Kingitused temale

Kingitus mehele

Mida talle meeldiks? Lendu Kuule? Uusimat Ferrarit? Mount Everestile ronimist? Tegelikult vaimustab teda iga kingitus, mis näitab, et oled temale mõelnud. Kingitus, mis paneb ta end eriliseks tundma. Nii enda kui ka sinu jaoks.

 

Meheliku potentsiaali avamine

Mitte kõik naised nõustuvad, et mees köögis on seksikas. Nii et mõtle talle, aga mõtle ka endale :-). Toeta teda selles, mis talle meeldib. Julgusta tema kirge. Ei, seda tüüpi kingitust ei hinda mees, kes oskab ainult teed teha, kuid enamik tänapäeva mehi naudib tänapäeval tõesti gastronoomiat. Meie Kulina teame sellest üht-teist...

 

MASTERCHEF

Millest tulistavad tema kokandusoskused tähtedeni? WMF Profi Resist praepann. Ja kes saaks talle siis vastu panna?

Aasta isa

Kas sa tead armastava isa õnne retsepti? Juubeldavad lapsed. De Buyer pannkoogipanniga saab ta superkangelase võimed. Rebastel kreppidel pole mingit võimalust.

ROMANTIK

Hommikusöök voodis? See võtab küll aega, aga see on seda väärt. Kohvi ei tule nupuvajutusega. Talle meeldivad ju vidinad ja ta teab, et head asjad võtavad aega. Kangekohvimasin võidab tema ja sinu südame.

INDULGER

Häda naudib head veini sama palju kui elu. Suurepärase veini avamine on nagu 13. kambri avamine. Kas tal on õige võti?

Ja iga tõeline mees vajab nuga!

Või kohe saba? Ta tõmbab selle kaks korda aastas välja ja mitu pudelit kulub harjutamiseks. Aga rõõm on hindamatu. Kas sabrage ei ole tema "klaasi mulli"? Olge kindel, tema silmad süttivad garanteeritult ühe sellise tüki üle.

KASVATUD NÖÖD

Kombineerides Jaapani käsitööoskuse ja Hollandi silma ilu ja detailide suhtes, luuakse nuga, mis lõikab läbi jää ja mida on ilus vaadata. Kõige populaarsem komplekt on Brute sari tõeliselt karmidele meestele.

LAGUIOLE NÖÖD

Hollandi kaubamärk Laguiole on spetsialiseerunud luksuslikele kinkekomplektidele meestele. Teravad steak-noad, keerulised komplektid juustusõpradele, peene puidust käepidemega.

POCKET KNIVES

Er võib olla küll juht, kuid sisimas kätkeb ta endas tagamõtlejate hinge. Või lihtsalt teab, et ülikerge nuga kuulub ülikonna taskusse koos visiitkaardihoidjaga. Funktsionaalne aksessuaar seltskonna või looduse jaoks, mis ei lähe terava tera eest kaugele ja ütleb, et selle omanikul on maitse.

STEAK NÕELAD

On tal neid vaja? Kõigi lihasööjate nimel ütleme JAH! Enam ei ole vaja praadida praepeste tuhmide sööginugadega. Ja isegi ubadel on midagi öelda. Steikide lõikeriistu on lihtsalt iga gurmee poolt hinnatud.

 

57 items total
Orgaaniline topelt küüslaugupipar 50 g, Mill & Mortar
8,99 €
MM13131
Noad OLIVE, 3 tk komplektis, Forged
182 €
FORGEDSDV305287
Orgaaniline roosa pipar 25 g, terved, Mill & Mortar
9,99 €
MM11109
Orgaaniline suitsutatud magus paprika 30 g, Mill & Mortar MM12260
Porcini sool 80 g, helbed, Mill & Mortar
7,49 €
MM19909
Steiginoad, 6 tk komplektis, kinkekarp, WMF
89,99 € –12 %
79 €
WM1289616046
Grillimispõll, linane, Höfats
39,95 €
HO030201
Grillitarvikud, 3 tk komplektis, Nicolas Vahé
39,60 €
NV106660402
Jaapani kokanuga SUJIHIKI 24 cm, Dellinger
354 €
DNGRSXL9309
Kokanuga AJAX 1905, 22 cm, F.Dick
149 € –24 %
113 €
FDCK8192222
Kokanuga SEBRA 20,5 cm, Forged
74 €
FORGEDSDV623378
Kokteilišeiker GRAND CRU 20 cm, Rosendahl
53,95 € –9 %
49 €
RSD18730
Kokteilišeiker kokteilikomplektis MATRYOSHKA, WMF
78,40 €
WM0636836030
Lõikelaud VLAJKA L 25 x 40 cm, tammepuust, UBRD
142 € –21 %
112 €
UBRD114LDU
Luisk SEBRA 26 cm, teras, Forged
78,99 € –8 %
72 €
FORGEDSDV623613
Metallist jahutavad kuubikud LOUNGE, Blomus
30,55 €
BM63539
Noad BRUTE, 3 tk, Forged
Noad BRUTE, 3 tk, Forged
Veebis laos (>5 pcs)
176 €
FORGEDSDV304259
Up
More products

Parimad kingitused talle

Kuidas saada talle ideaalne kingitus?

Otsid ideaalset kingitust mehele oma elus? Olenemata sellest, kas ta armastab sporti või tehnoloogiat või on lihtsalt mees, kes hindab läbimõeldud kingitust, meil on sulle midagi pakkuda.

