Rosendahl

Rosendahl - ajatu ja elegantse Taani disaini võrdkuju. TIppkvaliteediga tooted, lihtsad, selged jooned, kuulsad skandinaavia disainerid. Brändi filosoofia on: "Teeme iga päeva ilusaks toodetega, mis on mõeldud tähistama nii elu suuri sündmusi kui igapäevaseid maagilisi hetki". Teeme seda!
117 items total
Majapidamispaberi hoidja GRAND CRU 31 cm, must, Rosendahl RSD27131
Õhuke köögirätik ALPHA 50 x 70 cm, bordoopunane, Rosendahl RSD21402
Termopudel GRAND CRU 500 ml, hall, Rosendahl
34,95 € –19 %
28 €
RSD37103
Elektriline veekeetja GRAND CRU 1,4 l, must, Rosendahl
124 €
RSD27202
Jõulupuu kaunistus FLOWER IN LAYERS 11,5 cm, hõbetatud, Rosendahl RSD31526
Lillepott RECYCLED 15 cm, tumeroheline, Rosendahl
16,95 €
RSD20621
Vispel RÅ 29 cm, tumepruun, Rosendahl
29,95 € –9 %
27 €
RSD23114
Hoiupurk GRAND CRU 1 l, must, Rosendahl
21 €
RSD15100
Hoiupurk GRAND CRU 1,5 l, must, Rosendahl
25 €
RSD15150
Hoiupurk GRAND CRU 1,5 l, tammepuidust kaas, Rosendahl RSD25675
Up
More products

Rosendahl - üks Taani disaini ikoonidest

1993. aastal edumeelse Erik Rosendahl poolt asutatud Rosendahl on saanud üheks Taani tuntuimaks disainimajaks. Rosendahlfilosoofia aluseks on veendumus, et kvaliteetne disain peaks olema kõigile kättesaadav. See visioon viis selleni, et keskenduda toodete disainimisele, mis parandavad inimeste igapäevaelu.

Algusest peale on Rosendahl lähenemine olnud kaubanduslik, luues uhke taani disaini traditsiooni, mis on tuntud oma lihtsuse ja funktsionaalsuse poolest. Nende disainilahenduste eesmärk on kaunistada ja lihtsustada igapäevaelu, jäädes samas piisavalt vastupidavaks, et taluda sagedast kasutamist.

Rosendahlväärtused, stiil ja tootevalik

Kaubamärk väärtustab jätkusuutlikkust ja vastutustundlikkust ning püüab oma toodetes kasutada ringlussevõetavaid ja taaskasutatavaid materjale. Rosendahldisainilahendused tasakaalustavad esteetilisust ja funktsionaalsust ning on loodud igapäevaseks kasutamiseks. Kaubamärk usub, et hea disain peaks olema ajast või trendist sõltumatu ja kestma aastast aastasse. Rosendahl teeb koostööd erinevate disaineritega, et luua kvaliteetset disaini, mis meeldib enamikule inimestele, ning jääb alati oma väärtustele ja filosoofiale truuks.

Rosendahl disainilahenduste peened detailid ja praktilised omadused on muutnud need populaarseks valikuks klientide seas, kes hindavad ajatut elegantsi ja kvaliteeti. Aastate jooksul on Rosendahl teinud koostööd juhtivate disaineritega, et luua lai valik tooteid, sealhulgas köögitarbeid, sööginõusid ning kodu ja aia aksessuaare. Tänapäeval on Rosendahl tuntud oma lihtsa ja funktsionaalse disaini poolest, mis ühendab endas ilu ja praktilisuse, mistõttu on see populaarne valik disainiteadlike tarbijate seas kogu maailmas.

Rosendahlikoonid ja bestsellerid

Rosendahl edu keskmes on andekad ja kogenud disainerid, kes on ellu kutsunud paljud Rosendahl klassikud.

Erik Baggeri klaasi- ja sööginõude kollektsioon Grand Cru Rosendahl on suurepärane näide Taani disainist parimal kujul. Kollektsioonil on puhtad jooned ja minimalistlik esteetika, mis on nii elegantne kui ka funktsionaalne. Esialgne kollektsioon koosnes mitmesugustest klaastaaratest, nagu joogiklaasid, veiniklaasid, veeklaasid, kausid, serveerimisnõud, taldrikud, vee- ja veinikarahvid, mis kõik on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest - kõrgekvaliteedilisest klaasist ja vastupidavast portselanist, mis on nii nõudepesumasinas kui ka mikrolaineahjus kasutamiseks sobivad.

Grand Cru kollektsiooni eristab selle mitmekülgsus ja disain koos iseloomulike soontega. Selle lihtne ja ajatu disain muudab selle sobivaks nii vabaaja- kui ka pidulikel puhkudel. Grand Cru kollektsioon pakub nii ilu kui ka funktsionaalsust, olenemata sellest, kas korraldate õhtusööki või naudite kodus lihtsat sööki. Pole ime, et kollektsioon on võitnud mitmeid disainiauhindu, sealhulgas maineka Red Dot disainiauhinna, ning see on ümber kujundatud nii, et see sobiks kaasaegsete kodude ja interjööride juurde.

Teine enim müüdud toode on Rosendahl's auhinnatud termokruus, mis on tunnistus sellest, et brändi eesmärk on luua tooteid, mis on nii funktsionaalsed kui ka ilusad. termokruus on loodud nii, et see hoiab joogid tundide kaupa kuumana või külma, mistõttu sobib see ideaalselt kasutamiseks kodus, kontoris või teel olles. Selle termokruus teeb eriliseks selle elegantne, minimalistlik disain ja lai valik stiilseid värve, milles see on saadaval. Kann on saanud mitmeid disainiauhindu, sealhulgas Red Dot Design Awardi, oma uuendusliku disaini ja funktsionaalsuse eest. Ükskõik, kas eelistate klassikalist musta või valget termosekannu või soovite lisada oma kööki või tööruumi värvi, Rosendahl termokruus pakub nii stiili kui ka jõudlust ühes ilusas pakendis.