Steiginoad

10 items total

Steak söögiriistad - noad ja kahvlid teie täiuslikult küpsetatud steikide jaoks

Mis on steikeriistad?

Steikeriistad on spetsiaalsed söögiriistad, mis on mõeldud steikide ja muude lihatükkide mugavaks ja tõhusaks lõikamiseks. Steak-noad ja -varbad on valmistatud steikide kiireks ja täpseks lõikamiseks.

Steikivarbal on tavaliselt kolm eriti pikka, teravat hammast, mis on suurepärased lihatüki ülesvõtmiseks ja selle hoidmiseks lõikamise ajal.

Steaknugad on hästi tasakaalustatud ja nende terad on hammastatud või hammasteta ja väga teravad. Kääritatud terad, millel on rida teravaid hambaid, mida eraldavad sooned, võivad kergesti lõigata sitkeid lihakihte, sest teravad hambad tekitavad palju väikseid rebendeid, mis vähendavad hõõrdumist. Nii saate liha lõigata ilma liiga tugevalt surumata. Hööveldamata terad on paremad pehmete lihalõikude jaoks ja need tuhmuvad kiiremini, kuigi neid on lihtsam teritada.

Millised on head steikeriistad?

Teravad steaknugad, nii hammastatud kui ka mitte, nagu ka steakvarbad, peavad olema käes hästi käes, kindlad ja hea tasakaaluga. Te ei taha kallist, täiuslikult küpsetatud praadi nõrga noaga nügida.

Allpool on toodud mõned näpunäited sobivate pihviriistade hankimiseks:

  • Mugavus: Seega valige mudelid, millel on pehmed, kumerad roostevabast terasest või puidust käepidemed, mis on ergonoomiliselt kujundatud, et suurendada söömise mugavust.
  • Ladustamine ja hooldus: Selleks, et teie steaknugade teravus ja tõhusus säiliks, peate neid ohutult säilitama. Mõned tootjad pakuvad steikeriistade komplekte kenades ja elegantsetes hoiukastides, mis oleksid suurepärased ka siis, kui soovite pakkuda steikeriistad lihahuvilisele kingituseks.
  • Mõnda praelõikeriista saab pesta käsitsi või puhastada nõudepesumasinas, kuid me soovitame alati pesta käsitsi kõiki oma väärtuslikke esemeid köögis ja korralikud, kvaliteetsed praelõikeriistad on kindlasti üks köögi aardeid.
  • Brändi maine ja kogemus: Söögiriistade turul on tuntud kaubamärke, millel on palju kogemusi. Steak-noad ja -varbad on vaid üks nende pakutavatest esemetest, mis on kõrgeima kvaliteediga, kauakestvad, lihtsasti kasutatavad ja tõhusad. Mõned neist usaldusväärsetest kaubamärkidest on WMF, Laguiole või F.DICK . Neid tooteid saate osta meie poest .