Kuidas kinkekaarti lunastada

Teil on meie kinkekaart? Siis olete õiges kohas.
Kulina kõrgeima kvaliteediga köögi- ja koduseadmete veebipood.
Muidugi pakume ka kvaliteetset klienditeenindust.

Seega on meie kinkekaardi kasutustingimused EBAstandardsed ja ENAM KUI standardsed. Päriselt.

Kinkekaardi tingimused

Calendar

Kinkekaardi kehtivus on piiramatu
PÄRISELT

Percent

Kinkekaarti saab kasutada ka üle väärtuse minevate toodete ostmiseks.
PÄRISELT

Tag

Seda saab kombineerida ka muude sooduskupongide ja kinkekaartidega.
PÄRISELT

Coin

Ülejäänud (või täieliku) kinkekaardi summa saab vahetada rahaks.
PÄRISELT

Kuidas meie kinkekaarti lunastada

  1. Esimene samm tellimust ostukorvi lisades on sisestada välja "Sisesta sooduskood" (väli muutub nähtavaks pärast märke tegemist kasti "MUL ON SOODUSTUS/KINKEKAART") kinkekaardi kood, mille leiate selle esiküljelt.
  2. Kinkekaarti saab ka kombineerida teiste sooduskoodidega. Kui teil on sooduskood, siis sisestage see esimese sammuna välja "Sisesta sooduskupong". Ainult kinkekaardi kasutamiseks sisestage palun see info koos kinkekaardi koodiga ostukorvi kolmandas sammus täiendava märkusena (pärast kontaktandmete sisestamist). Valige maksemeetodina "pangaülekanne". Lõpetage tellimus ja oodake. Meie klienditeenindus võtab teiega varsti ühendust.
  3. Kui väli "sisesta sooduskupong" ostukorvis nähtav pole (seda võib suurte kampaaniate ajal juhtuda), sisestage kinkekaardi kood kolmandas sammus olevate täiendavate märkuste jaotisse. Valige maksemeetodina "pangaülekanne". Lõpetage tellimus ja oodake. Meie klienditeenindus võtab teiega varsti ühendust.
  4. Kui tahate kasutada ainult osa kinkekaardi väärtusest, siis esitage tellimus ja sisestage  kood vastavalt ülaltoodud juhenditele. Valige maksemeetodiks "pangaülekanne". Sisestage info koos kinkekaardi koodiga ning pangakonto numbriga täiendavate märkuste jaotisse. Lõpetage tellimus ja oodake. Vajadusel võtab meie klienditeenindus teiega ühendust. Oleme teie jaoks alati olemas.
  5. Tagame iga kinkekaardi eest sooritatud ostuga tasuta tarne. Kui teilt tarne eest raha võetakse (nii võib juhtuda kinkekaardi kombineerimisel teiste soodustustega ning kui sisestate kinkekaardi koodi täiendavate märkuste jaotisse), siis võtab meie klienditeenindus teiega ühendust ning tagastab tarne raha.
  6. Kui Kulina teid millegagi ei võlu ning tahate kinkekaardi eest täies ulatuses raha tagasi, siis võtke palun meiega ühendust. Pingutame selle nimel, et teie vajadusi rahuldada ning loodame, et leiate järgmine kord endale midagi ilusat.
  7. Kui te ei tea, mida teha, siis võtke meiega ühendust. Aitame teid meeleldi. Päriselt! :-)

Kinkekaardi tüübid

50€, 100€ ja 200€ väärtuses kinkekaardid leiate siit - https://www.kulinagroup.ee/kinkekaardid/.

Kinkekaarte saab osta vaid elektrooniliselt.

Voucher 50
Voucher 100
Voucher 200
Tahate kellelegi haruldast kinki teha? Kinkige talle Kulina kinkekaart
Tere tulemast KULINA, kvaliteetsete koduseadmete maailma.