Tualettpaberi hoidikud

28 items total
Tualettpaberihoidik CARVO 16 cm, must, roostevaba teras, Zack ZACK40500
Tualettpaberihoidik CLASSIC, valge, Brabantia
13,49 €
BRAB414565
Tualettpaberihoidik LINEA 14 cm, must, roostevaba teras, Zack ZACK40590
Tualettpaberihoidik LINEA 15 cm, matt, roostevaba teras, Zack ZACK40386
Tualettpaberihoidik MINDSET, valge, Brabantia
23,49 €
BRAB303104
Tualettpaberihoidik RENEW, beež, Brabantia
13,49 €
BRAB223242
Tualettpaberihoidik, must, Brabantia
43,49 €
BRAB483400
Tualettpaberihoidik, plaatina, Brabantia
13,49 €
BRAB477300
Tualettpaberihoidik, plaatina, Brabantia
Outlet
42,20 € –10 %
37,98 €
BRAB483363
Tualettpaberi hoidik MIAOU 12,7 cm, beež, Koziol
16 €
KOZ7231121
Tualettpaberihoidik CLASSIC, läikiv teras, Brabantia
13,49 €
BRAB414589
Tualettpaberihoidik MINDSET, riiuliga, hall, Brabantia
47,49 €
BRAB303128
Tualettpaberihoidik MINDSET, riiuliga, valge, Brabantia
47,49 €
BRAB303142
Tualettpaberihoidik MODO, hall, Blomus
38,71 €
BM66358
Tualettpaberihoidik MODO, helehall, Blomus
38,71 €
BM66368
Tualettpaberihoidik MODO, must, Blomus
38,71 €
BM69083
Tualettpaberihoidik MODO, tumehall, Blomus
38,71 €
BM66363
Tualettpaberihoidik PLUGNROLL, valge, Koziol
15 €
KOZ1410125
Tualettpaberihoidik RIM 15 cm, must, alumiinium, Zone Denmark ZO14637
Tualettpaberihoidik, läikiv teras, Brabantia
48,49 €
BRAB427602
Tualettpaberihoidik, matt teras, Brabantia
13,49 €
BRAB385322
Up
More products

WC-paberihoidjad - jõuavad paberile hõlpsasti ja käepäraselt ligi

Mis on tualettpaberi hoidjad?

WC-paberihoidjad on vannitoas kasutatavad esemed, mis hoiavad ja väljastavad tualettpaberit. tualettpaberihoidik peamine eesmärk on pakkuda käepärane ja kättesaadav koht, kus hoida WC-paberit, et see oleks alati kättesaadav, kui seda vajatakse.

Meie tualettpaberi hoidjad sobivad erinevate vannitoa sisekujunduste jaoks, neid on saadaval mitmes vormis, alates elegantsetest ja modernsetest kuni rustikaalsete ja traditsiooniliste kujundusteni. Veebilehel Kulina saab parimaid tualettpaberi hoidjaid sellistelt tuntud tootjatelt nagu Blomus, Brabantia või Koziol. Võite saada tualettpaberihoidik ka suurema vannitoakollektsiooni osana, mis võimaldab teie vannitoaruumi ühtsemat väljanägemist.

Samuti saate osta täiendavaid vannitoatarbeid, nagu hambaharja hoidikud, tualettpaberi hoidikud ja seebidosaator meie veebisaidil.

Kas valida tualettpaberihoidik või seisev tualettpaberihoidik?

Otsus, kas valida tualettpaberihoidik või seisev tualettpaberihoidik sõltub lõppkokkuvõttes isiklikest eelistustest ja teie vannitoa paigutusest.

tualettpaberihoidik kinnitatakse tavaliselt tualeti kõrval asuvale seinale ja sellesse mahub üks või mitu rulli tualettpaberit. See on ruumi säästev võimalus, mis hoiab tualettpaberi hõlpsasti kättesaadavana ja eemal. tualettpaberihoidik paigaldamine nõuab siiski seinasse puurimist ja see ei pruugi olla võimalik või otstarbekas kõigis vannitubades.

seisev tualettpaberihoidikon seevastu vabalt seisev seade, mis hoiab WC-paberirulle. Seda saab paigutada kõikjale vannitoas, mis muudab selle paindlikumaks valikuks, mis ei nõua paigaldamist. Mõned meie veebisaidil pakutavad mudelid on varustatud ka muude funktsioonidega, nagu näiteks hoiukorv varurullide jaoks või väike riiul isiklike asjade jaoks. seisev tualettpaberihoidik võib siiski võtta rohkem ruumi kui tualettpaberihoidik, mis võib olla oluline väiksemates vannitubades.

Kokkuvõttes, kui teil on ruumi seinal ja te eelistate püsivamat ja ruumi säästvamat varianti, võib tualettpaberihoidik olla parem valik. Kui aga eelistate paindlikumat varianti, mis ei nõua paigaldamist või mille seinapind on piiratud, siis võib sobida seisev tualettpaberihoidik .

Kuidas valida tualettpaberihoidik? Kuidas sobitada paberihoidja oma vannitoa stiiliga?

Paberihoidja sobitamine teie vannitoa stiiliga aitab luua ühtset ja visuaalselt atraktiivset välimust. Siin on mõned näpunäited:

  • Mõelge oma vannitoa üldisele stiilile: Alustage oma vannitoa üldise stiili kaalumisest. Kas see on kaasaegne, traditsiooniline, maalähedane või midagi muud? Otsige paberihoidja, mis sobib teie vannitoa stiiliga.

  • Mõelge oma vannitoa sisustuse viimistlusele: Vaadake oma vannitoa sisustuse, näiteks kraanide, rätikukangide ja valgustite viimistlust. Valige paberihoidja, mille viimistlus sobib või täiendab teie vannitoa teisi sisustustarbeid. Näiteks kui teie vannitoa sisustuse viimistlus on harjatud nikkel, otsige sarnase viimistlusega paberihoidja.

  • Mõelge materjalile: Kaaluge oma vannitoa sisustuse materjali ja valige sarnasest materjalist paberihoidja. Näiteks kui teie vannitoakraanid on valmistatud kroomist, otsige kroomist või mõnest muust sarnase välimusega metallist paberihoidja.

  • Otsige disain, mis sobib teie vannitoaga: Kaaluge oma vannitoa kujundust ja valige sellesse ruumi sobiv paberihoidja. Näiteks kui teil on väike vannituba, valige kompaktne paberihoidja, mis ei võta liiga palju ruumi.

  • Mõelge praktilisusele: Valige paberihoidja, mis on praktiline ja funktsionaalne. Näiteks kui teil on majas väikesed lapsed, valige paberihoidja, mida neil on lihtne kasutada.

Neid tegureid arvesse võttes saate valida paberihoidja, mis sobib teie vannitoa stiiliga ning täiendab teie olemasolevaid seadmeid ja sisekujundust.