Kapselkohvimasinad

1 items total
Reisi kohvimasin AESP-312, Akai
197,99 € –11 %
176 €
AKAESP312

Pod-kohvimasin - ärgata iga päev kõige maitsvama tassiga

Mis on kohvimasin?

kapselkohvimasin on mugav valik, kui soovite kodus kohvi valmistada, kuid otsite kiiremat ja lihtsamat alternatiivi käsitsi kasutatavale kohvimasinale.

Need on suurepärane valik igale kohvihuvilisele; kõik, mida sa pead tegema, on valida kapslite konteinerist kohvikapsel, avada see, vajutada nuppu ja istuda tagasi, samal ajal kui see valmistab ja serveerib sulle automaatselt espressot.

Veebilehel Kulina pakume mainekate firmade kohvimasinate kollektsiooni erinevates värvides ja stiilides, mis sobivad teie maitsele.

Mis vahe on lahustuva kohvi ja kohvikapslite vahel?

Kohvikapslid erinevad lahustuvast kohvist, vaatamata mitmetele sarnasustele, mis võivad viia teid kiirele järeldusele.

Kohvipulbriks jahvatatud kohvioad saad valmistada lahustuva kohvi. Kohvikapslite puhul tuleb need siiski pakendada ühe portsjoni kaupa, isegi pärast pulbrilise vormi valmistamist. Lahustuva kohvi puhul piisab kohvi valmistamiseks vaid kohvipuru ja kuuma vee ühendamisest. Kohvikapslite puhul võite lisada kuuma vett veekeetjast või masinast.

Kuidas ma saan oma kohvimasinat õigesti hooldada?

Üks kõige lihtsamini hooldatavaid kohvimasinate tüüpe on kohvikapslid, mis teeb sellest fantastilise valiku kiire elustiili jaoks. Kuigi nende eest on lihtne hoolitseda, tagavad mitmed olulised hooldustoimingud, et saavutate parimad tulemused:

Üks kõige olulisem ja tõhusam viis oma kapselkohvimasin hooldamiseks on katlakivieemaldamine. Kõik kohvimasinad kipuvad sarnaselt veekeetjale koguma kaltsiumi- või lubjakihti, mis võib teie kohvi kvaliteeti vähendada.

  • Kontrollige iga päev masina tilgakaussi ja tühjendage kõik vedelikud, et vähendada vedeliku väljavoolamise võimalust.
  • Samuti saate pesuvahendiga täidetud, spetsiaalselt kohvipuhastuskapslid, et masinat sisemiselt põhjalikult puhastada.

Kui olete kohvisõber, võite tutvuda ka teiste toodetega, mis on saadaval veebilehel Kulina, näiteks kohvimahutid, kohviveskid ja kohvimasinad