Mis iganes mees teie elus ka ei huvitaks, on kindlasti olemas ideaalne kingitus tema jaoks. Veeda veidi aega, kaaludes tema huve ja seda, mida ta hindaks, ja sa leiad kindlasti ideaalse kingituse, millega väljendada oma armastust tema vastu. Esimene samm ideaalse kingituse valimisel on mõelda saaja hobidele ja huvidele ning spekuleerida, mida ta võiks sel ajal väärtustada.

See võib olla midagi ekstravagantset, nagu uus kulinaarne vidin uute roogade katsetamiseks, uus kokanuga, steaknugade komplektis või mõni uus grillimisvahend.

Järgmine asi, mida teete, on eelarve koostamine. Kui planeerite oma kingitust, määrake hinnavahemik, mida saate endale lubada. Tõenäoliselt hindab teie partner teie hoolivust ja vaeva ning seda, et te ei tühjendanud sellega oma pangakontot. Saate mugavalt osta oma eelarvega siin Kulina, laiast hinnavahemikust.

Kuidas valida täiuslik kingitus? Milliseid aspekte peaksite kingituse ostmisel arvestama?

Ideaalse kingituse valimine eeldab vastuvõtja huvide, eelistuste ja sündmuse läbimõeldud arvestamist. Siin on põhiaspektid, mida kingituse ostmisel arvesse võtta:

 • Saaja huvid: Kohandage kingitus vastavalt saaja hobidele, huvidele ja tegevustele. Kingitus, mis on seotud millegagi, mida nad armastavad, näitab, et olete näinud vaeva, et valida midagi mõttekat.

 • Juhus: Mõelge kingituse põhjusele - kas tegemist on sünnipäeva, aastapäeva, puhkuse või mõne erilise verstapostiga. Üritus võib teid suunata sobivate kingivalikute poole.

 • Suhted: Suhted saajaga on olulised. Kingitus lähedasele sõbrale võib erineda kingitusest töökaaslasele või pereliikmele.

 • Vanus: saaja vanus võib mõjutada seda, milline kingitus oleks sobiv. Lastele, teismelistele ja täiskasvanutele mõeldud kingitused võivad oluliselt erineda.

 • Isikupärastatud puudutus: Isikupärastatud kingitused saaja nime, initsiaalide või erilise kuupäevaga võivad lisada unikaalse ja sentimentaalse puudutuse.

 • Praktilisus: Kaaluge, kas kingitus on saaja igapäevaelus kasulik. Praktilised kingitused, mis vastavad nende vajadustele, võivad olla läbimõeldud ja hinnatud.

 • Kvaliteet: Valige kvaliteetne kingitus, mis peegeldab teie hoolivust ja hoolivust. Hästi valmistatud esemed kestavad kauem ja jätavad positiivse mulje.

 • Üllatusfaktor: Kui võimalik, lisage kingitusele üllatuselement või uudsus. Midagi ootamatut võib muuta kingituse veelgi meeldejäävamaks.

 • Sentimentaalne väärtus: Kingitus, millel on tunnetuslik väärtus, nagu näiteks armastatud mälestus või sisemine nali, võib luua sügava emotsionaalse seose.

 • Kultuuritundlikkus: Võtke arvesse saaja kultuurilist tausta ja uskumusi, et teie kingitus oleks asjakohane ja lugupidav.

 • Eetilised kaalutlused: Valige kingitus, mis on kooskõlas nende väärtustega, näiteks jätkusuutlikud või julmuse-vabad tooted, kui kingisaajal on tugevad eetilised tõekspidamised.

 • Eelarve: Määrake endale sobiv eelarve ja valige kingitus selle piires. Läbimõeldavus on tähtsam kui hinnasilt.

 • Vältige stereotüüpe: Vältige kingituse valimisel klišeedele või stereotüüpidele tuginemist. Mõelge pigem üksikisikule kui üldistustele tuginedes.

 • Kinkekaardid: Kinkekaart tema lemmikpoodi või -restorani võimaldab kingisaajal ise valida, mida ta soovib.

 • Esitlus: Mõelge läbi, kuidas kingitus esitatakse. Läbimõeldud pakendamine või pakendamine võib parandada üldist kogemust.

Pea meeles, et parimad kingitused näitavad, et oled võtnud aega, et mõista ja arvestada saaja isiksust ja eelistusi. Lõppkokkuvõttes teeb kingituse tõeliselt tähendusrikkaks see, et selle taga on mõte ja vaeva.

Mis on hea isadepäeva kingitus?

Ei ole olemas ainult ühte tüüpi isadepäeva kingitust, mis sobib kõige paremini, sest iga isa on erinev. Midagi isikliku puudutusega on see, mis on tõeliselt suurepärane kingitus. Kui sa saadad oma isale kingituse, mida ta kindlasti armastab, siis näitab see, et oled teadlik tema maitsest ja huvidest.

Võite kinkida kingituse erilise mälestuse või väljaütlemata perekondliku nalja auks. Otsige kohandamise alternatiive, näiteks võimalust isikupärastada isikupärane pudeliavaja või lisada kinkekorvi klaas tema eelistatud joogi jaoks.

Ükskõik millisel juhul, kui võtate aega, et valida läbimõeldud ja mõtestatud kingitus, toob kahtlemata rõõmu märkimisväärsetele naistele teie elus.