Noaplokid ja riiulid

49 items total
Noaplokk 26 cm, pruun, puit, F.DICK
KULINA WEEKEND
75,86 € –15 %
64,48 €
FDCK8807001
Kompaktne noaplokk FLEXTEC WMF bambusest
KULINA WEEKEND
87 € –15 %
73,95 €
WM1893874500
Magnetiline noaplokk, valge, F.DICK
KULINA WEEKEND
201 € –23 %
153 €
FDCK880400105
Magnetiline noaplokk, WMF
KULINA WEEKEND
159,99 € –25 %
Magnetiline noaplokk, WMF
Veebis laos (3 pcs)
119 €
WM1880524500
Up
More products

Nugaplokid ja noahoidikud - parim kaitse teie köögi aaretele

Nugaplokid ja magnetilised noahoidikud on parimad lahendused, kui soovite oma noad kaitsta ja kuna noad on sageli üsna suur investeering, on hea tagada, et need püsiksid võimalikult kaua heas seisukorras.

Noaplokid - miks need on teie noadele kasulikud?

Kööginuge tuleks hoida eraldi. Vastasel juhul muutuvad nende terad kiiremini tümpsuks või võivad maha lüüa. Noaplokid pakuvad teile turvalist hoiustamisvõimalust, kus iga noa jaoks on eraldi pesad. Nugaploki ostmisel peaksite arvestama, kui palju noad teil on ja kui palju te tavaliselt kasutate, kui suured on olemasolevad pesaajad, millisest materjalist on plokk valmistatud ja kuidas see sobib teie köögi kujundusega.

Veenduge, et puhastate oma nugaplokki regulaarselt, eriti kui see on valmistatud puidust, mis kipub niiskust säilitama.

Kas magnetilised noaribad on teie nugade jaoks ohutud?

Magnetilised noahoidikud on väga käepärased ja suhteliselt ohutud teie nugade jaoks. Veenduge, et ostate kvaliteetse noariba ja et magnet ei oleks liiga nõrk ega liiga tugev. Nõrk magnet võib teie noad maha lasta ja liiga tugev magnet võib nende teradele jälgi jätta.

Veebilehel Kulina pakume teile kvaliteetseid noaribasid ja stiilseid noaplokke, millega sageli kaasneb ka sobiv nugade komplekt. Ja noaplokk koos nugadega on üks parimaid pulmakingitusi, nii et see on huvitav idee, mida kaaluda, kui soovite pakkuda noorpaarile midagi erilist. Ja vaadake kindlasti meie enimmüüdud noaplokke , enne kui otsustate!

Kuhu panna noaplokk?

Pange noaplaat selle koha kõrvale, kus te tavaliselt kasutate lõikelauda toidu lõikamiseks. Pange see paremale, kui olete paremakäeline, ja vasakule, kui hakkate vasaku käega.

Milline noa hoiustamismeetod valida?

Nugaplokid on kindlasti väga stiilsed ja käepärased, kuid teie köögi töölaual peab olema palju ruumi. Seina külge paigaldatud magnetilised noahoidikud on samuti väga mugavad, kuid neid peab saama turvaliselt köögi seinale kinnitada.

Veenduge, et teie lapsed ei roniks köögi töölaudadele, sest noad, mis on noaplokis või magnetriiulil, on neile kergesti ligipääsetavad. Kui teil on väikesed lapsed, on parem hoida noad köögisahtlis ja kasutada köögisahtlisse sobivat noakasti või noaplokki. See annab teile iga noa jaoks eraldi pesad ning on turvaline ja ruumi säästev lahendus.