Nordic Ware

Nordic Ware on Ameerika juhtiv ikooniliste, kõrgekvaliteediliste ja innovatiivsete küpsetusnõude valmistaja. Disainides ülimusliku disaini ja kvaliteediga tooteid, lisavad need koogivalmistamisse mugavust ja rõõmu - mitte ainult jõulude ja lihavõtete ajal, vaid need rahuldavad teie magusaisu ka igapäevaselt.
23 items total
Keeksivorm BAVARIA CUBE, kuldne, Nordic Ware
74,50 € –28 %
53,20 €
NW80577
Keeksivorm CHIFFON BUNDT, kuldne, Nordic Ware
59,40 €
NW87477
Keeksivorm LOTUS, kuldne, Nordic Ware
54,50 € –28 %
38,90 €
NW84177
Keeksivorm VINTAGE STAR, SILVER, Nordic Ware
71,10 €
NW53137
Keeksivorm, roosikujuline, vask, Nordic Ware
53,70 €
NW54148
Koogivorm BEEHIVE, 6 minikoogile, kuldne, Nordic Ware NW90777
Koogivorm FROZEN SNOWFLAKE, hõbedane, Nordic Ware
57 €
NW88248
Koogivorm HONEYCOMB, kuldne, Nordic Ware
75 €
NW85477
Koogivorm TEA CAKES AUTUMN BUNDT, pronks, Nordic Ware NW87048
Pannkoogipann SMILEY FACE , Nordic Ware
60,30 €
NW01920
Keeksivorm BAVARIA BUNDT , hõbedane, Nordic Ware
59,40 €
NW53624
Keeksivorm ELEGANT PARTY, kuldne, Nordic Ware
52,80 € –8 %
48,40 €
NW58677
Keeksivorm HERITAGE S, kuldne, Nordic Ware
42,50 €
NW90077
Koogivorm QUARTET BUNDT, kuldne, Nordic Ware
64,20 € –15 %
54,30 €
NW91377

Nordic Ware - täiuslikuks kookide valmistamiseks ja muukski

Nordic Ware on kaubamärk, mis on pakkunud kvaliteetseid toidunõusid juba üle 70 aasta. 1946. aastal Dave ja Dotty Dalquisti poolt asutatud Nordic Ware on pereettevõte, mis on tuntud oma uuenduslike ja vastupidavate toodete poolest. Dave ja Dotty Dalquist otsisid võimalust, kuidas Kesk-Lääne piirkonnas elades elatist teenida. Inspireerituna Skandinaavia küpsetustraditsioonidest, hakkasid nad valmistama ja müüma spetsiaalseid köögitarbeid. 1950. aastal esitlesid nad oma esimest toodet, mis oli Keeksivorm, millest sai kiiresti ettevõtte lipulaev.

Aastate jooksul on Nordic Ware laiendanud oma tootevalikut mitmesuguste küpsetus- ja toidunõudega, mis on tuntud oma vastupidavuse, usaldusväärsuse ja kvaliteetse käsitöö poolest.

Nordic Ware missioon ja tooted

Nordic Ware eesmärk on pakkuda uuenduslikke ja kvaliteetseid toiduvalmistamisvahendeid, mis muudavad toiduvalmistamise ja küpsetamise lihtsaks ja nauditavaks. Selle saavutamiseks pakub Nordic Ware laia valikut köögi- ja küpsetusvahendeid, sealhulgas:

  • küpsetusvahendid - küpsetuspannid, koogivormid, küpsetusplaadid ja muffinivormid
  • köögitarbed - potid, pannid ja küpsetusplaadid
  • mikrolaineahjude toidunõud, sealhulgas riisipannud ja peekoniplaadid
  • välitingimustes kasutatavad toidunõud, sealhulgas grillimispannid ja praadimisrestid
  • spetsiaalsed tooted, sealhulgas munapannid, popoveripannid ja maisileivapannid

Kuulsad kondiitritooted ja muud koogivormid

Keeksivorm on ehk kõige kuulsam toode Nordic Ware tootesarjas. Seda ikoonilist alumiiniumist koogivorm on aastate jooksul kasutanud miljonid kodukokad ja pagarid, et luua ilusaid ja maitsvaid kooke. Esialgses Keeksivorm oli lihtne kujundus, millel olid soonilised küljed ja toru keskel. Tänapäeval pakub Nordic Ware mitmesuguseid Keeksivormerineva kuju ja suurusega, sealhulgas populaarne Heritage Keeksivormja elegantne Crown Keeksivorm.

Nordic Ware tooted on tuntud oma vastupidavuse ja kvaliteetse käsitöö poolest. Ettevõte kasutab oma köögi- ja küpsetusvahendite valmistamiseks ainult parimaid materjale - alumiiniumist valatud ja kleepumisvastase kattega tooteid, mis tagavad nende pikaajalise kasutuse. Nordic Ware tooted on tuntud ka oma uuendusliku disaini ja detailidele pööratud tähelepanu poolest, mis aitab tagada nende erakordselt hea toimivuse.

Nordic Ware on võitnud arvukalt auhindu oma uuenduslike ja kvaliteetsete köögitoodete eest. 2018. aastal pälvis ettevõte Good Housekeeping'i pitseri oma Naturals küpsetusvahendite sarja eest, mis hõlmab erinevaid küpsetusplaate, koogivormi ja muffinivormi. Good Housekeeping'i pitser on tööstusharus kõrgelt hinnatud kvaliteedi ja tipptaseme sümbol ning Nordic Ware oli uhke selle au üle.

Miks inimesed armastavad Nordic Ware tooteid?

Inimesed armastavad Nordic Ware koogivormi, sest neid on lihtne kasutada, need on vastupidavad ja neist saab iga kord ilusaid kooke valmistada. Olenemata sellest, kas olete algaja pagar või kogenud kokk, on Nordic Ware koogivormid suurepärane valik. Need on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja mõeldud kestma aastaid, mistõttu on need suurepärased investeeringud igasse kööki.

Lisaks vastupidavusele on Nordic Ware koogivormid tuntud ka oma uuendusliku disaini poolest. Ettevõte pakub laia valikut erineva kuju ja suurusega koogivormi, mis võimaldab teil luua tõeliselt unikaalseid torte. Ükskõik, kas soovite valmistada lihtsat kooki või keerukamat kooki, Nordic Ware pakub teie vajadustele vastavat koogivorm . Vaadake Kulina pakutavaid koogipakendeid ja üllatage oma külalisi ja peret magusate maiustustega - mitte ainult erilistel puhkudel!