Spiegelau

Spiegelau tähistab Bavaaria traditsiooni ning kõrgekvaliteedilisi kristallklaase nii alkohoolsete kui alkoholivabade jookide jaoks - veiniklaasid, kangemate napsude klaasid, viski- ja veeklaasid ning palju muud. Selle ajatu disain, kõrgekvaliteedilised ja kaunid kujud jäävad püsima aastateks.
72 items total
Kokteiliklaas DOUBLE OLD FASHIONED, 4 tk komplektis, 370 ml, Spiegelau SP4500176
Pokaalid DEFINITION, 2 tk komplektis, 136 ml, läbipaistev, Spiegelau SP1350166
Veekarahvin ARABESQUE 1,1 l, läbipaistev, Spiegelau
37 €
SP4192258
Veeklaasid LIFESTYLE, 2 tk komplektis, 340 ml, lilla, Spiegelau SP4453665
Veeklaasid LIFESTYLE, 2 tk komplektis, 340 ml, roheline, Spiegelau SP4453465
Veeklaasid LIFESTYLE, 2 tk komplektis, 340 ml, sinine, Spiegelau SP4453165
Up
More products

Spiegelau - maailma juhtiv kõrgekvaliteediliste klaastoodete tootja

Spiegelau, pika traditsiooniga kaubamärk

Spiegelau on kaubamärk, mis on tuntud oma kõrgekvaliteediliste klaastoodete poolest ja on olnud tööstuse liider juba üle 500 aasta. 1521. aastal Saksamaal Spiegelau asutatud kaubamärgil on pikk ajalugu nii ilusate kui ka funktsionaalsete klaastoodete tootmises. Tänapäeval kuulub Spiegelau kaubamärgiperekonda Riedel ja toodab jätkuvalt ühed maailma parimad klaastooted.

Spiegelau ajalugu annab tunnistust kaubamärgi pühendumusest käsitööle ja innovatsioonile. Kaubamärgi algusaastatel tootis Spiegelau lihtsaid joogiklaase ja muid tarbeklaase igapäevaseks kasutamiseks. Aja jooksul hakkas kaubamärk spetsialiseeruma keerukamatele ja keerukamatele disainilahendustele, nagu näiteks lihvitud klaastooted ja kristall.

19. sajandil hakkas Spiegelau laiendama oma tootmist, et lisada rohkem dekoratiivseid klaastarbeid. Selle tulemusel loodi mõned brändi kõige kuulsamad disainilahendused, sealhulgas Spiegelau Nachtmann kollektsioon, mis sisaldab keerulisi kristallmotiive, mis sobivad ideaalselt eriliste sündmuste jaoks.

Spiegelau klaasid ja muud baaritarbed

Tänapäeval on Spiegelau tuntud paljude klaasist toodete, sealhulgas veiniklaaside, veinikannude, õlleklaaside, viskiklaaside, šampanjaklaaside, kokteiliklaaside ja muude baaritarvete tootmise poolest. Kaubamärk on eriti kuulus oma veiniklaaside poolest, mis on mõeldud erinevate veinide maitse ja aroomi rõhutamiseks.

Spiegelau šampanja- ja vahuveiniklaasidel on "perlage driver" - spetsiaalne süvend klaasikausi põhjas, mis tagab vahutava joogikogemuse.

Spiegelau missioon

Brändi missioon on pakkuda oma klientidele prille, mis vastavad kõrgeimatele standarditele nii funktsionaalsuse kui ka esteetika osas. Spiegelau kasutab tipptasemel tööstuslikke protsesse, et tagada kõrge vastupidavus, ajatu elegants ja atraktiivne hind. 500 aastat kogemustepagasit on ka garantiiks, et klaaside kuju ja paksus on parimad, mis on mõeldud konkreetsete alkoholide jaoks.

Mis on nii erilist Spiegelau klaasis?

Spiegelau kõik klaasid on valmistatud pliivabast kristallklaasist. Crystal'i koostisainete kõrge kvaliteet muudab Spiegelau tooted vastupidavamaks, nõudepesumasinas pestavaks, purunemiskindlaks ja ka kaunimaks.

Spiegelau veiniklaasidel on ka peen ja laserkõver äär, millel on elegantne välimus, mis võimaldab sujuva huulte kontakti, täiuslik ühendus klaasi kausi ja varre vahel, õmblusteta või peaaegu õmblusteta varred esmaklassilise tunde saamiseks, tugevdatud jalg vastupidavuse parandamiseks ja lame alus, mis parandab esteetilisust ja stabiilsust.

Disainiauhindadega prillid

Spiegelau võitnud mitmeid disainiauhindu, näiteks:

  • Red Dot Design Award: Spiegelau sai 2015. aastal Red Dot Design Awardi oma Perfect Serve kollektsiooni eest, mis on loodud koostöös rahvusvaheliselt tunnustatud baarmenitega, et parandada joogikogemust.
  • German Design Award: German Design Award 2016. aastal võitis Spiegelau oma Craft Beer Glasses (käsitööõlle klaasid), mis on loodud selleks, et tuua esile erinevate käsitööõlle stiilide unikaalsed maitsed ja aroomid.
  • iF Design Award: Spiegelau on aastate jooksul võitnud mitu iF Design Award'i, sealhulgas 2020. aastal oma Authentis-kollektsiooni eest, mis sisaldab spetsiaalselt erinevatele veinitüüpidele mõeldud klaase.

Kokkuvõttes oleme kindlad, et teile meeldib see kaubamärk, olgu te siis lihtsalt veinisõber, veiniprofessionaal või veinikunstnik.