426 items total
Õlleklaas, 2 tk komplektis, 380 ml, Bitz
KULINA WEEKEND
15 € –15 %
12,75 €
BITZ911942
Up
More products

Klaasid - Võtke oma jooki puhtalt ja läbipaistvalt

Klaasid - ehted teie lauale

Me kasutame prille igapäevaselt, seega peavad need olema nii vastupidavad kui ka kasulikud. Klaasid on väga erineva suuruse, kuju ja stiiliga, nii et teile sobiva klaaskomplekti valimine võib olla keeruline.

Kõikidel meie joogiklaasidel on armas disain ja lihtne hooldada. Meil on olemas see, mida vajate, olgu selleks siis joogiklaasid või alkohoolsed klaasid, klaasid külastajate vaimustamiseks või igapäevaste vajaduste rahuldamiseks. Võite sirvida ka meie plastikklaaside kollektsiooni, et muuta oma piknik lõõgastavamaks, ning tee- ja kohviklaase, kui soovite imetleda oma lemmikjoogi värvi.

Kuidas hooldada oma klaasesemeid?

Üks peamisi probleeme, olenemata sellest, kas teie klaasid pestakse käsitsi või nõudepesumasinas, on seebikoor ja veeplekid. Klaasist tekivad sageli veeplekid, kui lasta klaasidel loomulikult kuivada, ning seebikoor vähendab teie joogi kvaliteeti.

Pühkige klaas alati kuivaks pehme lapiga, mis ei jäta klaasileniiskust . Et vältida triipe puhtale klaasile, mähkige see ühe mikrokiudrätiga, samal ajal pühkides seda teise mikrokiudrätiga kuivaks.

Milliseid prille saab osta Kulina?

  • Veiniklaasid

Meie uskumatu veiniklaaside valikuga saate nautida oma veini õigesti. Meie stiilses valikus on kõik, mida vajate, olenemata sellest, kas soovite külalisi võõrustada või päeva lõpus lõõgastuda.

  • Õlleklaasid

Õlleklaasidest on kujunenud esemed, mis teevad enamat kui lihtsalt sisaldavad õlut; mõned neist isegi parandavad õlle lõhna, säilitavad õllekeha ja takistavad käte soojendamist. Need parandavad teie üldist õllejoomise kogemust ja aitavad teil näha õlle värvi ja puhtust. Need on ka suurepärane kingitus õllesõbrale.

  • Kokteiliklaasid

Meie kokteiliklaaside valikuga saame kohandada teie eelistusi kuiva või märja kokteili osas. Need on ideaalsed asjade raputamiseks, kuna neil on rohkem ruumi jää jaoks.

  • Veeklaasid

Lisaks tavapärastele veeklaasidele pakume ka mõned kaunistatud veeklaasid, mida saab kasutada formaalsemas atmosfääris, või värvilised klaasid, mis sobivad suurepäraselt moodsasse interjööri või teie terrassile.

  • Viskiklaasid

Viskiklaasid on laia ääre ja tugeva põhjaga klaasid, mis sobivad ideaalselt viskile koos jääga või ilma. Need sobivad ideaalselt ka džinni ja tooniku ning mõnede teiste alkohoolsete jookide segamiseks.

Siit leiate ka muud liiki klaasid, sealhulgas šokolaadiklaasid, šampanjaklaasid, viinaklaasid ja pikad joogiklaasid, mida toodavad sellised tuntud kaubamärgid nagu Riedel, Nachtmann, Eva Solo või Blomus.