Paberrätikuhoidikud

23 items total
Majapidamispaberi hoidja, must, Bitz
KULINA WEEKEND
37,49 € –22 %
28,90 €
BITZ12504
Köögifooliumi dosaator, WMF
KULINA WEEKEND
36,40 € –15 %
Köögifooliumi dosaator, WMF
Veebis laos (>5 pcs)
30,94 €
WM659826030
Majapidamispaberi hoidja DEPOT, WMF
KULINA WEEKEND
43,60 € –15 %
37,06 €
WM0659806030
Majapidamispaberi hoidja GOURMET, WMF
KULINA WEEKEND
43,20 € –15 %
36,72 €
WM0644586040

Paberirätikuhoidjad - korraldage oma köögiruumi

Miks on paberrätikud ja nende hoidjad köögis hädavajalikud?

Paberirätikuhoidjad on üks olulisi köögi korraldajaid. Miks? Paberrätikute aktiivne kasutamine köögis soodustab hügieeni, eriti toiduvalmistamise ajal. Paberrätikud eemaldavad väga tõhusalt 77% bakteritest teie kätest, isegi pärast nende tugevat pesemist seebiga. Üllataval kombel ei saavuta isegi käekuivatid sama tulemust. Selle põhjuseks on bakterid, mis kogunevad kuivatite sisepindadele.

Köögis kasutate paberrätikuid mitte ainult käte kuivatamiseks, vaid ka kappide ja köögi tööpindade, elektripliidi või muude pühkimist või kuivatamist vajavate pindade pühkimiseks.

Kahjuks ei ole paberrätik teie köögis parim vaatepilt. Lisaks kukub see pidevalt töölaualt maha ja rätiku tükke on raske mustade kätega lahti rebida. Kuid selleks on olemas ideaalne lahendus - ja see on moodne ja stiilne paberrätikuhoidja!

Paberirätikuhoidja eelised

  • hästi korraldatud ruum
  • ühe käega on lihtne üks tükk paberrätikut ära rebida
  • rull ei kuku ümber
  • elegantne disain

Paberirätikuhoidjad - suurepärane stiilne lahendus

Paberirätikuhoidjate Kulina ladusad ja kompaktsed kujundused muudavad need hõlpsasti ja kenasti kõikjale paigutatavateks. Paberirätikuhoidjad on praktiline lahendus igasse kööki, olenemata sellest, kas need on paigutatud otse köögilauale, köögikappi või seinale.

Paberirätikuhoidjaid on saadaval mitmes erinevas stiilis ja materjalist ning need muudavad teie köögi korrastatuks, puhtaks ja korralikuks. Kulina pakub erinevaid kaubamärke, sealhulgas Blomus, Joseph Joseph ja WMF, mis pakuvad erinevaid atraktiivseid ja praktilisi disainilahendusi.

Kui soovite, et teie köök oleks hästi organiseeritud, mõelge ka muude köögikorraldajate, näiteks leivakastide, prügikastide, toiduhoidlate või nõudepesu tarvikute peale.