Zone

Zone Denmark on Taani bränd, mis on loodud ilusate, funktsionaalsete ja kvaliteetsete kodutoodete loomisele ja nad keskenduvad minimalistlikule disainile ja erilistele detailidele. Kas otsite aksessuaare vannituppa, vidinaid baari, ilusaid klaase või elustiili tooteid - Zone Denmark pakub kõigile midagi.
100 items total
Seebialus RIM 11 cm, must, alumiinium, Zone Denmark
34,60 €
ZO14648
Hambaharjatops UME 10 cm, oliiviroheline, keraamiline, Zone Denmark ZO26430
Up
More products

Zone Denmark - minimalistlik, puhas ja funktsionaalne disain Taanist

Zone Denmark on kaubamärk, mis on minimalistliku, puhta ja funktsionaalse disaini sünonüüm. Brändil on rikas ajalugu, mis ulatub tagasi 1997. aastasse, mil see asutati Taanis. Zone Taani filosoofia on disainida tooteid, mis on nii ilusad kui ka funktsionaalsed, rõhuasetusega kvaliteedile ja käsitööle.

Zone Denmark, disain, mis esitab väljakutse konventsioonidele

Zone Denmark tõlgendab kaasaegseid suundumusi tihedas dialoogis innovaatiliste taani disaineritega. Tema suurimaks inspiratsiooniks on disainisõbrad kogu maailmas, kes jagavad tema kirge lihtsuse ja positiivsuse vastu. Tulemuseks on funktsionaalne kodudisain, mis esitab väljakutse konventsioonidele, äratab uudishimu ja kaunistab igapäevaelu. Väljendusviis on aus ja minimalistlik, materjalid on atraktiivsed ja tooted uuenduslikud. Seetõttu võidab Zone Denmark regulaarselt rahvusvahelisi disainiauhindu ja on brändi

Zone Denmark - funktsionaalsed tooted teie vannituppa ja koju

Üks Zone Denmark'i kõige märkimisväärsemaid tootesarju on vannitoakollektsioon, mis sisaldab mitmesuguseid vannitoatarvikuid, sealhulgas seebidosaator, hambaharjade hoidjad ja tualettharjad. Kollektsiooni minimalistlik disain on ideaalne täiendus igasse moodsasse vannituppa, mille puhtad jooned ja elegantsed vormid loovad rahulikkuse ja rahulikkuse tunde.

Zone Taani tootevalik ulatub aga kaugemale vannitoakollektsioonist. Nad pakuvad laia valikut kodubaaride aksessuaare, klaastarbeid ja kodutooteid, mida kõiki ühendab sama pühendumus kvaliteedile, funktsionaalsusele ja disainile. Brändi iseloomulik esteetika on elegantne, minimalistlik ja modernne, keskendudes puhtale joonele, vaoshoitud naturaalsetele värvidele ja lihtsatele orgaanilistele vormidele.

Auhinnatud tooted funktsionaalse disaini fännidele

Kaubamärk on saanud mitmeid disainiauhindu, sealhulgas German Design Award, if Design Award, Red Dot Design Award. Enim auhindu saanud tooted ja kollektsioonid on Peili ja Ume seeria tooted (koos sensoriga dosaatoriga), Singles kollektsioon, INU seeria ja ringikujulised prügikastid.

Need auhinnad on tunnistuseks Zone Denmark'i pühendumusest tipptasemel disainile ja innovatsioonile. Brändi tooted on tuntud oma ainulaadse ja funktsionaalse disaini, kõrgekvaliteediliste materjalide ja detailidele pööratud tähelepanu poolest.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Zone Denmark on kaubamärk, mis on pühendunud kaunite, funktsionaalsete ja kvaliteetsete toodete loomisele koju. Keskendudes minimalistlikule disainile, kvaliteetsetele materjalidele ja detailidele tähelepanu pöörates. Kas otsite vannitoa aksessuaari, köögi- või kodubaariga seotud vidinat või mõnusat prillide komplektis , Zone Denmarkil on midagi, mis kindlasti meeldib.