Teefiltrid ja -kotid

3 items total
Teefiltrid, 100 tk, Kusmi Tea
Teefiltrid, 100 tk, Kusmi Tea
Veebis laos (>5 pcs)
6,60 €
KUSMIFILT1
Matcha vispel BAMBOO, Viva Scandinavia
25 €
VS83612
Teefiltrid, 50 tk, Viva Scandinavia
8 €
VS83101

Teefiltrikotid - lihtne ja otsene viis lahtise tee valmistamiseks

Mis on teefiltrikotid?

Teefiltrikotid on pisikesed ühekordseks kasutamiseks mõeldud mahutid, mida kasutatakse lahtise tee hoidmiseks kuumas vees leotamiseks. Need koosnevad filterpaberist, siidist või võrgust. Need pakuvad kiiret ja lihtsat alternatiivi, et kasutada teesõel või sõelale ühe tassitäie tee valmistamiseks.

Teefiltrikotti saab kasutada, kui lihtsalt täita see vajaliku koguse lahtiste teelehtedega ja asetada see tassi või teekann. Seejärel lisage kotti keev vesi ja laske sellel leotada nii kaua, kui soovite. Lihtsalt võtke kott välja ja visake see ära, kui tee on valmis.

Teefiltrikotid pakuvad kiiret ja lihtsat alternatiivi traditsioonilisele leotatud tee nautimiseks. Kulina poes on meil olemas tee filtrikott tuntud kaubamärgilt nagu Viva Scandinavia.

Mis vahe on lahtise tee ja teekottide vahel?

Teekotid sisaldavad väiksemaid, madalama kvaliteediga teelehti, mida mõnikord nimetatakse"fannings" või"tolmuks", samas kui lahtiste lehtede tee on loodud tervetest teelehtedest või purustatud lehtede suurtest tükkidest.

Võrreldes teekottidega on lahtiste lehtede tee sageli kvaliteetsema maitse ja lõhnaga, kuna see on valmistatud suurematest, tervetest teelehtedest. See on vajalik selleks, et tee maitsed ja eeterlikud õlid saaksid tõmbamise ajal täielikult läbi imbuda, kuna suurematel lehtedel on rohkem ruumi levimiseks.

Teekotid seevastu on sageli täidetud väiksemate teeosakestega, mille tulemuseks võib olla mahedam ja prognoositavam maitse. Lisaks sellele sisaldavad mõned teekotid lõhna- ja maitseaineid või kemikaale, mis võivad muuta tee maitset.

Teine erinevus lahtise tee ja teekottide vahel on mugavuse faktor. Kui lahtiste lehtedega tee vajab veidi lisatööd, näiteks tee kaalumist ja filtri või leoturi kasutamist, siis teekotid on juba mõõdetud ja valmis kasutamiseks.

Teefiltrikottide kasutamine on tore alternatiiv. saate need täita kõrgekvaliteedilise teega, nautida maitset ja visata need lihtsalt minema.

Kas teefiltridsaab uuesti kasutada?

Paberist või muudest sarnastest materjalidest valmistatud ühekordsete teefiltrid korduvkasutamine ei ole soovitatav, kuna need võivad nõrgestada ja muuta tee maitset. Seevastu korduvkasutatavaid filtreid saab puhastada ja taaskasutada, kui need koosnevad pestavatest materjalidest.

Oluline on meeles pidada, et tee maitse võib muutuda, kui filtrit uuesti kasutada, ning algse kasutamise käigus tekkinud maitse võib kanduda üle järgmistele kasutuskordadele.

Kui tunnete end seikluslikuna, võite tutvuda meie teevalikuga ja lugeda meie ostujuhendit tee valmistamise ja serveerimise kohta.