Tee säilitusnõud

10 items total

Tee hoidmise konteinerid - hoidke oma kohvi elegantsel viisil

Mis on teekonteinerid?

Teekonteinerid on konteinerid, mis mahutavad teekotte, lahtist teed või lisatarvikuid nagu kühvlid ja filtrid. Need on mõeldud selleks, et kaitsta teed elementide eest, mis võivad kahjustada selle maitset ja kvaliteeti, näiteks õhu, valguse ja niiskuse eest.

Veebilehel Kulina on meil olemas hoiukonteinerid sellistelt tuntud kaubamärkidelt nagu Bredemeijer, mis ei ole mitte ainult spetsiaalselt tee säilitamiseks valmistatud, vaid näevad ka teie köögis hästi välja.

Kuidas hoida teed?

Teed on soovitatav säilitada õhukindlas pakendis, mis hoiab teed valguse ja niiskuse eest. Seda saab teha, kui kasutada hoiukonteiner , mis on valmistatud näiteks puidust või keraamilisest materjalist ja millel on õhukindel tihend või kaas.

Teed ei tohiks hoida kilekottides või plastpakendites, sest need võivad lõhnu kinni hoida ja muuta teie lemmikjoogi maitset.

Maitsete saastumise vältimiseks on samuti soovitatav hoida erinevaid teesorte eraldi. Näiteks, et vältida maitsete segunemist, tuleks musta ja rohelist teed hoida eraldi.

Teed tuleks hoida eemal ka tugevatest aroomidest ja vürtsidest, mis võivad selle maitset muuta. Samuti tuleks seda hoida külmas ja kuivas keskkonnas, et säilitada selle maitse ja värskus kauem.

Miks on hoiukonteinerid köögis olulised?

Teemahutid on teatud tüüpi toidukarp ja on köögis väga olulised mitmel põhjusel, millest mõned on märgitud allpool:

  • Säilitage värskus: Tee säilituspakendid hoiavad tee värskena, kaitstes seda õhu ja niiskuse eest, mis võib põhjustada tee riknemist või riknemist.
  • Sisekujundus: Elegantne teekorraldaja näeb kenasti välja köögi töölaual või söögitoa küljelaud . Tänu stiilsele puust teekarpile saate oma külalistele pakkuda lihtsal ja mugaval viisil toredat valikut erinevatest teesortidest.
  • Korraldage toiduained: See muudab ka vajalike esemete leidmise ja kasutamise lihtsamaks ja kiiremaks. Hoidke teekonteinerit teejaama või veekeetja lähedal.
  • Vähendage jäätmeid: Teed ja muud liiki toiduaineid värskena hoides ja nende mädanemist vältides võite vähendada toidujäätmeid. See võib säästa ka raha, kuna võimaldab teil osta lahtiselt ja hoida toitu pikema aja jooksul.

Kui teile meeldib teed juua, siis vaadake ka meie teetarvikute kollektsiooni, sealhulgas teekannud, teetassid, veekeetjad ja muud tarvikud teesõpradele. Võite võtta aega, et lugeda meie tee valmistamise ja serveerimise juhendit .