Nachtmann

Nachtmann kujutab endast elegantset, luksuslikku kristallklaasi, millest saab teie lauale dekoratsioon - nii igapäevaseks kasutuseks kui eriliste sündmuste puhul. Klaasid, karahvinid, kausid, veini- ja viskiklaasid, vaasid - valige ajatu klassika.
134 items total
Kausid ETHNO, 2 tk komplektis, 16 cm, läbipaistev, klaas, Nachtmann NM104252
Klaasid BOSSA NOVA, 18 tk komplektis, läbipaistev, Nachtmann NM103000
Vaas BOSSA NOVA 28 cm, kitsas, klaas, Nachtmann
39 € –23 %
30 €
NM80727
Up
More products

Nachtmann - parim Baieri kristall

Nachtmann on tuntud kaubamärk kristallklaasi maailmas, mis on tuntud oma erakordse kvaliteedi ja ainulaadse disaini poolest. Bränd on tootnud peeneid kristalltooteid juba üle 180 aasta ning on tuntud oma täpsete käsitööoskuste ja detailidele pööratud tähelepanu poolest.

Brändi Nachtmann ajalugu

Brändi Nachtmann juured on Saksamaal Baieri metsas, kus see asutati 1834. aastal. NACHTMANNi logos olev stiliseeritud N tähistab Joh. Michael Nachtmann. Kaubamärk sai kiiresti kuulsaks oma kvaliteetsete kristalltoodete poolest ja laienes peagi rahvusvahelistele turgudele.

2004. aastal omandas kaubamärgi Nachtmann tuntud Austria kristallklaasitoodete ettevõte Riedel. See ühinemine võimaldas Nachtmann laiendada oma tootevalikut ja suurendada veelgi oma erakordse kvaliteedi mainet.

Tootmises kasutatavad materjalid

Nachtmann kasutab oma kristallklaasist toodete valmistamisel ainult parimat toorainet. Kaubamärgi klaas on valmistatud erilisest kristalltüübist, mis on tuntud oma selguse ja sära poolest. See kristall on ka väga vastupidav, mis tagab, et Nachtmann tooteid saab nautida aastaid.

Nachtmanntootevalik

Nachtmann pakub laia valikut kristallklaasist tooteid, sealhulgas eri tüüpi klaasid - veiniklaasid, õlleklaasid, šampanjaklaasid ja viskiklaasid, aga ka kausid, suupistete serveerimiskausid ja koogitaldrikud. Iga toode on loodud joogikogemuse parandamiseks ja joogi esitluse tõstmiseks.

Mis on nii eriline Nachtmann's viskiklaasid ja Punk seeria

Nachtmannviskiklaasid on eriti tähelepanuväärsed oma julge disaini poolest. Kaubamärgi disainerid on loonud viskiklaaside sarja, mis ei ole mitte ainult funktsionaalne, vaid ka esteetiliselt meeldiv. Need klaasid on mõeldud viski aroomi ja maitse tugevdamiseks, luues tõeliselt erakordse joogikogemuse.

Seeria Nachtmann Punk on kristallklaasist toodete kollektsioon, millel on silmatorkavalt ainulaadne disain. Kollektsiooni kuuluvad viskipokaal, long drink-pokaal ja õllekruus, millel kõigil on kristalli sisse söövitatud julge, punk-stiilis muster. Disain on äge ja kaasaegne, mistõttu on Punk-seeria populaarne valik neile, kes soovivad lisada oma joogitarvete kollektsiooni isikupära. Vaatamata oma ebatraditsioonilisele disainile on Punk-seeria siiski valmistatud sama täpselt ja üksikasjalikult nagu kõik Nachtmann tooted, tagades, et iga klaas on kõrgeima kvaliteediga.

German Design Award Nachtmann 's SPHERE klaasist seeria

2016. aastal pälvis Nachtmann' SPHERE klaasisari prestiižse auhinna German Design Award (seeria sai auhinna "Special Mention" kategoorias). Enne seda on see saanud 2015. aastal Red Dot disainiauhinna ja 2014. aastal Bayerischer Staatspreis'i oma suurepärase disaini eest. Selles sarjas on hulk kaunilt valmistatud klaastooteid, sealhulgas viskiklaasid, šampanjaklaasid ja veiniklaasid. Sarja iga toodet iseloomustab ainulaadne kerakujuline kuju, mis on nii visuaalselt uimastav kui ka funktsionaalne.

Miks inimesed hindavad Nachtmann disaini?

Inimesed hindavad Nachtmann disaini, sest see on nii elegantne kui ka funktsionaalne. Kaubamärgi kristallklaasid on mõeldud joogikogemuse parandamiseks ja joogi esitluse esiletõstmiseks. Lisaks on Nachtmann tooted tuntud oma erakordse kvaliteedi ja vastupidavuse poolest, mis teeb neist mõistliku investeeringu neile, kes hindavad peeneid kristallklaasitarbeid.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Nachtmann on kaubamärk, mis on juba üle 180 aasta tootnud erakordseid kristallklaastooteid. Kaubamärk on tänu kvaliteetsete materjalide kasutamisele, täpsele käsitööle ja julgele disainile saanud kristallklaasi entusiastide lemmikuks kogu maailmas. Kas otsite veiniklaase, õlleklaase, šampanjaklaase või viskiklaase, Nachtmann on toode, mis parandab teie joogikogemust ja tõstab teie joogi esitlust.