Smuutikausi valmistaja

9 items total
Smuutimasin ENFINIGY 550 ml, must, Zwilling
128 € –20 %
102 €
ZW53003001
Blendri asenduskann PLISSÉ 550 ml, must, plastist, Alessi
New
ALMDL17BORB
Blendri asenduskann PLISSÉ 550 ml, roheline, plastist, Alessi
New
ALMDL17BOGR
Blendri asenduskann PLISSÉ 550 ml, valge, plastist, Alessi
New
ALMDL17BORW
Smuutimasin 50'S STYLE PBF01PBEU, pastellsinine, Smeg
149 €
SMEPBF01PBEU
Smuutimasin 50'S STYLE PBF01RDEU, punane, Smeg
149 €
SMEPBF01RDEU
Smuutimasin PLISSÉ 550 ml, must, plast, Alessi
New
119 €
ALMDL17B
Smuutimasin PLISSÉ 550 ml, roheline, plastist, Alessi
New
ALMDL17GR
Smuutimasin PLISSÉ 550 ml, valge, plast, Alessi
New
119 €
ALMDL17W

Smoothie maker - parim blender teie smuuti jaoks

Mis on smuuti tegija?

Smuuti tegija on köögiseadmed, mis valmistavad smuutisid, mis on segatud joogid, mis on valmistatud puuviljadest, köögiviljadest ja muudest esemetest, nagu jogurt, piim või valgupulber.

Tavaliselt koosneb smuuti tegija mootoriga alusest, segamiskaussist ja kaanest. Blenderi mahuti (mis koosneb sageli klaasist, metallist või plastikust) põhjas asuvat terakomplekti liigutab mootor.

Smoothievalmistajad on erineva kuju ja suurusega, alates väikestest, kaasaskantavatest blenderitest, mis suudavad valmistada ainult ühe portsjoni, kuni suuremate, võimsamateni, mis suudavad valmistada mitu portsjonit korraga. Mõned versioonid sisaldavad ka lisafunktsioone, nagu mitu segamiskiirust, eelseadistused erinevate smuutide jaoks või vahetatavad terad pähklite või kohvi jahvatamiseks.

Veebilehel Kulina pakume laia valikut smuutimootoreid sellistelt tuntud tootjatelt nagu Smeg.

Mis vahe on smuuti tegijal ja blenderil?

Kuigi nii blenderid kui ka smuutitegijad on mõlemad kasutatavad smuutide valmistamiseks, on nende kahe köögitööriista vahel mõned olulised erinevused.

  • Segamiskonteinerid: Smoothievalmistajad on sageli varustatud kõrgete, kitsaste (umbes 0,5 l mahutavusega) segamismahutitega, mis on mõeldud ainult smuutide segamiseks. Seevastu seisusegistitel on tavaliselt laiemad ja suuremad segamismahutid, mis sobivad paremini suuremate toidukoguste segamiseks. Smoothie makers kannud on ka nõudepesumasinas pestavad.
  • Suurus ja teisaldatavus: Smoothievalmistajad on väiksemad kui tavalised püstised blenderid, võtavad köögipoolel vähem ruumi ja neil on sageli täiendav reisitass, mis võimaldab teil oma koduse smuuti kaasa võtta.

Kokkuvõttes võib öelda, et kuigi nii smuutimasinad kui ka püstiseade võivad valmistada smuutisid, on smuutimasinatel lisafunktsioonid, mis on mõeldud spetsiaalselt smuutide valmistamiseks. Alusblenderid sobivad paremini suuremate toidukoguste segamiseks ja neil võib olla rohkem põhifunktsioone.

Kui olete tervisliku toitumise fänn, vaadake kindlasti meie elektriliste tsitrusviljade mahlapresside ja lõunasöögikarpide pakkumist.