juustualused

10 items total
Dekoratiivne kandik MOON 30 x 40 cm, tumehall, Blomus BM65775
Lõikelaud IBR 34 x 24 cm, puit, Revol
48 €
RV655503
Pöörlev juustualus 30 cm, Continenta
24,49 €
CONT3012
Sashimi taldrik CRAFT BLACK 29 x 8 cm, MIJ
30 €
MIJC6916
Tapase taldrik 30 x 10 cm, Nicolas Vahé
5 €
NV106490002
Tapase taldrik BASALT 11,5 x 8 cm, must, REVOL
9 €
RV643602
Tapase taldrik STONE SLAB 25 x 25 cm, MIJ
35 €
MIJC7178

Juustulauad ja tapas-laudad - spetsiaalselt juustude ja suupistete jaoks mõeldud lauad

Milleks kasutatakse juustualus või tapase alus ?

Juustulauad ja tapas-laudad sobivad suurepäraselt erinevate suupistete ja toitude serveerimiseks, sealhulgas juustude, singi, tapaste, oliivide, pähklite, kreekerite, leiva, kreemide ja dipide jne serveerimiseks. Veebisaidil Kulina leiate erinevatest materjalidest, eri suuruses ja kujuga serveerimislaudu. Meie tapas-laudade ja puidust juusturiiete valmistajad on usaldusväärsed tootjad, nagu näiteks Blomus, Revol, Continenta, ja Nicloas Vahe.

Täiendavate serveerimisvahendite jaoks saate sirvida ka meie suupistete serveerimisnõude, juustunugade ja lõikelaudade kollektsiooni.

Milliseid materjale kasutatakse juustulaua valmistamisel peale puidu?

Lisaks puidule saab juustulaua valmistamiseks kasutada ka mitmeid muid materjale. Need materjalid hõlmavad muu hulgas järgmist:

  • Kiltkivist või basaltist tapas-laudad: kiltkivist või kivist valmistatud tapas-laudadel ja juustulaudadel on kena rustikaalne välimus ja loomulik tunne, mis sobib hästi moodsasse interjööri
  • Kivi: Juustulauad, mis on valmistatud kõvast ja vastupidavast keraamikast, mida nimetatakse kiviplaadiks ja mis on läbinud kõrgel temperatuuril põletamise, on sageli glasuuritud ja neid võib leida mitmesugustes värvides.
  • Portselan: Juustulauad on valmistatud keraamilisest materjalist, mis on tuntud oma kõvaduse ja vastupidavuse poolest ja mida põletatakse kõrgel temperatuuril. Porcelaanist juustulauad on saadaval mitmesuguste toonide ja mustritega ning sageli on need kaetud, et anda neile läikiv ja sileda välimus.

Kuidas hooldada oma puidust juustualus?

Järgides neid lihtsaid soovitusi, saate tagada, et teie puidust juustualus säilib pikka aega heas seisukorras.

  • Pärast kasutamist peske tahvlit kiiresti sooja vee, maheda seebi ja pehme käsnaga. Kuna abrasiivsed käsnad ja harjad võivad puitu kahjustada, vältige nende kasutamist.
  • Enne laua hoiustamist kuivatage see korralikult värske rätikuga või laske sellel täielikult õhu käes kuivada.
  • Piserdage lauale veidi jämedat soola ja küürige seda poole sidruniga, et vabaneda plekkidest ja lõhnadest. Kuivatage tahvlit nagu tavaliselt pärast korralikku veega loputamist.
  • Kandke lauale regulaarselt toiduainetele sobivat õli või vaha, et aidata seda säilitada ja hoida puitu kuivamise eest. Järgige kindlasti rangelt tootja juhiseid.
  • Et vältida laudade väändumist või pragunemist, vältige nende leotamist vees või pesemist nõudepesumasinas.