Vedelseebi dosaatorid

63 items total
Vedelseebi dosaator MINDSET 200 ml, hall, teras ja klaas, Brabantia BRAB303203
Vedelseebi dosaator 250 ml, valge, Brabantia
23 €
BRAB280269
Vedelseebi dosaator FLOW 250 ml, valge, Koziol
14,95 € –7 %
13,80 €
KOZ1406125
Seebidosaator DUO 70554 300 ml, valge, Joseph Joseph
14 €
JS70554
Seebidosaator PRESTO 85137 250 ml, hall, Joseph Joseph
23,70 €
JS85137
Vedelseebi dosaator 150 ml, hall, Eva Solo
Sticker
29,60 €
ES530676
Vedelseebi dosaator 150 ml, helehall, Eva Solo
29,95 € –14 %
25,70 €
ES530675
Vedelseebi dosaator 150 ml, must, silikoon, Eva Solo
29,60 €
ES530672
Vedelseebi dosaator 180 ml, matt valge, Eva Solo
29,60 €
ES530669
Up
More products

Seebidosaatorid - muudavad teie vannitoa mugavamaks

Mis on seebidosaatorid?

Seebidosaator on seade, mis on ette nähtud vedelate seebide reguleeritud väljutamiseks. Sõltuvalt dosaatori tüübist ja kasutaja eelistustest võivad seebidosaatorid sisaldada vedelat seepi, vahuvahuseepi või pulbriseepi. Need võivad olla automaatsed või käsitsi juhitavad.

Neid kasutatakse sageli avalikes tualettruumides, meditsiiniasutustes, söögikohtades ja muudes kohtades, kus hea kätehügieeni säilitamine on oluline mikroobide ja haiguste leviku piiramiseks.

Kulina on valinud suurepärase disaini ja kõrge kvaliteediga seebidosaatorid tuntud tootjatelt, sealhulgas Brabantia, Blomus, ja Eva Solo. Neid on saadaval erinevates materjalides ja värvides, nii et oleme kindlad, et saate valida seebidosaatori, mis sobib teie vannitoa stiiliga. Kui aga eelistate kasutada traditsioonilist seepi, vaadake meie seebinõude pakkumist.

Millised on seebidosaatorite eelised?

Seebidosaatorite kasutamisel on palju eeliseid:

  • Hügieen: Seebidosaatorid aitavad kaasa nõuetekohasele kätehügieenile, vähendades ristsaastumise ning mikroobide ja bakterite leviku tõenäosust.
  • Mugavus: Seebidosaatorite kasutamine nõuab vähe vaeva ja neid on lihtne kasutada ning neid ei ole vaja nii tihti puhastada kui tavalisi seebinõusid
  • Kulutõhus: Võrreldes tavapäraste seebitükkidega on seebidosaatorid taskukohasem valik. Need aitavad vähendada kasutatava seebi kogust ja vältida raiskamist, sest nad väljastavad reguleeritud koguse, mis vähendab vajadust täiendamiseks.
  • Keskkonnaalane kasu: Kuna paljusid seebidosaatoreid saab uuesti täita ja uuesti kasutada, tekib vähem plastijäätmeid seebipudelitest, mida kasutatakse vaid üks kord. Seebidosaatorid on nüüd keskkonnahoidlikum valik.
  • Esteetika: Kõik need võivad parandada vahetu ümbruse visuaalset atraktiivsust. Samuti vähendavad need tavapäraste seebitükkidega seotud segadust ja jäätmeid, mis pärast korduvat kasutamist võivad muutuda limaseks ja vastikuks.

Kuna seebidosaatorid on osa moodsatest vannitoa aksessuaaride kollektsioonidest, võib nendega koos kasutada teisi sobivaid vannitoa aksessuaare, et anda ruumile ühtsem välimus.

Kas peaksin valima seebidosaatori või seebikausi?

Seebidosaatori ja seebikausi vahel valides tuleb arvestada mitut asja, sealhulgas puhtust, praktilisust, hinda ja esteetilisust. Seebitaldrikud on odavam alternatiiv, kuid need vajavad sagedasemat puhastamist ja asendamist ning võivad mõjutada negatiivselt ruumi üldist esteetikat. Mõned inimesed eelistavad siiski käsi pesta seebiplaadiga, nii et valik sõltub teie eelistustest.

Kuigi need võivad olla algselt kallimad, on seebidosaatorid sageli sanitaarsemad, praktilisemad ja visuaalselt meeldivamad kui seebinõusid.