Laste lauanõud

25 items total
Laste kõrrega pudel DEER 350 ml, roosa, 3 Sprouts
20 €
3SPIWBDEE
Laste lõunakarp LION 20 cm, kollane, 3 Sprouts
40 €
3SPISBLIO
Laste lõunakarp LLAMA 20 cm, roosa, 3 Sprouts
40 €
3SPISBLLM
Laste lõunakarp SLOTH 20 cm, hall, 3 Sprouts
40 €
3SPISBSLO
Laste söögikott DEER 20 cm, roosa, 3 Sprouts
29 €
3SPILUDEE
Laste söögikott LAMA 20 cm, oranž, 3 Sprouts
23 €
3SPILULLM
Laste sööginõud PAW PATROL, 6 tk, WMF
59,99 € –17 %
49,40 €
WM1288089964
Laste söögiriistad SAFARI, 6-osaline komplekt,WMF
42,99 € –15 %
36,50 €
WM1280029964
Laste söögikott BEAR 20 cm, sinine, 3 Sprouts
27 €
3SPILUBEA
Laste sööginõud GIRO, 3-osaline komplekt, oranž, Alessi ALUNS05S1
Laste sööginõud THE LION KING, 6-osaline komplekt, WMF
62,20 €
WM1286049964
Laste sööginõud ZOO, 3-osaline komplekt, Koziol
21,70 €
KOZ1438702
Lastetass, 3 tk komplektis, 160 ml, silikoonist, Done by Deer DBD1929599
Laste söögiriistad DISNEY PRINCESS , 6-osaline komplekt, WMF WM1282409964
Up
More products

Laste söögiriistad - kaaslane, mida teie lapsed vajavad, et alustada oma isetegemist

Laste söögiriistad - see on nii lõbus!

Laste toidunõud sobivad ideaalselt väikeste käte hoidmiseks. See on tavaliselt kujundatud mustritega, mis on atraktiivsed ja lastele meelepärased. See koosneb sageli vastupidavatest materjalidest, mida saab ilma purunemiseta maapinnale kukutada.

Laste sööginõude hulka kuuluvad jagatud taldrikud, tassid ja kausid, millel on sageli käepidemed või imbumisalus. Lapsed kasutavad oma sööginõusid rõõmuga ja vanemad saavad rahulikult teada, et väikesed lapsed kasutavad sööginõusid, mis on ohutud, mittetoksilised ja hügieenilised.

Miks ma pean oma lapsele soetama laste sööginõude komplekti?

Väikelaste toitumisvajadused muutuvad väga oluliselt, kui nad kasvavad väikelasteks. Kui väikesed väikelapsed lähevad püreedelt ja väikestelt sõrmetoitudelt üle "suurte laste" söökidele, on see väikelaste sööginõude valik ideaalne, sest teie lapsed ei saa veel liiga vara kasutada täiskasvanute suuruses tasse, taldrikuid, kausse, lusikaid ja kahvleid. Nad võivad neid kogemata laualt maha visata või... hammustada.

Samal ajal on väga oluline, et lapsed õpiksid ise sööma, sest söömine on ilmselt üks tähtsamaid oskusi, mis on vajalik mitte ainult ellujäämiseks, vaid ka sotsialiseerumiseks, lasteaeda minekuks jne. Tehke oma lastele lõbusaks, et nad saaksid osaleda ja ise süüa, kui pere õhtusöögi juurde tuleb.

Milliseid materjale kasutatakse laste sööginõude valmistamisel?

  • Silikoon

Esmaklassiline toidukõlblik silikoon on mittetoksiline aine, mis talub lõhnu ja plekke. Samuti paindub see kergesti ja on vastupidav. See peab vastu kuumusele ja kestab kauem kui plastik.

  • Plastid

Plastik on vastupidav aine, mis peab sageli vastu mikrolaineahjus ja nõudepesumasinas kasutamisele. Lastele mõeldud plastist söögiriistad on ka kergemad kui roostevaba teras, mistõttu on väikelapse jaoks lihtsam neid haarata. Veenduge, et teie lapse sööginõude materjal ei sisaldaks BPA-d ega muid kahjulikke aineid.

Laste sööginõusid ei ole ainult taldrikud ja kausid, vaid ka spetsiaalsed tassid, mis sobivad väikestele lastele või on varustatud tilkumisvastaste notsikutega. Ja kuna lapsed armastavad oma tassid käes kõndida, on need valmistatud ka löögikindlast materjalist, nii et te ei pea millegi pärast muretsema.

Laste sööginõusid pakutakse Kulina

Veebilehel Kulina pakume laias valikus atraktiivseid plast- või silikoonist laste sööginõusid, mis on valmistatud usaldusväärsete lastetoodetele või söögi- ja söögiriistadele spetsialiseerunud kaubamärkide poolt. Vali selliste kaubamärkide nagu 3 sprouts, Done by deer ja WMF pakkumiste hulgast ja vaata, kuidas su laps muutub päevast päeva iseseisvamaks! Veebilehel Kulina leiate:

  • värvilised lastekaussid (sageli imbumisalusega)
  • lastesõbralikud taldrikud ühe, kahe või kolme lahtriga
  • laste sööginõude komplektid
  • laste sööginõude komplektid koos rinnatükkidega
  • laste toidupurgid
  • laste söögiriistade komplektid