Köögikombainid

11 items total

Toiduprotsessorid - teie kõikvõimalikud köögiseadmed

Toiduprotsessor on üks köögi kõige kasulikumaid tööriistu. See köögimasin on võimeline toime tulema paljude toiduvalmistamise ülesannetega. Toiduprotsessoriga saab teie koostisosi tükeldada, peenestada, kuubikuteks lõigata ja viilutada. Koduste püreede valmistamine oma lapsele või juustu viilutamine salati jaoks on vaid mõned kulinaarsed ülesanded, mida saab lihtsustada.

Teie koostisained sisestatakse ketastesse vahetult söödatoru all, kui see lõikab ja peenestab läbi ülemise osa. Toidutöötlusmasinad suudavad töödelda suuri toiduaineid, sealhulgas terveid maguskartuleid, tomateid ja kurke, kusjuures söödatoru laiuse ja kausi mahutavuse valikul on vaja minimaalset ettevalmistust enne töötlemist. Kuid kõigi kellade ja viledega varustamine ei tee toiduprotsessorist tingimata täiuslikku valikut teie eesmärkide saavutamiseks. Kui valite köögiseadmeid, mõelge, millist toitu ja sööki te tavaliselt valmistate ja kuidas see seade teid selles abistab.

Mis vahe on blenderitel ja köögikombainidel?

Toiduprotsessorid võivad põhjalikult püreestada ja emulgeerida toitu ning teha ka suuremaid töid, sealhulgas viilutada, hakkimist, tükeldamist ja tükeldamist, erinevalt blenderitest, mis on sageli mõeldud ainult toiduainete emulgeerimiseks vedelasse olekusse (nagu smuuti või külmutatud jook).

Peamine erinevus seisneb selles, et toiduprotsessorid võivad täita neid paljusid funktsioone tänu mitmesugustele lisakettadele ja -teradele, samas kui blenderid on varustatud ainult blenderipurgis oleva terakomplektiga.

Kulina on ka toiduhakkurite, püstkokkude, riivide ja viilutajate kollektsioonid, kuid kõiki nende funktsioone saab täita hoopis köögikombaini abil.

Kuidas valida, millist toiduprotsessorit osta?

Toiduprotsessoreid on palju erinevaid ning need võivad olla erineva suuruse, välimuse ja omadustega. Võtke arvesse iga retsepti, mida kavatsete valmistada, ning ka järgnevat ettevalmistustööd.

Parima toiduprotsessori valimisel tuleks arvesse võtta võimsust ja funktsioone, mida vajate nende retseptide jaoks, samuti nende lihtsamaks muutmiseks iga kord, kui te neid taastoodate.

KitchenAid toidutöötlusmasinad on saadaval aadressil Kulina erinevates värvides, et aidata teil töödelda tooteid iga maitse järgi. Leidke mudel, mis sobib kõige paremini teie loomingulise protsessi ja vabastab teie loovuse.