UBRD

UBRD kombineerib minimalismi ja professionalismi armastusega puidu ja toiduvalmistamise vastu. Vaadake nende lõikelaudu ja muid köögitarvikuid, mis kestavad aastakümneid ning vaadake kui meeldiv toiduvalmistamine võib olla!
10 items total

UBRD - tšehhi käsitöö ja jätkusuutliku disaini tähistamine

UBRDajalugu ja filosoofia

UBRD on puidust köögitarvete kaubamärk, mis on teinud endale nime disainimaailmas oma erakordse kvaliteedi ja uuendusliku disainiga. Asutasid 2014. aastal Tšehhi Vabariigis kaks sõpra Jiří ja Vojtěch. Nad palusid tunnustatud disaineril Petr Novague'il töötada nende heaks ning peagi oli ettevõte edukas ja võitis rahvusvahelise iF DESIGN AWARDi, millele järgnes kohe ka Red Dot Design Award. UBRD Bevel - praktiline köögikomplekt, mis koosneb lõikelaud ja magnetiline noaplokk - võitis oma funktsionaalse disaini eest Euroopa tootedisaini auhinna ja muid auhindu. Need auhinnad on aidanud neid märgata klientidel, kes armastavad UBRD tooteid - lõikelaudu, noaplaate, pudeliavajaid, kandikuid ja muid kvaliteetsest puidust valmistatud köögitarvikuid.

Ettevõtte UBRD asutajad said inspiratsiooni Tšehhi Vabariigi rikkalikust puidutöötlemise traditsioonist. Nad soovisid luua brändi, mis ühendab selle traditsiooni kaasaegsete disainiprintsiipide ja jätkusuutlikkuse põhimõtetega. Tänapäeval on UBRD tuntud oma uuenduslike ja funktsionaalsete toodete poolest, mis on valmistatud säästvatest materjalidest, nagu pöök, tamm ja pähkelpuu. Need puidud pärinevad kohalikest metsadest ja on hoolikalt valitud nende ilu ja vastupidavuse tõttu.

Miks kasutajad armastavad UBRD tooteid?

UBRD tooted on tuntud oma erakordse kvaliteedi, funktsionaalsuse ja esteetilisuse poolest. Need on hoolikalt kavandatud, et muuta igapäevased köögitööd lihtsamaks ja nauditavamaks. Kliendid hindavad tähelepanu detailidele ja säästvate materjalide kasutamist, mis on kooskõlas nende keskkonnavastutuse väärtustega. Toodete vastupidavus on samuti nende suur eelis. Üks asutajatest, Vojtěch Hrach, ütleb:

"Pole vaja iga viie aasta tagant lõikelaud osta. Kui selle eest hoolt kanda, on see kogu eluks olemas."

Me usume kindlalt, et Kulina peaks ostma kvaliteetseid tooteid, mis kestavad kaua, selle asemel et osta köögitarvikuid, mis ei pea vastu ja mida tuleb iga paari aasta või kuu tagant välja vahetada.

UBRD tooteid kasutavad väga paljud inimesed, alates kodukokkadest kuni professionaalsete kokkadeni. Need sobivad ideaalselt kõigile, kes soovivad lisada oma kööki stiili ja funktsionaalsust, kuid samal ajal arvestavad ka keskkonnamõjuga. UBRD tooted on populaarsed ka nende seas, kes hindavad Tšehhi puidutöötlemise ainulaadset käsitööoskust ja traditsioone.

Mis on UBRD lõikelaudade juures nii erilist?

UBRD logoga lõikelaudu iseloomustavad suurepärased materjalid ja praktilised omadused. Need on valmistatud lehtpuidust, pakuvad mugavat haaret ja tänu tootmiseks kasutatud materjali paksusele saab neid paremaks hoiustamiseks asetada vertikaalselt köögiplaadile. UBRD lõikelaudade ja noaplokkide kaunis välimus teeb neist suurepärase kingituse kõigile disainisõpradele.