinaid ja kohvimasinaid, mis sobivad kõigile kohviharrastajate stiilidele ja eelistustele

 • Röstitud tase: Kohviharrastajatel on erinevad maitse-eelistused seoses röstimise tasemega, nagu hele, keskmine või tume. Valige kohv, mis vastab nende eelistatud röstimisele.

 • Päritolu ja maitsekommentaarid: Uurige eri piirkondade kohvi, kuna neil on erinevad maitseprofiilid. Mõtle, kas neile meeldivad puuviljased, pähkli-, šokolaadi- või lillelised noodid.

 • Kohvi aksessuaarid: Otsige tarvikuid, mis parandavad kohvielamust, näiteks kvaliteetset kohvijahvati, prantsuse press, pour-over-komplekt või espressomasin.

 • Kohvi tellimus: Kohvitellimus võib tutvustada neile erinevaid erilisi kohviroogasid kogu maailmast, tuues regulaarselt värskeid ube nende koduuksele.

 • Kohviraamatud: Kohvifännile võivad olla harivad ja nauditavad raamatud kohvi ajaloost, pruulimistehnikast või barista oskustest.

 • Kohvi vidinad: Innovatiivsed vidinad, nagu kohvikaalud, piimavahustid või temperatuuri reguleeritavad kruusid, võivad nende kohvi valmistamist parandada.

 • Kruusid ja tassid: Kaaluge unikaalseid ja stiilseid kohvitassid või tassid, mis peegeldavad nende isikupära või huvisid.

 • Reisikohvivarustus: Kui nad on alati liikvel, võiks olla ideaalne reisikohvipress, kaasaskantav kohviveski või isoleeritud termostass .

 • Kohviku kunst ja dekoratsioon: Kohviteemalised seinakunstid, plakatid või dekoratiivsed esemed võivad lisada oma koju või kööki ainulaadse tooni.

 • Maitsvad kogemused: Otsige kohalikke kohvimaitsmisi, töötubasid või kohviekskursioone, kus nad saavad osaleda, et laiendada oma teadmisi ja maitseelamusi.

 • Eetilised ja jätkusuutlikud valikud: Kui saaja väärtustab neid aspekte, siis kaaluge kohvibrände, mis seavad eetilise hankimise ja jätkusuutlikkuse esikohale.

 • Esitlus: Pöörake tähelepanu kingituse pakendile ja esitlusele, sest see lisab üldist kogemust.

Mõistes nende eelistusi ja arvestades nende kohvijoomise rutiini, saate valida kingituse, mis vastab nende armastusele kohvi vastu ja suurendab nende joogi nautimist.

Kuidas valida täiuslik kingitus? Milliseid aspekte peaksite kingituse ostmisel arvestama?

Ideaalse kingituse valimine eeldab vastuvõtja huvide, eelistuste ja sündmuse läbimõeldud arvestamist. Siin on põhiaspektid, mida kingituse ostmisel arvesse võtta:

 • Saaja huvid: Kohandage kingitus vastavalt saaja hobidele, huvidele ja tegevustele. Kingitus, mis on seotud millegagi, mida nad armastavad, näitab, et olete näinud vaeva, et valida midagi mõttekat.

 • Juhus: Mõelge kingituse põhjusele - kas tegemist on sünnipäeva, aastapäeva, puhkuse või mõne erilise verstapostiga. Üritus võib teid suunata sobivate kingivalikute poole.

 • Suhted: Suhted saajaga on olulised. Kingitus lähedasele sõbrale võib erineda kingitusest töökaaslasele või pereliikmele.

 • Vanus: saaja vanus võib mõjutada seda, milline kingitus oleks sobiv. Lastele, teismelistele ja täiskasvanutele mõeldud kingitused võivad oluliselt erineda.

 • Isikupärastatud puudutus: Isikupärastatud kingitused saaja nime, initsiaalide või erilise kuupäevaga võivad lisada unikaalse ja sentimentaalse puudutuse.

 • Praktilisus: Kaaluge, kas kingitus on saaja igapäevaelus kasulik. Praktilised kingitused, mis vastavad nende vajadustele, võivad olla läbimõeldud ja hinnatud.

 • Kvaliteet: Valige kvaliteetne kingitus, mis peegeldab teie hoolivust ja hoolivust. Hästi valmistatud esemed kestavad kauem ja jätavad positiivse mulje.

 • Üllatusfaktor: Kui võimalik, lisage kingitusele üllatuselement või uudsus. Midagi ootamatut võib muuta kingituse veelgi meeldejäävamaks.

 • Sentimentaalne väärtus: Kingitus, millel on tunnetuslik väärtus, nagu näiteks armastatud mälestus või sisemine nali, võib luua sügava emotsionaalse seose.

 • Kultuuritundlikkus: Võtke arvesse saaja kultuurilist tausta ja uskumusi, et teie kingitus oleks asjakohane ja lugupidav.

 • Eetilised kaalutlused: Valige kingitus, mis on kooskõlas nende väärtustega, näiteks jätkusuutlikud või julmuse-vabad tooted, kui kingisaajal on tugevad eetilised tõekspidamised.

 • Eelarve: Määrake endale sobiv eelarve ja valige kingitus selle piires. Läbimõeldavus on tähtsam kui hinnasilt.

 • Vältige stereotüüpe: Vältige kingituse valimisel klišeedele või stereotüüpidele tuginemist. Mõelge pigem üksikisikule kui üldistustele tuginedes.

 • Kinkekaardid: Kinkekaart tema lemmikpoodi või -restorani võimaldab kingisaajal ise valida, mida ta soovib.

 • Esitlus: Mõelge läbi, kuidas kingitus esitatakse. Läbimõeldud pakendamine või pakendamine võib parandada üldist kogemust.

Pea meeles, et parimad kingitused näitavad, et oled võtnud aega, et mõista ja arvestada saaja isiksust ja eelistusi. Lõppkokkuvõttes teeb kingituse tõeliselt tähendusrikkaks see, et selle taga on mõte ja vaeva.