viskilaasid

66 items total
Kokteiliklaas DOUBLE OLD FASHIONED, 4 tk komplektis, 370 ml, Spiegelau SP4500176
Brändiklaas FONTAINE 670 ml, Holmegaard
34,95 € –19 %
28 €
HMG4300145
Klaas FLOW, 2 tk komplektis, 220 ml, suitsuklaas, Blomus
30,55 €
BM63918
Klaas MERA 2 tk komplektis, 200 ml, suitsuklaas, Blomus
28,05 €
BM63915
Klaas MERA, 2 tk komplektis, 220 ml, pruun, Blomus
31,40 €
BM64284
Klaas MERA, 2 tk komplektis, 220 ml, suitsuklaas, Blomus
28,05 €
BM63914
Klaas S.O.F. NOBLESSE 245 ml, 4 tk komplektis, Nachtmann
29,10 €
NM98857
Up
More products

Viskiklaasid - stiilse viski lonksu nautimiseks

Mis on viskiklaas ja miks peaks teil olema viskiklaaside komplekt?

Viskiklaas on eriline klaas, mida kasutatakse viski, burboni või muude sarnaste kangete alkohoolsete jookide serveerimiseks. Viskiklaase on mitmesuguse suuruse, kuju ja disainiga, millel kõigil on erilised eelised ja omadused. Neid kasutatakse sageli selliste kokteilide serveerimiseks nagu Old Fashioned või Manhattan, nii et kui olete viskifänn või kui teie sõpradele meeldib viskit kallilt juua, siis veenduge, et teie kodubaaris on kena komplekt viskiklaase.

Millist tüüpi klaas on viski jaoks parim?

Ideaalne viskiklaas sõltub serveeritava viski tüübist ja isiklikest eelistustest. Ideaalne viskiklaas on selline, mis võimaldab teil nautida viski värvi, lõhna ja maitset.

Meie veebisaidi ulatuslikust kollektsioonist leiate klaasi, mis vastab täpselt teie maitsele. Meie viskiklaasid on valmistatud selliste mainekate ettevõtete poolt nagu Liiton - kaubamärk, mis on spetsialiseerunud klaasidele, mis mitte ainult ei tee viski joomist nauditavaks, vaid võimaldavad ka viski ilma jääta sekunditega jahutada. Meie viskiklaaside komplektid on suurepärased kingitused ka mehele, vennale, isale või sõbrale.

Kas viskiklaasid ja viskiklaasid on erinevad? Millised on viskiklaaside tüübid?

Üldiselt on šoti viski Šotimaal toodetud viskitüüp, samas kui viski on laiaulatuslikum termin destilleeritud kangete alkohoolsete jookide kohta, mis hõlmab mitmesuguseid stiile ja sorte.

Kui tegemist on klaasidega, siis on olemas palju erinevaid klaase, mis on spetsiaalselt viski ja viski jaoks mõeldud, kusjuures igal klaasil on oma unikaalne kuju ja stiil. Tüüpilised viski- ja viskiklaasid on järgmised:

Tumbler klaas: See on lühike, lai klaas, mis mahutab palju jääd ja mida kasutatakse sageli viski ja muude kangete jookide serveerimiseks jääga.

Vanaaegne klaas: Seda madalat klaasi kasutatakse sageli viski ja muude alkohoolsete jookide serveerimiseks lihtsalt või koos väikese jääga.

Glencairni klaas: See on viskiklaasi tüüp, mis on mõeldud eelkõige šoti viski jaoks ja millel on tulpikujuline kauss, mis võimaldab viski aroomi kontsentreerida ja võimendada.

Copita Glass: See on tulbikukujulise kausiga klaas, mis sarnaneb Glencairni klaasiga, kuid on väiksem ja õhem.

Snifteri klaas: See klaas on laia kausiga, mis võimaldab piirituse keerutamist ja õhutamist, et parandada selle lõhna- ja maitseomadusi. Seda kasutatakse sageli brändi serveerimiseks, kuid seda võib kasutada ka viski ja šoti jaoks.

Teatud klaasid võiksid rõhutada piirituse maitseid ja lõhnu, samas kui teised võiksid olla paremad jää või jookide serveerimiseks. Vaadake meie jääkuubikute vorme, jääämbreid ja baarmeni tööriistu, et olla valmis kõikide tellimuste jaoks, mida teie külalised võivad esitada.