Mängud

14 items total
Yatzy mäng CLASSIC, Printworks
25 €
PRPW00341
Domino, Printworks
16 € –18 %
Domino, Printworks
Veebis laos (2 pcs)
13 €
PRPW00509
Hiina male PLAY, Printworks
28 € –21 %
Hiina male PLAY, Printworks
Veebis laos (1 pcs)
22 €
PRPW00539
Kaardid PLAY, Printworks
15 € –20 %
Kaardid PLAY, Printworks
Veebis laos (5 pcs)
12 €
PRPW00457
Kalaha mäng CLASSIC, Printworks
60 € –30 %
42 €
PRPW00541
Ludo mäng PLAY, Printworks
Ludo mäng PLAY, Printworks
Veebis laos (1 pcs)
25 €
PRPW00538
Male YAP 28 cm, must, klaas, Philippi
299 €
PHP260022
Memoriin CELEBRITY COUPLES, 50 tk, Printworks
26 €
PRPW00083
Memoriin ICONIC PEOPLE, Printworks
25 €
PRPW00571
Memoriin MOVIE, 50 tk, Printworks
26 €
PRPW00447
Pulkade mäng CLASSIC, Printworks
50 €
PRPW00342
Triktrak ART OF BACKGAMMON, Printworks
64,30 €
PRPW00544
Triktrak CLASSIC, Printworks
45 € –14 %
Triktrak CLASSIC, Printworks
Veebis laos (1 pcs)
38,30 €
PRPW00338
Triktrak, Printworks
27 € –25 %
Triktrak, Printworks
Veebis laos (4 pcs)
20 €
PRPW00507

Mängud - lõõgastav viis vaba aja veetmiseks

Kas soovite lõõgastuda tööl või kodus ja soovite soetada uue mängukomplekti või soovite lihtsalt asendada oma praegused? Siis olete jõudnud õigesse kohta.

Nagu te õigesti teate, on mängud tegevused, milles üks või mitu osalejat osalevad struktureeritud mängus, millel on eesmärgid, takistused ja reeglid. Neid mänge saab mängida lõbuks, võistluseks, treeninguks või õppimiseks.

Meie mängude kollektsioonis on palju erinevaid teemasid ja stiile, alates traditsioonilistest mängudest, nagu male ja kabe, kuni keeruliste reeglite ja tegevusega kaasaegsete mängudeni. Kõik need on hoolikalt valitud sellistelt mainekatelt tootjatelt nagu Philippi ja Printworks.

Mis kasu on mängude mängimisest?

Mängimine, olgu see siis füüsiline või vaimne, võib pakkuda mitmeid eeliseid, sealhulgas:

 • Stressi ja ärevuse vähendamine: Mängud võivad pakkuda lõbusa ja kaasahaarava viisi, et juhtida mõtted kõrvale stressitekitajatest ning pakkuda lõõgastust ja naudingut.

 • Kognitiivsete funktsioonide parandamine: Mängud võivad aidata parandada kognitiivseid funktsioone, nõudes kriitilist mõtlemist, probleemide lahendamist ja mälu meenutamist.

 • Sotsiaalsete sidemete tugevdamine: See võib aidata luua ja säilitada suhteid sõprade ja perekonnaga.

 • Loovuse suurendamine: Mängud, mis hõlmavad kujutlusvõimet ja loovust, näiteks rollimängud, võivad aidata edendada loovust ja uuenduslikku mõtlemist.

 • Füüsilise tervise parandamine: Füüsilised mängud, näiteks sport, võivad aidata parandada füüsilist tervist ja füüsilist vormi.

 • Oluliste eluoskuste õpetamine: Mängud võivad õpetada olulisi eluks vajalikke oskusi, nagu meeskonnatöö, suhtlemine ja püsivus.

 • Saavutustunde pakkumine: Mängu võitmine või isikliku tipptulemuse saavutamine võib anda saavutustunde ja tõsta enesehinnangut.

Millised on kõige populaarsemad klassikalised mängud?

Klassikaliste mängude populaarsus võib sõltuvalt asukohast ja kultuurist erineda, kuid mõned kõige populaarsemad klassikalised mängud maailmas on järgmised:

 • Male: See on strateegiline lauamäng, mida mängivad kaks mängijat 64 ruuduga ruudulisel laual, mis on paigutatud 8x8 ruudustikku.

 • Backgammon: Kahe mängija mäng, mille käigus liigutatakse mänguosasid ümber mängulauda eesmärgiga saada esimesena kõik oma mänguosad maha.

 • Domino: Mäng, mida mängitakse ristkülikukujulisi plaate, millel on erinev arv punkte, kus mängijad asetavad plaate kordamööda üksteise kõrvale, püüdes sobitada plaatide otste numbreid.

 • Hiina male: Eesmärk on olla esimene, kes suudab oma mängukividega üle kuusnurkse mängulauda ritta joosta, et hõivata vastasnurka.

 • Võtke pulgad üles: Mäng, mida mängitakse õhukeste pulkadega, kus mängijad võtavad kordamööda pulgad kuhjast välja, ilma et nad teisi segaksid.

Teised klassikalised mängud, mis on samuti populaarsed, on kabe, Mancala, Go ja Mahjong.

Lisaks mängude mängimisele on palju muid tegevusi, mida võid vabal ajal teha. Näiteks mõistatuste täitmine, fotoalbumite sirvimine, mängimine ehitusklotsid. Ükskõik, millised on teie hobid, on palju võimalusi vaba aja sisustamiseks.