Tualettpaberi hoidikud

29 items total
CARVO tualettpaberi hoidja 16 cm, matt, roostevaba teras, Zack
New
ZACK40480
CARVO tualettpaberi hoidja 16 cm, must, roostevaba teras, Zack
New
ZACK40500
CARVO tualettpaberi hoidja 16 cm, valge, roostevaba teras, Zack
New
ZACK40810
Tualettpaberi hoidja LINEA 15 cm, matt, roostevaba teras, Zack
New
ZACK40386
WC-paberi hoidik LINEA 14 cm, läikiv, roostevaba teras, Zack
New
ZACK40043
WC-paberi hoidik LINEA 14 cm, must, roostevaba teras, Zack
New
ZACK40590
WC-paberi hoidik LINEA 15 cm, läikiv, roostevaba teras, Zack
New
ZACK40031
WC-paberi hoidik SCALA 17 cm, läikiv, roostevaba teras, Zack
New
ZACK40051
Tualettpaberi hoidik MIAOU 12,7 cm, beež, Koziol
16 €
KOZ7231121
Tualettpaberi hoidik RIM 15 cm, must, alumiinium, Zone Denmark ZO14637
Tualettpaberihoidik CLASSIC, läikiv teras, Brabantia
33 €
BRAB414589
Tualettpaberihoidik CLASSIC, valge, Brabantia
16 € –25 %
12 €
BRAB414565
Tualettpaberihoidik MINDSET, hall, Brabantia
27 € –14 %
23 €
BRAB303081
Tualettpaberihoidik MINDSET, riiuliga, valge, Brabantia BRAB303142
Tualettpaberihoidik MINDSET, valge, Brabantia
26 € –15 %
22 €
BRAB303104
Tualettpaberihoidik MODO, hall, Blomus
55 €
BM66358
Tualettpaberihoidik MODO, helehall, Blomus
55 €
BM66368
Tualettpaberihoidik MODO, must, Blomus
55 €
BM69083
Tualettpaberihoidik MODO, tumehall, Blomus
55 €
BM66363
Tualettpaberihoidik MODO, valge, Blomus
54,90 €
BM66267
Tualettpaberihoidik PLUGNROLL, beež, Koziol
15,80 €
KOZ1410121
Tualettpaberihoidik PLUGNROLL, naturaalne hall, Koziol KOZ1410120
Up
More products

WC-paberihoidjad - jõuavad paberile hõlpsasti ja käepäraselt ligi

Mis on tualettpaberi hoidjad?

WC-paberihoidjad on vannitoas kasutatavad esemed, mis hoiavad ja väljastavad tualettpaberit. tualettpaberihoidik peamine eesmärk on pakkuda käepärane ja kättesaadav koht, kus hoida WC-paberit, et see oleks alati kättesaadav, kui seda vajatakse.

Meie tualettpaberi hoidjad sobivad erinevate vannitoa sisekujunduste jaoks, neid on saadaval mitmes vormis, alates elegantsetest ja modernsetest kuni rustikaalsete ja traditsiooniliste kujundusteni. Veebilehel Kulina saab parimaid tualettpaberi hoidjaid sellistelt tuntud tootjatelt nagu Blomus, Brabantia või Koziol. Võite saada tualettpaberihoidik ka suurema vannitoakollektsiooni osana, mis võimaldab teie vannitoaruumi ühtsemat väljanägemist.

Samuti saate osta täiendavaid vannitoatarbeid, nagu hambaharja hoidikud, tualettpaberi hoidikud ja seebidosaator meie veebisaidil.

Kas valida tualettpaberihoidik või seisev tualettpaberihoidik?

Otsus, kas valida tualettpaberihoidik või seisev tualettpaberihoidik sõltub lõppkokkuvõttes isiklikest eelistustest ja teie vannitoa paigutusest.

tualettpaberihoidik kinnitatakse tavaliselt tualeti kõrval asuvale seinale ja sellesse mahub üks või mitu rulli tualettpaberit. See on ruumi säästev võimalus, mis hoiab tualettpaberi hõlpsasti kättesaadavana ja eemal. tualettpaberihoidik paigaldamine nõuab siiski seinasse puurimist ja see ei pruugi olla võimalik või otstarbekas kõigis vannitubades.

seisev tualettpaberihoidikon seevastu vabalt seisev seade, mis hoiab WC-paberirulle. Seda saab paigutada kõikjale vannitoas, mis muudab selle paindlikumaks valikuks, mis ei nõua paigaldamist. Mõned meie veebisaidil pakutavad mudelid on varustatud ka muude funktsioonidega, nagu näiteks hoiukorv varurullide jaoks või väike riiul isiklike asjade jaoks. seisev tualettpaberihoidik võib siiski võtta rohkem ruumi kui tualettpaberihoidik, mis võib olla oluline väiksemates vannitubades.

Kokkuvõttes, kui teil on ruumi seinal ja te eelistate püsivamat ja ruumi säästvamat varianti, võib tualettpaberihoidik olla parem valik. Kui aga eelistate paindlikumat varianti, mis ei nõua paigaldamist või mille seinapind on piiratud, siis võib sobida seisev tualettpaberihoidik .

Kuidas valida tualettpaberihoidik? Kuidas sobitada paberihoidja oma vannitoa stiiliga?

Paberihoidja sobitamine teie vannitoa stiiliga aitab luua ühtset ja visuaalselt atraktiivset välimust. Siin on mõned näpunäited:

  • Mõelge oma vannitoa üldisele stiilile: Alustage oma vannitoa üldise stiili kaalumisest. Kas see on kaasaegne, traditsiooniline, maalähedane või midagi muud? Otsige paberihoidja, mis sobib teie vannitoa stiiliga.

  • Mõelge oma vannitoa sisustuse viimistlusele: Vaadake oma vannitoa sisustuse, näiteks kraanide, rätikukangide ja valgustite viimistlust. Valige paberihoidja, mille viimistlus sobib või täiendab teie vannitoa teisi sisustustarbeid. Näiteks kui teie vannitoa sisustuse viimistlus on harjatud nikkel, otsige sarnase viimistlusega paberihoidja.

  • Mõelge materjalile: Kaaluge oma vannitoa sisustuse materjali ja valige sarnasest materjalist paberihoidja. Näiteks kui teie vannitoakraanid on valmistatud kroomist, otsige kroomist või mõnest muust sarnase välimusega metallist paberihoidja.

  • Otsige disain, mis sobib teie vannitoaga: Kaaluge oma vannitoa kujundust ja valige sellesse ruumi sobiv paberihoidja. Näiteks kui teil on väike vannituba, valige kompaktne paberihoidja, mis ei võta liiga palju ruumi.

  • Mõelge praktilisusele: Valige paberihoidja, mis on praktiline ja funktsionaalne. Näiteks kui teil on majas väikesed lapsed, valige paberihoidja, mida neil on lihtne kasutada.

Neid tegureid arvesse võttes saate valida paberihoidja, mis sobib teie vannitoa stiiliga ning täiendab teie olemasolevaid seadmeid ja sisekujundust.