Meist

O nás

Meist

Loome koos teiega
teie kodu loo

Kes on Kulina?

Oleme grupp entusiaste, kes on oma kodu sisustanud (mõned teevad seda endiselt), kes on õppinud hästi ja kvaliteetsete toodete ja koostisosadega süüa tegema ning kes naudivad aja veetmist oma pere ja sõpradega oma kodu mugavuses. Igal kodu räägib oma elanike lugu. Ja kõik meist Kulinas kirjutavad omaenda loo.

Kas on lihtne leida koju ilusaid ja kvaliteetseid tarvikuid?

Ainult siis, kui olete kujunduse Sherlock Holmes. Aga kui jätkusuutlikkus, ajatus ja kvaliteet pole teile vaid sõnakõlks, siis leiate peagi, et olete õiges kohas.

Me ei taha end ümbritseda ebavajalike asjadega. Seega valime hoolikalt tooted, mis teenivad meid ja meie kliente palju aastaid ning mida on meeldiv vaadata.

Kuna oleme leidnud, mida otsisime, usume, et saame ka teid aidata. Kirjutage oma kodu lugu koos meiega. Oleme juba üle 10 aasta valinud ikooniliste brändide tooteid, mis kestavad.

Image

Kuidas Kulina alguse sai?

2007
Otevření školy vaření

Kokakooli avamine

Chefparade'i tiim. Oleme see, mida sööme! Avamesime kokakooli, nii kokandusentusiastidele kui ka ettevõtetele, sest teame omast kogemusest, et potitäis kuuma Chili con carnet toob inimesed kokku paremini kui standard tiimiehitamise ülesanne köieveoga.

2009
Založení značky Kulina

Kulina brändi valmis seadmine

Alates aastast 2009 on Kulina enam kui 10 aastat iseseisvalt arendanud kokakooli äri. Tol ajal olid nad Tšehhi vabariigis tõeliselt unikaalne veebipood, mis keskendus (ja teeb seda siiani) tippkvaliteediga köögi ja söögitoa tarvikutele.

2019
Otevření školy vaření

Milline kooslus

Mõned ütlevad, et see on iseenesestmõistetav, aga teadsime, et see on armastus. Kulina ja Chefparade, kaks hea toidu, veini, kodukujunduse ja elurõõmu entusiasti on nüüd ühe katuse all (sõna otseses mõttes! meie pood ja kokakool jagavad Holešovice kaubamajas, Prahas ühte hoonet).

Ostsime Kulina brändi 2019. aastal pärast seda, kui see sattus tõelistesse raskustesse. Alustasime algusest kõigest originaallogoga ning pärast väga rasket esimest aastat uue meeskonnaga, suutsime äri päästa, mis naudib täna disainiarmastajate kasvavat huvi.

2020
Na statku a v zahraničí

Chefparade'i farm

Kõik on suletud, aga meie ei tee pausi! Renoveerime kokakooli ja meie müügisaali Holešovices ning avame Chefparade'i farmi Sukoradys. Võite tulla romantilisse kohta Praha lähistel, et kokata või küpsetada oma leiba õueahjus. Samuti saate organiseerida kena rustikaalse pulma värskes õhus.

Te ei saa reisida? Kulinas pole vajagi. Kulina kasvab ja rändab üle Euroopa. Me ei asu enam vaid Tšehhi vabariigis, oleme nüüd ka Slovakkias, Ungaris, Poolas, Rumeenias ja Bulgaarias. Ja jätkame punaste nööpnõelte mahapanekut Euroopa kaardile...

2022
Otevření školy vaření

Palju enamat kui köök

Oleme juba köögi kvaliteetsete töödete valiku eksperdid. Meie kokakooli kokad vaatavad tooted oma professionaalse pilgu ja ekspertiisiga üle. Ning kuna kodu ei lõppe köögis, oleme otsustanud oma tootevalikut laiendadada köögi ja söögitoa kujuteldavatest piiridest kaugemale.

Surfame kõik internetis ning otsime huvitavat disaini, mida saaksime teineteisega oma pidevas hubase elamise parimate ideede otsingus kasutada. Meie brändimänedžerid teevad alati kindlaks, kas bränd vastab meie rangetele kõrge kvaliteedi ja jätkusuutlikkuse kriteeriumitele. Kulinas ei müü me populaarseid brände, me müüme kvaliteetseid tooteid. Me ei ole disaini- ja kodukujundusajakirja jaoks töötavad sisekujundajad, loome kodusid päris inimestele.

Hoolitseme oma e-poodide, kokakooli ja huvitavate brändide eest, kes usaldavad meid oma brändi müüma.
Nagu Made in Japan - traditsioonilise keraamika tootja Jaapanist - meie kõige armastatum bränd.
Ning valime koos teie koju parimad tooted. Kes ei armastaks sellist tööd?

Kulina on teistsugune. PÄRISELT. Kõlab liiga uhkelt?
Vaadake ise järele ja lugege MIKS KULINA.
Miks Kulina