Pannkoogipannid

6 items total

Pannkoogipannid - mitte ainult lapsed ei armasta neid!

Pannkoogipannid on ideaalsed vahendid kõigile pannkoogisõpradele ja magusate hommikusöökide fännidele. Hea pannkoogipann on asendamatu köögi abimees ka kõigile laste vanematele, kes armastavad pannkooke, olenemata päevast või aastaajast (vaata, milliseid meie pannid vanemad kõige sagedamini valivad ja vaata meie enim müüdud pannkoogipannide kohta siit).

Mis on pannkoogipann?

Pannkoogipann on spetsiaalne pann, mis on loodud selleks, et aidata teil valmistada täiuslikke pannkooke vaid mõne minutiga. Pannkookide valmistamiseks mõeldud pannile on tavaliselt iseloomulikud:

  • augud pannkookide jaoks (tavaliselt 3 kuni 7 erineva läbimõõduga auku, mõnikord loominguliste, dekoratiivsete motiividega)
  • ei ole servi
  • kvaliteetne mittekleepuv pind
  • pikk käepide
  • sobivus kasutamiseks väga kõrgetel temperatuuridel

Kui kasutate pannkoogipanni, kasutage kindlasti puidust või silikoonist spaatlit, et kaitsta õrna, mittekleepuvat pinda kriimustuste eest.

Pannkookide tegemine ei pea olema igav! On palju võimalusi, kuidas neid atraktiivseks muuta, ja kõige lihtsam viis on mängida koostisainetega. Saate lisada mustikaid, banaane või muid puuvilju, šokolaadilaaste, maapähklivõid või erinevaid kastmeid, et muuta nende välimust ja maitset peaaegu iga päev.

Pannkoogipannid - mida valida

Veebilehelt Kulina leiate suure valiku terasest, alumiiniumist või rauast pannkoogipannusid, mis aitavad teil valmistada täiuslikke, kuldseid pannkooke alati, kui teil on hommikusöögiks isu millegi magusa järele. Meie lemmikute hulka kuuluvad Prantsuse brändi legendaarsed pannkoogipannid de Buyer, mis on spetsialiseerunud täiuslikele kreppidele ja pannkookidele, pakkudes teile kvaliteetseid panni, mis kestavad terve elu ja on täiuslik täiendus igale köögile.

Vaadake kindlasti ka meie kreppipannide valikut, millega saate valmistada nii õhukesi kreppe kui ka kohevaid pannkooke, ja lugege meie täielikku juhendit pannide kohta siit.