Automaatsed kohvimasinad

3 items total
Filterkohvimasin KA 4813, koos kohviveskiga, Severin
204,90 €
SEVEKA4813
Automaatne kohvimasin BCC01RDMEU, mattpunane, Smeg
629 €
SMEBCC01RDMEU

Automaatsed kohvimasinad – teie ülim mugavus kohvi valmistamisel

Mida teevad täisautomaatsed kohvimasinad?

Täielikult automaatne kohvimasin on seade, mis on programmeeritud etteantud juhiste järgi kohvi valmistama. See tähendab, et vigadeks pole ruumi, kuna masina pruulimise kvaliteet on teie oskuste tasemest sõltumata fikseeritud.

Miks peaksin ostma automaatse kohvimasina?

Erinevalt tavalisest kohvimasinast või isegi poolautomaatsest kohvimasinast,on täisautomaatne masin veidi kulukam. Siiski saate alati nautida täiuslikult valmistatud kohvi kõiki eeliseid.

Täisautomaatse kohvimasina omamise eelised on järgmised:

  • Kasutajasõbralikkus ja lai valik kohvijooke

Kuigi tass kuuma kohvi on alati eelistatuim valik, võimaldab täisautomaatne masin ühe nupuvajutusega valida erinevate kohvide vahel. See suudab kiiresti ja veatult valmistada cappuccinot, lattet või macchiatot.

  • Täiuslik pruulimine

Täisautomaatsed kohvimasinad on konfigureeritud valmistama kohvi vastavalt eelprogrammeeritud sätetele. Selle tulemusel on teie kohv alati täiuslik, olenemata teie oskustest. Siiski saate jooke kohandada vastavalt oma eelistustele espressokoguste, piima jms osas.

  • Lisaomadused

Suurepärasel täisautomaatsel kohvimasinal on palju funktsioone, nagu piimavahustaja, kohviubade säilitusnõu või WiFi-ühendus. Kui ostate veskiga kohvimasina, saate valida tervete kohviubade või jahvatatud kohvi vahel. Kellele meeldib koorekohv - sisseehitatud piimavahustaja on selleks ideaalne lahendus.

  • Mugavus

Samuti säästate täisautomaatse kohvimasina kasutamisel aega ja vaeva, mis on suurepärane eelis neile, kellel on alati kiire. Lihtsalt vajutage nuppu ja saate kohviku kvaliteediga espressot nautida mugavalt oma kodus, ilma et peaksite olema barista.

Kulina pakub suurepärast valikut automaatseid kohvimasinaid sellistelt tuntud tootjatelt nagu La Pavoni ja Smeg, mille hulgast saate valida endale sobiva. Rohkemate valikute jaoks valige meie poolautomaatsete kohvimasinate või filterkohvimasinatehulgast.